Skocz do zawartości

Niech tu kazdy zajzy i sie przyzna ;)


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to było tak :

 

1 Romet Komar 3 biegowy !!!

2 Jawa TS 350 z wózkiem bocznym

3 Honda VF 1100 C Magna

4 Suzuki GSX 600 F

5 Yamaha FZR 600

6 Honda CBR 600 F1

7 Honda CBR 1000 F SC21 88r

8 Suzuki GSXR 750 90r

9 Yamaha FZR 1000 91r

10 Suzuki GSXR 750W 94r , CBR 1000 F SC24

11 Kawasaki ZX9R 98r , Yamaha XTZ 750 S.Tenere , Honda XRV 750 Africa Twin 98r

12 Honda CBR 600 F4i * 2 , Yamaha XJR 1300 i Yamaha YZF 600 Thundercat

13 Honda CBR 900 RR 98r

14 Suzuki GSXR 1000 K2 i Honda XRV 750 Africa Twin 01r

 

przyszłościowo Aprilia Tuono Mille najlepiej w wersji Factory :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlatego że to było na przełomie kilku lat.

I tak każda liczba porządkowa to jeden rok

1 Romet Komar 3 biegowy !!! - 1994

2 Jawa TS 350 z wózkiem bocznym - 1995

itd

 

Tak się jakoś złożyło że praktycznie co rok zmieniałem sprzęty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich zainteresowanych. :icon_question:

 

Postanowiłem załozyc tego posta po to aby kazdy juz "ochrzczony" motocyklista przyznał sie jaki motocykl był jego pierwszym, mówie tutaj o pierwszym powaznym :crossy: Nie wliczajac motorynek czy sprzetów wsk :rolleyes:

 

Jestem bardzo ciekaw i napewno nie jeden zapaleniec który chce kupic cos na pierwsze moto.

Dla poczatkujacych ,zaznacze ze nie nalezy tu wzorowac sie na kolegach starszych po fachu :smile:

 

Ma to charakter czystko informacyjny

Zapraszam :icon_question:

 

Ps :smile: mam nadzieje ze pomysł docenicie i nie zostane obrzucany kamieniami :biggrin:

 

Jak kazdy shl 175 czyli wsk-o pochodne :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

 

Proces ewolucji:

 

Komar 23 ----> "Jawka 50 "----> CZK175 :D ---->długo długo nic----> Suzuki VL 800Volusia (dzwon sezon pałza - Spoko przeżyłem :D )----> Obecnie Yamaha Drag Star XVS1100 Classic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie liczac sprzetow brata ktorymi jezdzilem co rok przez 2miesiace na wakacjach czyli motorynki, wsk, wierchowiny ajjj co to byl za sprzet :buttrock: , jawki, mz250, mz251, no i na koniez IZ z koszem a ile to paliloooooooo :icon_exclaim: to pierwszym MOIM motocyklem byl i nadal jest Kawasaki kmx125 ,ktorym przejezdzilem 4sezony :wink: No a teraz smigam najlepszym moto pod sloncem czyli Yamaha Fazer 600 2000r :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[qu :lalag: :wink: ote name=luk600ss' date='21 styczeń 2008 - 18:47' post='1126752]

Jak kazdy shl 175 czyli wsk-o pochodne :flesje:

PIERWSZY JAPONIEC ER500.PO CUDNYM PRAWIE ZAKONCZONYM SEZONIE POWAZNY WYPADEK.CUD ZE TU SOBIE PISZE.A TERAZ NIUNIA 636 POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwsze jazdy/nauki postaw były w wieku ok 9 roku życia na Simsonie S51(sporo nim sie na śmigałem). A mój pierwszy motocykl to był IŻ 56 (350 2t) z wózkiem bocznym z 58roku który miałem w wieku 15 lat (na pewno dużo osób chciałoby go) :flesje: . Nie będę wymieniał jakie moto miałem, ale było było ich dosyć sporo.

 

Pozdro :lalag:

Edytowane przez Moto33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...