Skocz do zawartości

Zdałem egzamin, mam prawo jazdy !!


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zdałem prawko :) za 3 podejsciem jednak w tym Przemyslu jaja sa ze hej :)) sie z niektorych gosci uśmiałem jeden nie zapią kasku i nie wyjechal slalomem z ósemki drugi ziomek :) zrobil slalom na calej ósemce :bigrazz: hehe ale zjebe dostal od egzaminatora :) Mam teraz pytanie ile mniejwiecej sie czeka na prawko ??? mozna to jakos przyspieszyc albo cos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do powyższego postu, to nie podoba mi się takie komentowanie z ironią, że komuś nie wyszło... Stres i nerwy mogą każdego dopaść, można też trafić na "upierdliwego" egzaminatora. Jak widać Tobie też nie wyszło 2 razy :D

 

Wracając do meritum : ok. południa we wtorek 18.09 usłyszałam bardzo miłe zdanie " egzamin oczywiście zaliczony " :) Miejsce akcji: godz. 11 na Odlewniczej, bohaterowie: miły starszy Pan egzaminator, który dokładnie wyjaśnił jak mają wyglądać manewry na placu i którą trasą pojedziemy oraz 3 kandydatów na posiadaczy kat. "A" :D

Egzamin, w porównaniu ze "szkołą" , jaką przeszłam w Pro-motorze, to jazda relaksacyjna :D

Wiadomo, że Pro-motor jest powszechnie chwalony, ale i ja się dołączę.

:biggrin: dla Adama, Pawła, Piotrka, Roberta i Tomka za zaangażowanie, naukę, cierpliwość, wsparcie i ( czasami ) pocieszanie.

 

Po jednej ze "spokojnych" jazd po mieście z Najspokojniejszym Instruktorem we Wsi, naszło mnie nawet natchnienie i rymy krakowsko-częstochowskie :D Proszę więc tego nie brać zbyt poważnie i bez krytyki tutaj :biggrin: :crossy:

 

" Czy Tomek to Najspokojniejszy Instruktor we Wsi ?,

Pod warunkiem, że żaden kursant na jazdach nie śpi,

"nie tamuj ruchu", "gazu,gazu" albo "kierunek, bo nas zabiją"

Oj, wiele uroku w sobie te lekcje kryją ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do meritum : ok. południa we wtorek 18.09 usłyszałam bardzo miłe zdanie " egzamin oczywiście zaliczony " ;) Miejsce akcji: godz. 11 na Odlewniczej, bohaterowie: miły starszy Pan egzaminator, który dokładnie wyjaśnił jak mają wyglądać manewry na placu i którą trasą pojedziemy oraz 3 kandydatów na posiadaczy kat. "A" :P

Jak wyżej tyle, że dzisiaj godz.7 - (to samo miejsce, ten sam spoko Pan)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja również chcę się pochwalić. Egzamin zdany za pierwszym razem, dzisiaj ok. godz. 17.00 (Warszawa - ul. Odlewnicza)

Obawiałem się bardzo bo kurs skończyłem 2 miesiące temu i od tamtego czasu nie siedziałem na moto.

Nie udało mi się umówić na jazdy dodatkowe - trochę za późno się "obudziłem" i nie było już wolnych terminów.

Jednak jak widać, chłopaki z ProMotora odwalili kawał dobrej roboty i udało się bez doszkalania. Dzięki.

 

Napiszę kilka słów o przebiegu egzaminu, może się komuś to przyda.

W mojej grupie egzaminacyjnej były 3 osoby. Plac zaliczyli wszyscy. Czy udało się z miastem nie wiem bo jechałem jako pierwszy i nie czekałem na wyniki reszty. Egzaminator okazał się mało drobiazgowy. Musiałem w zasadzie tylko posprawdzać czy działają światła i jak się sprawdza poziom płynów. Na ósemce nie musieliśmy używać kierunkowskazów ale na slalomie tak. Ósemek nie pozwolił mi skończyć i po 3-ciej robiłem już slalom :wink:

 

Co myślał o mojej jeździe po mieście nie wiem bo nic nie komentował. Najbardziej stresującym momentem "miasta" było dla mnie przejechanie tego skrzyżowania przed którym jest znak STOP. Stałem tam chyba z 5 minut i nie miałem jak przejechać bo bałem się, że wymuszę na kimś pierwszeństwo. Utworzył się za mną mały koreczek i nawet ktoś zaczął już trąbić. W końcu jednak skrzyżowanie opustoszało i udało mi się je przejechać, nie gubiąc przy okazji samochodu egzaminatora. Dalej poszło już łatwo.

Na koniec, jak już wjechaliśmy na plac manewrowy, musiałem wykonać hamowanie awaryjne. Potem już tylko uścisk dłoni i gratulacje.

Powiem jeszcze, że na prawdę warto przejechać przed egzaminem trasy egzaminacyjne 1-2x, nawet samochodem. Dzięki temu można na spokojnie zapamiętać trudne miejsca i opracować np. "strategię" zajmowania pasa na skrzyżowaniach czy zapamiętać gdzie są i jakie są ograniczenia prędkości. Ja dodatkowo, dzień wcześniej, pojechałem zobaczyć jak wygląda egzamin na placu manewrowym.

 

Teraz czekam na odbiór prawka i zbieram kasę na moto. Do zobaczenia na drodze w przyszłym roku :smile:

 

Pozdrawiam,

darsoon

Edytowane przez darsoon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej stresującym momentem "miasta" było dla mnie przejechanie tego skrzyżowania przed którym jest znak STOP. Stałem tam chyba z 5 minut i nie miałem jak przejechać bo bałem się, że wymuszę na kimś pierwszeństwo. Utworzył się za mną mały koreczek i nawet ktoś zaczął już trąbić. W końcu jednak skrzyżowanie opustoszało i udało mi się je przejechać, nie gubiąc przy okazji samochodu egzaminatora. Dalej poszło już łatwo.

Tam to czasami rzeczywiście stoi się "do bólu..."

Na koniec, jak już wjechaliśmy na plac manewrowy, musiałem wykonać hamowanie awaryjne. Potem już tylko uścisk dłoni i gratulacje.

Hamowanie awaryjne? Jak spytałem o to, to mój instruktor mówił, że jeszcze w tym roku żaden z jego kursantów nie miał tego na egzamie.

Teraz czekam na odbiór prawka i zbieram kasę na moto. Do zobaczenia na drodze w przyszłym roku :D

Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie!!!

PS. Ja nie mam tyle cierpliwości muszę zrobić zakup i będę jeździł jeszcze w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i ja się pochwalę, może jeszcze nie tak jak większość zdanym egzaminem , ale....

 

rozpoczęciem kursu - dopiero - bo dopiero teraz mogłam.

 

Chcę również bardzo podziękować mojemu Instruktorowi Bartkowi B. za cierpliwość :( i motywację.

 

Bartek Jesteś Wielki BB Suzuki Team :D

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAAAAAA zdałem zdałem zdałem!!!!! Dziś o 12 miałem praktyke na A, poszło jak po maśle, za pierwszym razem ale sie ciesze!!!

Dodam, że zdawałem w Wawie na Odlewniczej, pozdro.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy sie chwala to i ja rowniez;D Dwa tygodnie temu zdałem na A(za pierwszym) a kilka dni wczesniej na B (za trzecim:D);D Szczescie przeogromne;D Szczegolnie, ze przez wakacje przygotowywałem GS'a do jazdy i teraz tylko leje bajure i smigam;D Pozdrawiam wszystkich i zycze powodzenia na egzaminach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! To mam!!!! Plastik odebrany wczoraj (egzam zdany 20 września na Odlewniczej). Nie będę masochistą i wystawiał swoją cierpliwość na próbę. Daję sobie 2 tyg. na zebranie kasiory, znalezienie miejsca i łachów na moto i najważniejsze - zakup sprzęta :buttrock: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdałe kategorię A :bigrazz: :clap: :eek: :) :biggrin:

B niestey do powtórki.

 

WORD w Skierniewicach polecam wszystko miło i ok.

 

Szkoła jazdy "KOLIBER" Żyrardów

B-polecam

A- omijać szeroklim łukiem

-inny motocykl

-nie potrafił sam powiedzieć jak mam jechać

-raz mówiłe że tu przy lewej a drugi raz po prawej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...