Skocz do zawartości

Cebra do kupienia


Rekomendowane odpowiedzi

Jak szukasz cbr to ta mozesz zobaczyc http://moto.allegro.pl/item138572109_honda_cbr_f4_pc35.html. kolo z mojej miejscowosci ma na sprzedaz. z tego co wiem to jest z niezlym stanie. za taka kase warto.

 

widze mati ze zapodales fure mlodego. jezdzi spoko ale swoje przeszla. no i stad ta cena.

 

a co do angieskich motocykli to dzisiaj widzialem xjr wlasnie z GB i zlofrana strasznie. garazu to ona nie widziala.

 

aha tlumiki micron sa tak robione ze wygladaja jak przegrzane. a tak swoja droga widzial ktos w nowoczesnym moto tak przegrzany tlumik?? chyba kolanko w junaku :icon_razz: :icon_exclaim:

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze mati ze zapodales fure mlodego. jezdzi spoko ale swoje przeszla. no i stad ta cena.

 

No slyszalem o jej kilku przejsciach, ale to byly z tego co wiem tylko szlify wiec jest prosta itp. Dokladnie nie wiem bo to raz chyba z bliska ogladalem. Ale Za taka cene to warto. Bo ktora cebra jest bez przejsc? Tu przynajmniej cena jest adekawtna do stanu nie jak na allegro te wszystkie "bezwypadkowe"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do allegro dystans chociaż warto sprawdzić niespodzianka na pewno jakaś jest. Ja ostatnio patrzyłem po ile pokrowca do moto na allegro i znalazłem przypadkowo kolesia który wmawia ludziom że kroćce sprzedaje które odblokowywują z 25kW do 43kW a na oryginalnie zapakowanej torbie numery kroćców z 37kW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maly przebieg 34 tys jest udokumentowany, :notworthy:

daje nam to jakieś 2,61538461538461538... tys. km / rok . (przyjmując że był kupiony na początku 1994r, a Ty kupiłeś pod koniec sezonu 2006)

Nie wiem ile jeździsz moto, ale ja robie więcej w zime po garażu :) .

Sam kupowałem motocykl z przebiegiem podobnym i nie traktuje tych cyferek poważnie.

Pozdrawiam!

p.s. Honda to Honda. ;)

 

Ja za swoja F2 z 94 roku dalem 10,4 tys zl !!! Powiecie duzo -....

powiem normalnie. tyle kosztuje dobrze utrzymane moto. Poniżej to już trzeba być ostrożnym.

Edytowane przez Cezar28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cezar mam udokumentowane ze przez 3 pierwsze lata moto zrobilo 18 tys km, pozniej zmienilo wlacisciela a ten nim kilka lat pojezdzil od swieta a pozniej stalo dobrych kilka lat w komisie w niemczech, bo gosc wystawil chora cene i mimo perfekcyjnego stanu stanu nikt nie chcial kupic.

Pozniej rok jezdzil kolo z polski a teraz ja.

Te ceferki 34 tys mysle ze sa powazne. Malo zuzyte mi raczki i podnozki itd, ogolnie moto bez ryski i klejenia plastikow.

Po czym pozaje ten przebieg:

- opony sa z 2000 roku, takie jak poleca producent i koncza swoj zywot (czyli drugi komplet)

- klocki z przodu sa fabryczne nissin z tylu niedawno wymienione ( byl pierwszy komplet)

- lancuch napedowy za jakies 5 tys skonczy zywot ( mysle ze ten jest od nowosci)

 

Cezar wydaje mi sie ze jednak troche przeplacilem, mimo ze moto jest super utrzymane. Gdybym teraz odsprzedawal to za 10,5 by mnie wysmiali i gora oferowali 9 tys ( mowiac ze za 10 to f3 mozna kupic).

Pozatym za ponad 10 tys to mozna kupic duzo nowsza kawe ZX 6R, yamahe tundercat, fazera, bandita itd , i raczej malo kto pokusi sie na 12 letni motor.

Ja tam wolalem sprawdzony sprzet dobrej marki. Honda to Honda :icon_question:

 

Wczesniej dzwonilem po ogloszeniach ( chcialem kupic f3) z alegro i pytajac sie "bralem pod wlos" i okazywalo sie ze nie bylo takiego ogloszenia w ktorym wlasciciel nie przyznal sie do jakiegos mankamentu. A to w jednym zgieta laga a to w drugim rdza dopadla rame, w 3 plastki klejone po wywrotce itd, slowem nie bylo dobrego wyboru wsrod F3.

 

Dziwie sie ze w naszym kraju ludzie (sczegolnie mlodziez ) woli kupic za ta sama cene dobite i poobdzierane ze wszystkich stron F4 nisz w idealnym stanie f3. Moze to i nowsze ale taka F4 to lepsza jazda moze byc tylko w stuncie a nie w codzienej jezdzie.

Osobiscie wole starsze ale lepiej zacxhowane moto.

Edytowane przez samolot

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem czy ona taka prosta jest...

Zobacz na odleglosc przedniego kola od owiewki: prawie o nia ociera :icon_question:

No rzeczywiscie kolo prawie dotyka owiewek, szczerze to nie ogladalem tych zdjec tylko pierwsze bo mnie ten motor nie interesuje. Jak ja ostatnio widzialem to miala jeszcze naklejki CBR i ogolnie byla w dobrym stanie. Ale jak Ty mowisz ze jest krzywy to za pewne tak jest :wink: Edytowane przez blade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to zwykle ze zdjęć zawsze widać, za mało, żeby coś powiedzieć, albo czasem za dużo i wychodzi, że jest gorzej niż w realu, dlatego mimo wszystko trzeba dobrze pooglądać. Mnie to tylko nie przekonują takie dodatki, jak podświetlanie silnika itp, ale niektórzy w dobrej wierze "upiększają".

 

Zestaw napędowy w CBR na 34 tys. km to chyba trochę długo?!

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 tys to nie jest powod do dumy. Siedzi u mnie orginalny DID wzmocniony i wiem ze takie lancychy przy niezbyt ostrym traktowaniu w maszynach kolo 100KM ( fazer, hornet ) wytrzymuja nawet ponad 50tys km.

Nie warto wiec osczedzac na czesciach eksploatacyjnych i ciagle ich wymieniac. RK - jescze jakos by uszedl w tlumie ale Irsis wedlug uzytkownikow jest do niczego.

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wytrzymuja nawet ponad 50tys km.

 

Chyba w dwóch życiach. Podaj konkretny przypadek - Jan. Z. swoją CBR zrobił 50 tys. na łańcuchu. Bo ja najczesciej wymieniam zestawy napędowe po około 20 tys.km. Zaraz powiesz, że uzytkownicy tumani, że katują, że łańcuchy chu*we. Nieprawda. Mówię o łańcuchach DID`a, wzmacnianych i rozsądnych kierowcach znających zasady właściwej dbałości o łańcuch. Może komuś się udało, ale pisanie ogólne że łańcuchy wytrzymują tyle km to BREDNIE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie olej też jest oryginalny smile.gif. W koncu to Hąda !

 

To ja taki poprosze do Kawasaki :icon_eek: chuńda to chuńda :lapad: do tego 12 letni!!! qrwa jak jaś wędrowniczek :biggrin: , biore, ile za literka???

Edytowane przez wujek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...