Skocz do zawartości

Niech tu kazdy zajzy i sie przyzna ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Tak w ogóle pierwsze kroki to stawiałem na komarze 2-u biegowym (biegi w rączce kierownicy).poźniej byłła Jawa 350 TS.Potem dłuższa przerwa (rodzina itp.) Po paru latach kupiłem ogara 200,następnie skuter Zipp Jazzy no i wreszcie Honda CB 500 96rok. Gdzie nie spotkałem kumpli to każdy mówił że upodobań nie zmieniłem czyli zamiłowania do motocykli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych. :crossy:

 

Postanowiłem załozyc tego posta po to aby kazdy juz "ochrzczony" motocyklista przyznał sie jaki motocykl był jego pierwszym, mówie tutaj o pierwszym powaznym :wink: Nie wliczajac motorynek czy sprzetów wsk :biggrin:

 

Jestem bardzo ciekaw i napewno nie jeden zapaleniec który chce kupic cos na pierwsze moto.

Dla poczatkujacych ,zaznacze ze nie nalezy tu wzorowac sie na kolegach starszych po fachu :wink:

 

Ma to charakter czystko informacyjny

Zapraszam :cool:

 

Ps :wink: mam nadzieje ze pomysł docenicie i nie zostane obrzucany kamieniami :biggrin:

 

 

Witam wszystkich zainteresowanych. :wink:

 

Postanowiłem załozyc tego posta po to aby kazdy juz "ochrzczony" motocyklista przyznał sie jaki motocykl był jego pierwszym, mówie tutaj o pierwszym powaznym :wink: Nie wliczajac motorynek czy sprzetów wsk :biggrin:

 

Jestem bardzo ciekaw i napewno nie jeden zapaleniec który chce kupic cos na pierwsze moto.

Dla poczatkujacych ,zaznacze ze nie nalezy tu wzorowac sie na kolegach starszych po fachu :wink:

 

Ma to charakter czystko informacyjny

Zapraszam :)

 

Ps :wink: mam nadzieje ze pomysł docenicie i nie zostane obrzucany kamieniami :biggrin:

Nie mam prawka ,ale robie teraz do nauki kupiłem Kingwaj 250 i to mój pierwszy motocykl .Jezdze bez prawka mam nadzieje ze juz nie długo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...