Skocz do zawartości

Niech tu kazdy zajzy i sie przyzna ;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

1. WSK 125

2. JAWA 350 (z obciętymi do połowy tłumikami skierowanymi ku górze, zajebisty wygląd miała :icon_mrgreen: )

3. MZ 250 TS (służąca wcześniej w Policji, niezłe owiewki i wyposażenie, kosztowała równy milion w 1993r :biggrin: )

4. MZ ETZ 251

potem długo długo nic, bo aż 9 lat

5. Kingway Challenger 200 (przejściowo, do ponownego nabrania wprawy)

 

na wiosnę może będzie jakaś pierwsza japonia, w koncu po tylu latach chyba by należało :smile: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek - Junak M10 - 10 lat temu

Na rogrzewkę - XJ 600 - początek sezonu 08'

Na potrzeby turystyki - V-Strom 650 - zakończenie sezonu 08'

Na przyszły rok - bo ja wiem .... - turystyki z nutką crossa są fajne więc coś w tym kierunku.

Edytowane przez TomekAAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakup w 1966 - WSK 125 - używka, rewelacyjny bo pierwszy

zakup w 1974 - MZ Trophy - używka - na owe czasy pełen wypas

zakup w 1999 - CZ 175 - używka - w zasadzie pracował w garażu na zniżki ubezpieczeniowe

zakup w 2001 - Yamaha Drag Star 650 Custom - używka - super powrót do tematu po odchowaniu dzieci

zakup w 2004 - Suzuki GSXR 600 - używka - wreszcie wymarzony super sport

zakup w 2007 - Triumph Daytona 955i - nówka z polskiego salonu, eksploatowany bieżąco z zależności od nastroju i pogody - mój pierwszy nowy motocykl :icon_biggrin:

 

:clap: :clap: :clap:

Edytowane przez amdia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że cokolwiek bym nie kupował kupuję na poważnie i pewnie każdy-a z nas tak robi.Zaczynałem od komarka na pedały na którym czułem się jak król szos,potem simson s70,następnie cz350,etz250 przerwa w życiorysie dwa lata wojska ale na wsk 125 jako zwiadowca(taki magneto z czterech pancernych) potem długo długo nic i w końcu po 20 latach GSXF.i obecnie już zastanawiam się nad R1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy na jakim siedzialem , pierwszy na jakim sie przejchalem i pierwszy ktory kupilem to Ducati Monster 600 :buttrock: To byla milosc od pierwszego wejrzenia :icon_mrgreen:

Edytowane przez freel4ncer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy był junak jeszcze w podstawówce :biggrin: całą zimę go w piwnicy skladałem, eh co to były za czasy ZZ TOP z KASPRZAKA, ale jak wyjechałem na ulice :buttrock:

potem jeszcze kilka sztuk wszelkiej maści

A teraz TERESA parkuje w garażu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Pierwszy był Ogarek :)

.... (przerwa)

Później była Jawa TS350 - która po remoncie silnika już nie odpaliła :(

.................. (długa przerawa)

A teraz jast Suzuki GSF 600 Bandit '98 :)

i daje rade ;P

If the Bandit 1200 was a film star it would be Chuck Norris!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...