Skocz do zawartości

Zdałem egzamin, mam prawo jazdy !!


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zdałam :biggrin: sobota, 8:45 WORD Olsztyn. Po pięciu godzinach czekania na swoją kolej i wielkim stresie wreszcie się udało i do tego za pierwszym razem :P wielkie podziękowania należą się mojemu tacie, który cierpliwie uczył mnie podstaw jazdy na motocyklu i panu egzaminatorowi, który robił wszystko, żebyśmy zdali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miesiąc spokojnie dasz rade,na motocykl jest 20 h do wyjeżdżenia,takze wystarczy co trzeci dzien weźmiesz sobie po 2h i już.Ja na przykład z tych 20h wyjeździłem z 12,specjalnie kolesiowi mowiłem aby mi wpisał np 3h gdy jeździłem 1.5h,naprawde,ale gdy umiesz jeździć to robienie przez godzine osemki nie należy do przyjemnych rzeczy,tak samo zresztą jak jazda po mieście,wogole całe to jeżdżenie o dupe rozbić,jeśli umiesz osemke i jezdzisz pare lat motorem to banał jak dla mnie

nowadeba.com.pl- tor motocross/ATV-zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdy umiesz jeździć to robienie przez godzine osemki nie należy do przyjemnych rzeczy.

 

Jak to godzinę?? nie wiem o co chodzi, jeszcze jedno co jest na placu oprócz "ósemki". A po mieście dam luz radę, bo już dłuższy czas latam motorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale gdy umiesz jeździć to robienie przez godzine osemki nie należy do przyjemnych rzeczy.

 

Jak to godzinę?? nie wiem o co chodzi, jeszcze jedno co jest na placu oprócz "ósemki". A po mieście dam luz radę, bo już dłuższy czas latam motorem.

  1. Nie ten temat
  2. idź do dobrej szkoły, to nie będziesz robił 8 dłużej niż 1-2h total
  3. Mi zajęło wszystko ponad 4 miesiące, od zapisania się na kurs do egzaminu praktycznego
  4. Resztę wątpliwości rozwieje opcja szukaj

:cool:

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, jak porządki to porządki.

To ja się w takim razie powtórzę (chyba mogę...?) i proszę o usunięcie założonego wcześniej tematu.

 

Wczoraj o godzinie 14 miałam egzamin praktyczny na prawo jazdy kat. A; mimo pieszych zdradziecko czających się przy przejściu, by wkroczyć na nie w najmniej odpowiednim momencie, mimo niebezpiecznie zsuwającego się z głowy otwartego kasku, który przy 70km/h zachowywał się jak spadochron :bigrazz: , a przede wszystkim mimo sporego stracha - zdałam :biggrin:

PS. Szczególne podziękowania kieruję w stronę wspaniałych instruktorów ze szkoły "PRO-MOTOR" - jesteście wielcy :notworthy:

 

Dołączam się do podziękowań PRO-MOTORowcom. Egz zdany za pierwszym razem już jakiś czas temu. Zupełnie bez problemów.

Pozdrawiam

Edytowane przez Draniec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj na Odlewniczej o 8 rano, zdałam teorie ( 0 błedów)co prawda to dopiero teoria ale całkiem to poprawia humorek, 20sierpnia praktyka tez o 8 trzymajcie mocno kciuki:-)

 

P.S. Radze sie nie spozniac ja dzis przyszlam chyba 2 po i jeszcze sie zalapalam ,dziewczyna za mna juz nie miala tyle szczescia ( jak to Pan egzaminator okreslij maszyna losująca ruszyła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

 

 

Nie miejcie mi tego za złe, że chwalę się zdanym egzaminem. Radość ogromniasta!!! Nie było łatwo, ale liczy się finał. Dziękuję wszystkim, ktorzy przyczynili się do zrealizowania mojego marzenia.

Wielki dzięki dla Pana Egzaminatora z WORD w Rzeszowie.

 

Ps. Teraz sie zacznie prawdziwa szkoła jazdy.

 

Pozdrówka dla Wszystkich Zdających!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierek (w zasadzie plastik) odebrany...

Wreszcie można legalnie wyciągnąć moją Suzi z garażu (Intruder 800).

Wielkie dzięki dla Krakowskiej Szkoły Motocyklistów - vide samum, gosia i amil.

Do zobaczenia na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!!

 

Dziś zdałem o godzinie 9.50 egzamin praktyczny na kat B. BYło to drugie podejście i na szczęscie ostatnie. KAt A zdana za pierwszym razem 4 lipca i testy bezbłędnie. Ale sie ciesze:P Jeszczy tylko koło tygodnia i komplecik w kieszeni. Nie ma chyba nic lepszego w życiu mężczyzny:P No może jedna rzecz.....

 

 

Pozdrawiam

urban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...