Skocz do zawartości

Skrzynia do dniepra za taką kase??


Puzel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłem na taką aukcję - Junak z koszem;

 

Wszystko fajnie, ładny sprzęt, zdaję sobie oczywiście sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach ten motocykl "swoje kosztuje", jednak na samym dole jest info -

 

"Nie posiadam dokumentów na sprzedawany na aukcji motocykl.

 

Proszę nie pytać się o cenę minimalną.

 

Zapraszamy do licytacji 120 obserwujących, gdyż cena minimalna nie jest wysoka".

 

 

Motocykl kosztuje w tej chwili......................................a z resztą sami zobaczcie;

 

http://moto.allegro.pl/item282649650_junak...m_bocznym_.html

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaki to dzis problem papiery wyrobic, zaden...

:bigrazz:

A skąd będziesz miał pewność, że motocykl za taką kasę, bez kwitu, nie okaże się kradziony (bo może być i tak - a pewności nie masz, czy czasem nie utopisz kasy w jakiś lipny sprzęt)??

Za takie pieniądze, bez kwitu, to musiałby być "WRO", a nie "kolejny Junak odrestaurowany na sprzedaż" (szczególnie, że "cena minimalna nie była niska" - jednak przy 8900zł nie została osiągnięta - podejrzewam, że gość ustawił ją na 10tys. zł ;) );

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety tego to sie chyba nie dowiemy :P Pozostaje albo zawierzyc sprzedajacemu, co wlasciwie graniczy z cudem :) albo jezeli jest to jakas bliska miescina wypytac o renome sprzedajacego :wink: Poza tym cenic kazdy sobie moze tyle ile chce a dostanie i tak tyle na ile kupujacy bedzie sobie mogl pozwolic...

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czyzby uzytkownik rozebral swojego Sokoła na czesci i chce zbic wieksze kokosy?

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4744880

 

Czegoz to sie nie robi dla pieniazkow :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Za moto bez kwitka nie dałbym więcej niz 1500PLN. Zastnawia mnie fakt czemu kolo odrestaurował takie moto jezeli nie mial kwitu....

 

Ja mam jedna SHL bez kwitu i chcę ja remotnować ale z mysla ze bedzie słuzyła głównie jako mebel w mieszkaniu bo kwitu nie zdobedę a chce ja mieć jak z fabryki. Ewentulanie moge przbić numery na papier od SHL którą mam zarejestrowaną na siebie i w pelni sprawną w super stanie. Wtedy bede mogl smigac którą chcę ...

 

PS. Zadna z tych SHL nie jest kradziona. Mialem kwit od sprzedającego ale sie okazało ze On miał lewe umowy i z rejestracji lipa wiec jedna z nich niegdy nie wróci legalnie na drogę, co nie oznacza ze w ogóle nie wróci bo przecież tam na drodze jest jej miejsce. :crossy:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jessssu, widzisz i nie grzmisz- "przebije numery""" zwariowałes???? teraz jak cie trafia to bedziesz miał przesrane! A zreszta jest to zwykła profanacja!!!!!!Wystarczy przeczytac co kiedys pisałem o rejestracji motorów bez kwitów, i juz, w styczniu bede tak miał swojego urala, to naprawde proste:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. Za moto bez kwitka nie dałbym więcej niz 1500PLN. Zastnawia mnie fakt czemu kolo odrestaurował takie moto jezeli nie mial kwitu....

Pomijając tego Junaka, odpowiedź jest prosta - BO CHCIAL URATOWAĆ SPRZĘT PRZED ZŁOMOWANIEM (a jeśli tego nie pojmujesz, to bardzo mi przykro)!!

Kupujesz taki motocykl (do remontu), zdobywasz sądowy akt własności, i potem masz dwie drogi - albo tak jak pisze Granat, albo "na żółto"; W każdym razie kwity będą - a my będziemy mogli cieszyć się odrestaurowanym sprzętem (i ja będę też jakoś tak wyrabiał papier);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecie ta lampa to jeden wielki defekt :lalag: a co powiesz na to http://moto.allegro.pl/item282110623_dyfer_obudowa.html :)

 

A tez zestaw jak się wam podoba http://moto.allegro.pl/item286085456_m72_k...aw_pradowy.html

Edytowane przez motozgrzyt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...