Skocz do zawartości

Niech tu kazdy zajzy i sie przyzna ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Heeh...

Ja nigdy niczym nie jeździłem (ale zawsze chciałem :icon_biggrin: )...aż pewnego dnia poszedłem na prawko a 5 dni po odebraniu kwitu przyprowadziłem Yamahe FZR 500 z '90 roku. Po sezonie siadłem na R6 z '01, zbliża się kolejny sezon i znowu czas wymienic... :biggrin: ale jeszcze nie wiem na co??? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy motorynka to motocykl? :)

pierwszy mój za flaszkę

 

a wcześniej na cezetce 350 mając kilka lat śmigałem na pierwszym biegu na podwórku ... aż się zupa skończyła bo nie sięgałem ziemi

no i wtedy zaliczyłem też pierwszego szlifa piaskowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy to romet ogar z silnikiem jawy, którego remont przerósł wartośc (pierwzsy sprzet w koncu), potem złozony od podstaw Minsk z silnikiem wsk 175 wiatr, a z tych poważnych to Suzuki GS 550 M Katana i narazie jest do dzisiaj

Edytowane przez piotreksuzuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpierw shl-ka na wsi u rodziny, potem mz etz-250 rozbita w pył, po drodze inne motocykle, w końcu yamaha xj 900 ( skasowana niedawno ) a obecnie yamaha xjr 1300 . Jakbym tego rozbił nie z mojej ( oczywiście :) :)) winy to znowu yamaha xjr 1300 tylko nowsza :)

Edytowane przez Murdoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj pierwszy jednoslad to komarek zalatwiony od wojka i przywieziony w gratach, pierwsze jazdy po uruchomieniu bez chamulcow , zprzegla gazu i zbiorniku paliwa:)

 

uruchomiony z pychu jechal z predkoscia maksymalna az sie benzyna w gazniku wypalila heh :)

 

jesli chodzi o motocykl pierwsza byla wsk 125 w bardzo spartanskim stanie, i poczatkowe jazdy tylko po podworku, potem silnik z niej poszedl do ramy motorynki :)

 

Wsk 175 juz byly wyjazdy poza teren , w miedzyczasie byla MZ TS 150, Jawa TS 350, MZ ETZ 150 i wreszcie pierwsza maszyna w czasie ktorej posiadania zrobilem prawko i wreszcie legalnie moglem juz gdzies dalej jechac , piekna czerwona MZ ETZ 250 :)

pierwsza glebe na niej zaliczylem jakies 2 minuty potym jak wszedlem w jej posiadanie, bo byl w tedy grudzien a ja wracalem polna drozka cala oblodzona :)

milo wspominam czasy tamtych sprzetow, wrazenie robily swego czasu ogromne pod katem osiagow jakimi dysponowaly, nie to co teraz chlopaczki na pierwsze moto kupuja 100-tu konne scigi :i to na nich nie robi wrazenia ..

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema moj pierwszy moto ko własnie KOMAR później był IŻ-49 , CZ350, a teraz jest CX 500.

co masz gościu do komara i WSK, na tych sprzętach większość uczyła się jeździć dzięki czemu dziś świetnie sobie radzą na drodze dzięki właśnie takim komarom i wieśkom.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...