Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 600 (ZZR600)


Gość Hunter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No a co powiecie o silnikach w zzr600 ??

Tez nie cieszą się dobrą opinią...??

 

[ Dopisane: 30-11-2005' date=' 08:10[/i'] ]

hehehe tu bym się nie zgodziła

 

 

I ja,i ja! :-D

 

 

Z czym bys sie nie zgodzila??

 

 

nie zgodziłabym sie z tym co napisałeś o gixerze olejaku (że jest nie do zajebania cytuje ) bo okazuje się że jednak jest :P

 

a tak btw to każdą maszynę można zajeździć jak się chce :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co powiecie o silnikach w zzr600 ??

Tez nie cieszą się dobrą opinią...??

 

 

A co chcesz wiedzieć o silnikach? Silnik jak silnik, jeden z mocniejszych elementów ZZR-a. Mój był z 98 r, jak kupiłem miał 32 tkm, jak sprzedałem miał 59 tkm, gość co kupił ode mnie jak sprzedał moto miało prawie 70 tkm i... nic. Ja wymieniłem tylko przy 50 tkm łańcuszek i napinacz rozrządu. Oleju nigdy nie trzeba było dolewać pomiędzy wymianami (regularnie co 6 tkm, zawsze syntetyk i filtr)... A palił? Musiałem nieźle w pizde dawać, żeby spalił pod 7litrów. Na wakacjach w dwie osoby, z bagażami, przez góry średnio wyszło niecałe 5,5 l/100 km. A jeśli idzie o kopa, to może miał tylko 98 KM, ale za to były to bardzo uczciwe KM, szczególnie powyżej 8 tys. obrotów.

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja szukaj bardzo mi się podoba. Daje wielkie możliwości i powoduje że w jednej sekundzie można znaleźć interesujący nas wątek. Jest tylko jeden mały szczegół: nie ma prawie nic o zzr 600. A jeśli już coś jest to zwykle odsyłacze do opcji szukaj. A więc dzięki opcji szukaj można się dowiedzeć w jaki sposób można znaleźć opcję szukaj i jak z niej skorzystać a także zapewnienie że jeśli znajdziesz opcję szukaj to dowiesz się że dzięki opcji szukaj można znaleźć informacje o interesującuych nas sprawach. Kłopot polega jednak na tym że nie ma żadnych znaczących informacji (poza oczywiście info o opcji szukaj). Pozdrawiam wszystkich właścicieli ZZR 600 i życzę cierpliwości w poszukiwaniu informacji o swoich motorach w opcji SZUKAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja szukaj bardzo mi się podoba. Daje wielkie możliwości i powoduje że w jednej sekundzie można znaleźć interesujący nas wątek. Jest tylko jeden mały szczegół: nie ma prawie nic o zzr 600. A jeśli już coś jest to zwykle odsyłacze do opcji szukaj. A więc dzięki opcji szukaj można się dowiedzeć w jaki sposób można znaleźć opcję szukaj i jak z niej skorzystać a także zapewnienie że jeśli znajdziesz opcję szukaj to dowiesz się że dzięki opcji szukaj można znaleźć informacje o interesującuych nas sprawach. Kłopot polega jednak na tym że nie ma żadnych znaczących informacji (poza oczywiście info o opcji szukaj). Pozdrawiam wszystkich właścicieli ZZR 600 i życzę cierpliwości w poszukiwaniu informacji o swoich motorach w opcji SZUKAJ

 

[ Dopisane: 11-12-2005, 12:17 ]

jeszcze propozycja!

Proponuje zawiązanie podklubu (miniforum)właścicieli zygzaków. W kupie raźniej a i informacje na temat naszych motorków będą bardziej obszerne. Każdy coś tam wie na temat swojej maszyny a więc mógłby się z innymi podzielić. I w ten sposób stwortzymy bazę informacji dla właścicieli zygzaków tak aby opcja SZUKAJ miała swój sens. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten link polecam wszystkim amatorom, właścicielom, lub osobom zainteresowanym z takich czy innych przyczyn motocyklami troszkę starszymi, oto obszerny opis ZZR 600:

 

http://chudzikj.republika.pl/ZZ-R600.htm

 

 

Pozdrawiam wszystkich doszłych i niedoszłych Kawoszy i miłej lektury życzę :)

 

P.S. Ja jestem niedoszłym Kawoszem :P

Tylko głupiec ma na wszystko gotową odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...