Skocz do zawartości

Zdałem egzamin, mam prawo jazdy !!


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj o 7 rano przystąpiłem do egzaminu na kat. A w Warszawie na ul. Odlewniczej. Egzamin zakończyłem z oceną pozytywną :evil: (1 podejście) Jeszcze tylko kilka dni i odbiorę upragniony dokument.

Chciałem w tym miejscu podziękować mojemu instruktorowi Rafałowi z Egidy na Bemowie za świetne przygotowanie mnie do egzaminu oraz jazdy codziennej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 7 rano przystąpiłem do egzaminu na kat. A w Warszawie na ul. Odlewniczej. Egzamin zakończyłem z oceną pozytywną :D (1 podejście) Jeszcze tylko kilka dni i odbiorę upragniony dokument.

Chciałem w tym miejscu podziękować mojemu instruktorowi Rafałowi z Egidy na Bemowie za świetne przygotowanie mnie do egzaminu oraz jazdy codziennej.

 

 

To ja chwilkę później, bo o godz. 9.00 w tym samym miejscu rozpocząłem swój egzamin. Nie całą godzinę później egzaminator pogratulował mi pozytywnego zaliczenia :( Uścisk dłoni i już mogę się chwalić :cool: ;)

Cieszę się, że przejechałem obie trasy tydzień temu samochodem, a jeszcze wczoraj z instruktorem (Piotrek Gadaj się nie wyłamał mimo gorączki :lapad: - dzięki) na moto. Tak więc nie było mowy o jakimkolwiek zaskoczeniu.

 

Podziękowania dla instruktorów z Pro-Motora za naukę: Adamowi i Pawłowi za podstawy moto na placyku i enduro, Tomkowi Kulikowi za pokazanie jak nie dać się zabić na ulicach Wawy, Robertowi i Piotrkowi za jazdy po trasach. No i p. Sławomirowi za teorię i Klub S3 ;)

 

Dziękuję również egzaminatorowi, który choć wyglądał na zblazowanego :wink: to był przyjaźnie nastawiony do zdających ;)

 

PS. Nie wiem jak pozostała dwójka zdających, bo pierwszy jechałem na miasto. Mam nadzieje, że też zdaliście.

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też robiłam kurs w Sprincie w Krakowie:)

Robiłam dwie kategorie A + B, to było już rok temu, jeżeli chodzi o A to faktycznie instruktor dawał Ci motocykl i bujaj się po placu a on sobie szedł na kawkę :clap: Natomiast do B miałam innego instruktora i ten czepiał się dosłownie wszystkiego, co potem wyszło mi na dobre.

W Krakowie jest ten minus, że strasznie długo czeka się na termin. Ja miałam egzamin łączony, czyli rano o 9 zdałam testy A + B i od razu po teściku na placyk, jazda motocyklem. Zdawało trzech kolesi i ja jedna kobietka, ale wszyscy zdali, więc kategoria A poszła szybko i sprawnie, w jeden dzień załatwiłam sprawę. Ale żeby odebrać plastik to trzeba było jeszcze B zrobić a z tym to już zeszło dłużej. Gdy zdałam motocykl dopiero mogłam złożyć papiery na B, czekałam ponad miesiąc na pierwszy termin. Na pierwszym terminie nie wyjechałam nawet z placu :/ I kolejny miesiąc oczekiwania na drugi termin. Wtedy już poszło gładko i zdałam. A wtedy kolejne 3 tygodnie oczekiwania, żeby moje papiery wysłali z Krakowa do mnie, do Jarosławia i wydali mi plastik. I tak od końca roku 2006 jestem szczęśliwą posiadaczką prawka obydwu kategorii:)

 

heh, tez robilem prawko w Sprincie w Krakowie, placyk pod Wisla. :P

na samochod robilem w 2000r. , instruktor pan Karabula... niezly jajcarz, zdalem za pierwszym razem.

na motocykl zrobilem w 2006r., instuktor pan Karabula.. w temacie motocykli bylem zielony, wiec pokazal mi gdzie co jest i jazda ... hehe, rowniez zdalem za pierwszym razem. Bulka z maslem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam się wyżalić w dniu dzisiejszym zapisałam się na egzamin na odlewniczej i termin mnie powalił na teorie w dniu dzisiejszym zapisali mnie dopiero na 30 lipca az sie boje kiedy bede miala praktyke :-( a motocykl czeka w garażu ehhh....chciałoby sie legalnie ale w tym kraju to sie nie da!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałam się wyżalić w dniu dzisiejszym zapisałam się na egzamin na odlewniczej i termin mnie powalił na teorie w dniu dzisiejszym zapisali mnie dopiero na 30 lipca az sie boje kiedy bede miala praktyke :-( a motocykl czeka w garażu ehhh....chciałoby sie legalnie ale w tym kraju to sie nie da!!!!!!!!!!!

 

W tej chwili terminy na egzamin teoretyczny i praktyczny wynosza ok. 3 tyg.

 

E'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzis udalo mi sie zdac exam na Odlewniczej :P wielkie dzieki dla ekipy z ProMotora: Chacima, Tomka, no i Szefa osrodka tez :eek: Pozdrawiam :)

Gratuluję w imieniu całego personelu maltretującego kursantów :icon_question: :) :D

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :buttrock:

- jako że to mój pierwszy post na forum.

 

Zdałam!! :clap:

 

dziś, godz 10:00, WORD Poznań, za pierwszym podejściem!! :)

 

po roku od narodzeniu się pomysłu ..... po 9 tygodniach od zapisania się na egzam ..... po zaliczeniu popisowego szlifu na kursie...

 

Dziękuję OSK "Magdalenka" w Swarzędzu, cierpliwemu i życzliwemu instruktorowi- p.Rafałowi ("... spokojnie Agnieszka, spokojnie..." :D )

no i kuzynom - Krystianowi za pierwszą lekcję sprzed 4 lat i Piotrowi za zrozumienie gdy trułam tyłek i przyklejałam się do jego maszyn - będę dbała o gs'ka :>

 

 

:notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

dziś zdałem za pierwszym podejściem praktykę w WORD na Odlewniczej - teraz czekam już tylko na odbiór kwitów w urzędzie komunikacji.

 

Wielkie dzięki dla brygady z Pro-motor'a a zwłaszcza dla Tomka Kulika !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chwalić, to chwalić... Ja chylę czoła nad moją Połówką... 13 lipca, w piątek :biggrin: zdała za pierwszym podejściem! Już tylko 2-3 tygodnie nielegalnego podróżowania i będzie mogła się pochwalić Panu Władzy nowiutkim, oczekiwanym tak długo dokumentem... Dołączam również uszanowanka dla instruktora, Pana Marka. Wielkie dzięki za wiedzę, cierpliwość i rzetelność! :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chwalić, to chwalić... Ja chylę czoła nad moją Połówką... 13 lipca, w piątek :crossy: zdała za pierwszym podejściem! Już tylko 2-3 tygodnie nielegalnego podróżowania i będzie mogła się pochwalić Panu Władzy nowiutkim, oczekiwanym tak długo dokumentem... Dołączam również uszanowanka dla instruktora, Pana Marka. Wielkie dzięki za wiedzę, cierpliwość i rzetelność! :clap:

 

sprawdzajcie status na http://www.kierowca.pwpw.pl/ bo moje prawko jest do odbioru po 5 dniach !! :smile:

 

:wink: :wink: ;) :buttrock:

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...