Skocz do zawartości

Zdałem egzamin, mam prawo jazdy !!


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja też się pochwalę - zdałam 06.08 za pierwszym razem - byłam strasznie zesrrrr.... potwornie mi zależało - poza tym nie lubie wydawać na darmo kasy :icon_evil: Nie mogłam nic zjeść..pilam tylko litrami colę, było 189477846178 stopni w cieniu ale jakoś poszło :banghead: Z 7 osób zdały 4 łącznie ze mną - jeden koleś i trzy dziewuchy :lapad: Jedna przyjechała swoim harleyem 250 z 76 roku odpalany na kopa, niezła laska :(

 

Strasznie się cieszę, chociaż miałam moment na mieście kiedy autobus chcial mnie zrobić w jajo i trochę się pomieszało na drodze ale jakoś przeszło :P

 

Dziękować mogę przede wszystkim sobie, jeśli już to panu Aleksowi ze szkoły gawlik (wrocław) przez 2h nauczył mnie więcej niż każdy inny ( a miałam co rusz nowego :/ ). Instruktorzy to straszne pasożyty,jarają,gadają,palą szlugi,jedzą obiad a ty rób co chcesz...;/

 

oto ja z sympatycznym egzaminatorem ;)

http://photos3.nasza-klasa.pl/dev12/0/002/162/0002162104.jpg

 

Do zobaczenia na trasie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Ja zdawałem kat. A i B w jednym dniu. Zdałem wszystko za pierwszym :) z czego jestem bardzo szczęśliwy i zadowolony. Zdawałem w MORD w Tarnowie w którym zdawalność za pierwszym razem na kat.B wynosi 10-15 %.

 

P.S. dobrze że w końcu mam prawko bo mam już dość jeżdżenia jako plecaczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o godzinie 9.00 zdałam prawko A

 

Chce podziekowac sobie za wytrwałość

oraz Moim ziomkom ze szkoły!!

a także wszystkim tym którzy we mnie nie wierzyli i śmiali się .

 

Dążcie do swoich celów. Wszystko jest możliwe jeśli się czegoś mocno chce!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o godzinie 9.00 zdałam prawko A

 

Chce podziekowac sobie za wytrwałość

oraz Moim ziomkom ze szkoły!!

a także wszystkim tym którzy we mnie nie wierzyli i śmiali się .

 

Dążcie do swoich celów. Wszystko jest możliwe jeśli się czegoś mocno chce!!!!!!!!

 

Gratulacje... Planujesz sprzęta? Jakiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdałem za pierwszym A i B (tego samego dnia wszystko: teoria i praktyka) jakiś rok, może 2 lata temu (nowe zasady- czyli godzina, czy ileś tam na mieście). Moim zadaniem na motocykl jest prościej zdać niż na samochód. Chociaż wszyscy mówią że jest odwrotnie Trafił mi się cholernie cięty i stary egzaminator, ale nie miał się do czego przyczepić. Jakby nie było wcale nie jest tak trudno tylko niektórzy cholernie wszystko przeżywają

 

A ja sie wlasnie dzisiaj zapisalem na prawko, ale powiedzili mi ze jazdy motocyklem po nowym roku..... ja mowie ze sezon trwa conajmniej do pazdziernika....no ale oni maja takie przepisy;/

 

W niektórych miastach robią i w zimie, ale musi być sucho. To zależy.

Edytowane przez BlackSmith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja też zdałam :crossy:.

Wczoraj, 7 rano....za pierwszym razem !!!!!!!!!!!

:)

teraz tylko czekam na plastik i ruszam :lalag:

Podziękowania dla Marcina z Imoli :wink:

 

 

Witam

 

No to się chwale zdałam dzisiaj o 8 rano w Word na Odlewniczej :-) huuraaaa byłam pierwsza , mortocykl rozgrzany, egzaminator miły , wszystko ładnie pięknie choć nerwy olbrzymie, z tego miejsca tak jak Milenka chciałam podziękować Marcinkowi z Imolo (polecam jazde z Marcinem bezpośrednio przed egzaminem, dzis jezdziliśmy od 6 rano:-) ale widać nie na marne) .......do zobaczenia na drodze :-) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

No to się chwale zdałam dzisiaj o 8 rano w Word na Odlewniczej :-) huuraaaa byłam pierwsza , mortocykl rozgrzany, egzaminator miły , wszystko ładnie pięknie choć nerwy olbrzymie, z tego miejsca tak jak Milenka chciałam podziękować Marcinkowi z Imolo (polecam jazde z Marcinem bezpośrednio przed egzaminem, dzis jezdziliśmy od 6 rano:-) ale widać nie na marne) .......do zobaczenia na drodze :-) ;)

 

 

GRATULACJE

Do zobaczenia na :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc i ja się podpiszę pod listą szczęśliwców, którzy posiadają już na legalu prawko. Egzamin zdałam teraz w piątek w Koszalinie w wielkim korku ludzi wracających i jadących do Mielna... jeśli ktoś był kiedyś w lato w Mielnie to wie o czym mówię... Było ciężko - zważywszy na zasady jakich się trzeba trzymać na egzaminie, ale podołałam:D Egzaminator był wyrozumiały:P Kurs robiłam w jednej z większych szkół w Koszalinie - u Świętonia. Świetny instruktor a motocykl yamaha sr250 - ten sam co na egzaminie. Polecam jak najbardziej. Żeby was nie skłamać, to cała akcja zajęła mi dokładnie 3 dni w tym jeden dzień to był egzamin. Ale to inna ciekawa historia... W poniedziałek idę wymienić prawko ahahaha:D A później jakiś sprzęt trzeba będzie zorganizować wreszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbilo mi na starosc i tez zdalem! 17.07.2007 niezla data, prawda? Wprawdzie zdac egzamin uczylem sie w innej szkole to jednak jezdzic nauczylem sie w High w Poznaniu. Pozdrowienia i podziekowania dla Konrada i Zbyszka (instruktorzy oczywiscie - czynni motocyklisci).

 

Zona skomentowala:

-no to teraz jestes juz prawdziwym motocyklista!

-kochanie, zawsze bylem, tylko dopiero teraz zrobilem prawko :)

 

Teraz 1/2 godziny jazdy na moto sprawia wiecej frajdy niz cokolwiek innego, w ubraniu, czy bez ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam tutaj bo nie chce tworzyć nowego tematu:

Zdałem 6.06, dziś mamy 15.06, zaglądam na stronę https://cpdpub.pwpw.pl/apps/PJ.aspx, wpisuję moje dane i widzę komunikat: "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany". Czy to normalne żeby po takim czasie jeszcze się tym nie zajęli?

 

No wlasnie, wedlug mnie ta strona juz nie dziala. Moze ktos napisac kiedy udalo mu sie z powodzeniem sprawdzic status drukowania swojego prawka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...