Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając tego Junaka, odpowiedź jest prosta - BO CHCIAL URATOWAĆ SPRZĘT PRZED ZŁOMOWANIEM (a jeśli tego nie pojmujesz, to bardzo mi przykro)!!

Kupujesz taki motocykl (do remontu), zdobywasz sądowy akt własności, i potem masz dwie drogi - albo tak jak pisze Granat, albo "na żółto"; W każdym razie kwity będą - a my będziemy mogli cieszyć się odrestaurowanym sprzętem (i ja będę też jakoś tak wyrabiał papier);

 

 

to rozumiem bo sam mam jdna SHL bez kwitków i trzymaj ją aby odrestaurowac na "igłę" ale jesli nie miałbym pewnosci to po co remontować i pchać kasę jezeli moto moze nie wrócić nigdy na drogę. Z polskimi urzędami to róznie bywa...zalezy jakiego urzędasa sie trafi...

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paolo..

 

kaska ta moze byc ale najwyzej z 1959, gdyz wyszly w tedy z kijowa tzn modele "W" inaczej mowac- przejscowki od M-72N na pozniejsza klasyczna forme kachy.

 

jedynie co tu do tego modelu nie pasuje to tlumiki, ktore powinny byc na ksztalt emowskich, lampa, amortyzator skreku oraz typ karteru.

 

napisalam do goscia, odnosnie papierow czy aby na pewno sa z tej kachy. naprawde powaznie podeszlam do historii rosji :icon_razz:

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paolo..

jedynie co tu do tego modelu nie pasuje to tlumiki, ktore powinny byc na ksztalt emowskich, lampa, amortyzator skreku oraz stary typ karteru.

 

Goska

 

I jeszcze amortyzatory tylne (od Dniepra) takaż skrzynia biegów, gaźniki i prądnica (długa). Ale sprzęcik ładnie zrobiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze amortyzatory tylne (od Dniepra) takaż skrzynia biegów, gaźniki i prądnica (długa). Ale sprzęcik ładnie zrobiony.

I jeszcze tak naprawdę lampa wraz z licznikiem i chyba bardziej istotna rama . Ale z was zboki sie robia^^. Jak napisał HD1940 ,motocykl bardzo ładnie zewnetrznie zrobiony .

PS. Skrzynie dniepra zostawiam dla Paolo350 :icon_razz:

Edytowane przez prince
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze tak naprawdę lampa wraz z licznikiem i chyba bardziej istotna rama . Ale z was zboki sie robia^^. Jak napisał HD1940 ,motocykl bardzo ładnie zewnetrznie zrobiony .

PS. Skrzynie dniepra zostawiam dla Paolo350 :icon_mrgreen:

Hehehe - skrzynia rzuciła mi się w oczy od razu - ale celowo nie pisałem o niej...

Główną rzeczą, jaka mi tu nie pasowała była rama (długa). Moto faktycznie ładne, ale na dobrą sprawę może to być równie dobrze nowsza Kaśka ze zmienionym przodem i głowicami.....(gaźniki to inna sprawa - a o skrzyni, jak już mówiłem, nie wspominam...);

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra proszę państwa - to teraz popatrzcie ile kosztują "kundle" na zachodzie - http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAP...em=250198791868

 

Zakładam, że ten motocykl trafiła na aukcję z polski (a bynajmniej u nas został złożony - tak myslę).....

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra proszę państwa - to teraz popatrzcie ile kosztują "kundle" na zachodzie - http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAP...em=250198791868

 

Zakładam, że ten motocykl trafiła na aukcję z polski (a bynajmniej u nas został złożony - tak myslę).....

 

 

No, no. Na zachodzie ruski są w cenie bo to wielka rzadkość. Niedawno w Ace Cafe London był Red Bloc Day czyli dzień rusków. Przyjechało tylko kilka maszyn a kazdy patrzył i podzwiał jakby to były Sahary czy coś. Czesto dostaje emaile od ludzi z UK czy USA nt. rusków - że chcą kupić, gdzie i jak to znaleźć, ile kosztują itd. My Polacy przywozimy rozbitki od nich a oni chcą od nas ruski - handel wymienny. hehe.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...