Skocz do zawartości

Niech tu kazdy zajzy i sie przyzna ;)


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie,

za pierwsze zarobiony "cash" kupiłem Suzuki GSX 250 (ponad 20 lat temu)

Motor był używany i kosztował dokładnie 700 AUD (waluta w Australii)

Nie miałem z nim żadnych problemów, ale po roku jazdy poszukałem czegoś większego i kupiłem Honde CB 900 BoldOr. Suzuki jednak było tym pierwszym motocyklem :D

 

Fotka tutaj (stoję taki dumny z siebie :P )

http://www.bikepics.com/pictures/1082142/

Edytowane przez balzac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny dresik :icon_eek:

Proszę sie nie śmiać :)

 

To był mój pierwszy strój motocyklowy, jak zwykle przy pierwszym moto, zabrakło kasy na ubranko. Ale już podczas zakupu 900-setki, na którą wziąłem kredyt $$$$, kupiłem swój pierwszy kombinezon, buty, rękawice i pierwszy prawdziwy "full-face" kask. Pamiętam, jak ciężko było spłacić ten cholerny kredyt :D Płaciłem bardzo wysokie odsetki, bo chodziłem jeszcze do szkoły i nie miałem stałego zatrudnienia. Ale gdy sobie gnałem przez australijski "bush", to o tym nie myślałem :biggrin:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza była węgierska Panonia 250. Przejechałem się na niej tylko raz, ale to była dziewicza przejadżka na motorze, więc dobrze to pamiętam. Kupiłem ją od jakiegoś dziadka na kaszubach. Byłem nią zachwycony, bo poświęciłem połowę mojej wakacyjnej wypłaty. Zostawiłem ją u "znajomego" na przechowanie, a po powrocie znalazłem tylko śrubki i przednią lampę...

Po kilku latach wyrwałem na bazarze w Łodzi piękną granatową CB 500 prosto ze Szwajcarii. Była super. Nigdy mnie nie zawiodła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...