Skocz do zawartości

Zdałem egzamin, mam prawo jazdy !!


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym informuję szanowne grono forumowiczów, iż w dniu dzisiejszym zdałem za pierwszym razem egzamin na kat. A. :D

 

Strój już skompletowany, wystarczy zakupić motocykl i zgodnie z planem rozpocząć przyszły sezon na wiosnę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z dniem 12 X 2009r. dołączam do grupy ludzi posiadających prawo jazdy kat A. Egzamin o godz 11:45 (o 11 ulewa nie pozwalała mi jechać samochodem). Ku mojemu zdziwieniu na placu zastałem niebieską Yamaszke YBR125- wszystkie jazdy i ćwiczenia miałem na SR250 :P Tym większa moja radość, że sobie poradziłem, bo choć wierzyłem w swoje umiejętności dopadł mnie mały stres przed ósemeczką. W praktyce jednak okazało się to szybkie i proste. Trasa nie była zbyt wymagająca, a egzaminator chociaż starszy to był sympatyczny i spokojny. :clap:

 

To tak pokrótce! Życzę wszystkim przystępującym szczęścia i wiary w wyćwiczone sprawy, a brać motocyklową witam ponownie tym razem z plastikiem (póki co bez dorobku sprzętowego) w dłoni.

 

PS Dodam jeszcze, że pod swoją Kochaną skórzaną kurtką typu police heine gericke wygrzebaną z lokalnego ciuchlandu, miałem swój najstarszy numer "Świata motocykli" z 2004r (wcześniejsze są trochę podniszczone przez dziecięcą fantazję)!

 

Pozdrawiam Piotrek! SZEROKOŚCI!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś, 20 października 2009 roku zdałam egzamin na prawo jazdy kat. A :) Muszę przyznać ze było dużo problemów z egzaminatorem, ale dałam rade :D Teraz trzeba szykować kaske na ukochany motorek :) Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Dzisiaj (24-10-2009) zdałam egzamin (kat. A) - pierwsze podejście, wszystko bezbłędnie! :biggrin: I baaardzo się z tego cieszę! Zwłaszcza, ze przed rozpoczęciem kursu nawet nie siedziałam na moto! Wielki szacun dla szkoły i mojego instruktora którzy przyczynili się do tego, że po 20h jazdy wszystko poszło jak z płatka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Dzisiaj (24-10-2009) zdałam egzamin (kat. A) - pierwsze podejście, wszystko bezbłędnie! :biggrin: I baaardzo się z tego cieszę! Zwłaszcza, ze przed rozpoczęciem kursu nawet nie siedziałam na moto! Wielki szacun dla szkoły i mojego instruktora którzy przyczynili się do tego, że po 20h jazdy wszystko poszło jak z płatka :)

Widzę, że masz "Kraków" w profilu. Jeśli właśnie w KRK zdawałaś, to byłaś w mojej grupie :P Moje GRATULACJE!!!

To mamy 2:0 dla nas :P bo ja też dziś zdałem, również pierwsze podejście. Również składam podziękowania instruktorce no i rozsądnemu egzaminatorowi, który okazał się być CZŁOWIEKIEM. Aaaaa, podziękowania również do forumowiczów, którzy na duchu wspierali :)

 

A ogólnie wynik dzisiejszego meczu Kursanci vs. MORD wynosi 10:4 (jeden slalom i trzy hamowania awaryjne) - a więc wygraliśmy :P

 

Edit:

Aaa, już nawet sobie przypominam która to Ty - fakie fajne "brum brum brum brum" zrobiłaś na koniec placu - tak?

Edytowane przez bozoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, już nawet sobie przypominam która to Ty - fakie fajne "brum brum brum brum" zrobiłaś na koniec placu - tak?

Tak, to ja :)

W sumie to dużego wyboru nie było jeśli chodzi o dziewczyny na dzisiejszym egzaminie - ta druga miała mocno nieudane hamowanie awaryjne - takie do pierwszej krwi (podobno, ja nie widziałam, bo byłam wtedy "na mieście")

Edytowane przez Doodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ja :)

W sumie to dużego wyboru nie było jeśli chodzi o dziewczyny na dzisiejszym egzaminie - ta druga miała mocno nieudane hamowanie awaryjne (podobno, ja nie widziałam, bo byłam wtedy "na mieście")

Faktycznie, byłyście tylko dwie przedstawicielki płci piękniejszej. Twój przejazd widziałem, tej drugiej dziewczyny - nie.

Edytowane przez bozoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...