Skocz do zawartości

Zdałem egzamin, mam prawo jazdy !!


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja prawko robiłam w Imoli- w sierpniu miną 2 lata, kiedy zdałam egzamin na Odlewniczej. W dodatku wykazałam się wyjątkową pewnością siebie, bo zapłaciłam z góry za całość (teoria i praktyka) no i rzeczywiście- teoria bezbłędnie a i praktyczny za pierwszym razem... W dodatku z pochwałą egzaminator :icon_eek: Instruktor z Imoli- Marcin Stanek- dokonał cudu, bo wcześniej na moto nigdy nie siedziałam, pozdro serdeczne dla Mistrza ;) !! :notworthy: I obiecałam sobie, że to ostatni sezon bez moto, bo od kwietnia do października to katusze zazdrości cierpię i za dwukółkami się oglądam, a że ich dużo, to chyba wkrótce mi łepetyna odpadnie od szyi.. Nie mam ochoty dłużej tak cierpieć :icon_evil: Niedługo mam imieniny, niech mnie ktoś choć w prezencie przewiezie ;) :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja w końcu mogę się tu wpisać :bigrazz:

 

po 9 latach z "B", pluciu sobie w brodę "dlaczego od razu na A nie zdawałem" :banghead: ... po 9 latach obiecywania sobie "zrobię A i kupię motór" ... w końcu zmieniłem taktykę .. kilka miesięcy temu kupiłem Maraudera, a następnie zapisałem się na kurs aby "uprawomocnić" moje jeżdżenie :)

 

tak wiec dziś zdałem praktyczny .... i nie muszę już wyglądać suszarek w krzakach :biggrin:

 

do zobaczenia na trasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja też wreszcie mogę się pochwalić. dzisiaj o 10.16 wróciłem do WORDu na odlewniczej z pozytywnym wynikiem. Egzaminatorem był Stanisław Mańkowski - bardzo wporzo gość, wyluzowany i nie czepiał się byle czego i nie stresował kursantów. zdawały 3 osoby (razem ze mną i wszyscy pozytywnie).

Kurs kończyłem u Tomka Kulika - bardzo polecam!

 

pozdrawiam i do zobaczenia na trasie.

R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak...

 

:flesje:

 

Stary puszkarz 27 lat za kółkiem poszedłem sobie na kurs 4.6 (kurs w linii na Ursynowie) + 6 x 2 godziny u Tomka Kulika i 29.7 teoria + praktyka WORD Wwa = zdane.

 

Dzięki wszystkim a w szczegolności ekipie na kulikowisku :notworthy: ... ... no a teraz mogę uczyć się jeździć :cool:

 

A teraz co kupić :icon_question:

 

Staszek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po paru miesiącach walki z kursem i kosmicznymi terminami egzaminów, wczoraj się spełniło.

B zdane 10.07 za pierwszym, A zdane wczoraj również za pierwszym :biggrin:

Teraz tylko cierpliwosci do odebrania plastiku, inny motocykl i w drogę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemka!

A ja tylko powiem, że jak zdawałem to gościu przede mną podczas awaryjnego na placu... szlifa zaliczył :icon_eek: , wg mnie egzaminator go zbyt brutalnie potraktował, bo co prawda technika jazdy 0 ale wrażenia artystyczne 10! :biggrin: No a ja, co prawda bez kaskaderskich popisów, ale dałem rade.

Szerokich zakrętów i wąskich TIRów! :crossy:

Doman

 

P.S. Oczywiście gościowi nic się nie stało, wstał otrzepał sie z kurzu i dziarskim krokiem oddalił się z miejsca akcji...

Edytowane przez Doman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To i ja się pochwalę - dziś rano zdałem egzamin na kat. A. :) Za 1 razem Jeeaa :).

Żałuję, że wcześniej się na to nie zdecydowałem, ale lepiej późno niż wcale. Teraz około miesiąca czekania na papier.

Szkoła jazdy Auto Dar w Szczecinie. Egzaminator był w porządku choć na początku trochę mnie zestresował. Ważne, że zdane.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś właśnie zdałem kat. A i B za pierwszym podejściem!!

Juz jestem pełnoprawnym motonitą!!

 

Witajcie bracia motocykliści!!

 

Jeszcze skończę rejestrować moto i w trasę :D

 

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...