Skocz do zawartości

Zdałem egzamin, mam prawo jazdy !!


Pawel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. :)

Wszyscy mają powód do radości :P i ja też taki mam. Narazie jest taki malutki ale z czasem będie wiekszy :smile: A chodzi o to, że w lutym rozpoczynam kurs kat. A i jak zima sie nie rozmyśli to w kwietniu powinny być ezgaminy :clap:

Pozdrawiam wszystkich mających prawko i tych co nabędą je w przyszlości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja zdałem za pierwszym razem na kat. B i też już zacząłem na Kat. A tylko warunki nie sprzyjają jak na razie... Ale już Wsk-e szykuje żeby tylko po odbiorze siąść i jechać gdzie mnie poniesie :) :D

 

Ja zdałem za pierwszym razem na kat. B i też już zacząłem na Kat. A tylko warunki nie sprzyjają jak na razie... Ale już Wsk-e szykuje żeby tylko po odbiorze siąść i jechać gdzie mnie poniesie ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj miałem egzamin na A+B i zaliczyłem niestety tylko A :clap:

Razem ze mną na A zdawały 3 osoby, ale zaliczyłem tylko ja :biggrin:

Po jeździe na A, powiedział tylko, że pójdzie coś zjeść i możemy przystąpić do B...

Po placu zero problemów, wyjechałem na miasto i ogólnie ok, ale oblał mnie na parkowaniu prostopadłym przodem :icon_eek:

Mówi zaparkuj po prawej stronie na jakimś wolnym miejscu, upatrzyłem sobie jedno, zwolniłem, dojechałem do środka jezdni i zacząłem parkować, ale stwierdziłem, że się nie zmieszczę, wychyliłem się, nacisnąłem na sprzęgło i lekko na hamulec, ale poczułem mocne szarpnięcie i zdziwiłem się o co biega :offtopic:

Powiedział, że mamy się zamienić miejscami i wracamy do ośrodka, bo moje zachowanie może powodować zagrożenie w ruchu drogowym :clap:

Byłem o dyrektora ośrodka i ma obejrzeć taśmę i jutro da mi odpowiedź czy mogę napisać odwołanie :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, ważne, że zdałeś A :biggrin:

U Was są już egzaminy na kat. A ?!

W lutym ?! :clap:

Dzięki :icon_eek:

Cały czas były :clap: ;P

Chyba, że padał śnieg, albo deszcz to nie było :offtopic:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty :)

B@rtek to macie fajnie, u nas te nieroby robią egzaminy dopiero od kwietnia :/

 

Gratuluacje B@rtek. U mnie w Poznaniu egzaminy na A w WORD-idzie są cały czas, ale szkoły jazdy są niechętne do kursów o tej porze roku...

 

Ja skończyłem B i czekam na egzamin do 30 marca :) Trochę długo, nie powiem. W kwietniu zacznę w końcu upragnione A czyli przy sprzyjających wiatrach dzięki nierobim z WORD-u egzamim będzie pewnie koło czerwca.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluacje B@rtek. U mnie w Poznaniu egzaminy na A w WORD-idzie są cały czas, ale szkoły jazdy są niechętne do kursów o tej porze roku...

Dzięki :icon_mrgreen:

U mnie w szkole w, której się uczyłem można jeździć cały rok motocyklem, bo zależy to od Ciebie czy czujesz się na siłach, żeby przy np. +3C jeździć po placu :biggrin:

Chyba, że jest ślisko, pada lub cos w tym stylu to oczywiście nie ma jazd :wink:

 

Poprawkę na B mam 22 marca dopiero :evil:

 

Kuba możesz przecież zdawać u mnie, bo daleko nie masz (17zł bilet pociągiem w obie strony), a kolejek na A nie ma, a poza tym trasa jest strasznie łatwa :D

Mógłbyś mieć egzamin w ciągu miesiąca jak zależy Ci na czasie :wink:

Edytowane przez B@rtek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również wszystkim gratuluję! Wiem jaki to stres, egzamin na A zdałam w lipcu w 30 stopniowym upale. Były potężne nerwy, ale zdawałam w Ostrołęce - wielkie podziękowania dla Panów Egzaminatorów :) :notworthy: :notworthy: Byli przesympatyczni i zależało im na tym, żebym zdała :wink: Pewnie zadziałał troszkę mój urok osobisty :cool: :wink: , bo placyk poszedł mi beznadziejnie. Na szczęście traskę pokonałam bezbłędnie. I bardzo się cieszę, że w tym roku będę mogła sezon rozpocząć na wiosnę a nie jesienią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dopiero teraz ten temat odkryłem, więc się w nim wypowiem ;).

Otóż 10 lutego zdawałem egzamin na kat. B i A. Zdałem teorie (0 błędów :buttrock:), jak i jazdę samochodem, ale na motocykl nie chcieli mnie puścić z powodu śniegu. Więc ustalili mi termin na motocykl na 16 marca. Najtrudniejsze już za mną, bo egzamin na motocykl jest banalny :icon_mrgreen:. Jeżeli wszystko pójdzie po mojej myśli, to pod koniec kwietnia zostanie wydane mi prawo jazdy i będę kupował swój pierwszy motocykl. Wkrótce dołącze do Was. :P

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Bi3gan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...