Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 600 (ZZR600)


Gość Hunter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ZX6 to była amerykańska wersja ZZ-R600...praktycznie ten sam motocykl, żadnych istotnych zmian poza naklejką i innymi lampami nie było(czasami inne wersje mocowe ze względu na normy czystości spalin...).

Jednak ZX6-R to już zuepłnie inny motocykl, lżejszy, bardziej zwarty, silnik o ostrzejszej charakterystyce, inna geometra i zawieszenie o wygladzie nawet nie wspominając.

ZZ-R jest spokojnieszjy ui bardziej nadaje sie do spokojnej jazdy i turystyki...

 

Monter 75 latasz troche po Białym??

My z dwoma kolezkami(Fireblade czarno-pomarańczowy, żółto-czarno-zielona CBR600 F4 i ja na niebiskiej Kawie ZX9R) latamy już 3ci dzień ale cos treszta niemrawo sie rusza do jazdy..:roll:

Może sie gdzieś kiedyś zobaczymy w mieście!?;)8)

Jaki jest kolor Twojego zygzaka? Jak coś to będe zwracał uwage...:clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dziurawo ostro... standardowo zamykają częśc drogi a w pozostąłej tuptusie sypia jakiś magiczny żwirek i udeptują cos na dziurach tworząc wystrzałowe górki które rozpadają sie po najdalej kilku tygodniach!:?:cry:

... za to aleje i obwodówke ciągle sobie chwale8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom wczoraj i dzisiaj nie dąło rady poszaleć... raz że mondeo grasuje(dziś stało na standardowej miejscówce naszej :? ) a wczoraj krążyło ale za to na miejscówce sie ustawiła "Państwowa Inspekcja..." a oni zaraz zawsze dzownią po niebieskich kolegów :clap:

niesey trzeba czekać aż lotnisko będzie sueche i czyste albo wieczory zrobią sie ciepłe żeby sterroryzować obwodówke...

Do nas kilka razy przyjeżdżali ale genralnie zawsze było spoko i bez przypału, albo pogadali tylko żebyśmy sie zbierali albo zupełnie towrzysko sie udzielali;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już 3 dni smigam, fakt ze w ciagu dnia bo z wieczora mam troche roboty.

w srode minalem kogos na plastiku kolo rocha, a wczoraj jakiegos draga a tak ogolnie to cieniutko. jutro wypadam za warszawke do rodzinki.

A propo mojego zygzaka to czerwony jak sztandar ZSRR i w sumie smigam zawsze ze swoja krolewna. Chetnie poznam nowych motonitów.

pozdro do zobaczyska na trasie

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc, ja rowniez mam zamiar zakupic ww. sprzecik, powiedzcie mi jak mozecie skad to ma silnik, czy jest to poprostu odpowiednik zx6?na co zwracac uwage przy kupnie i co z tym drugim biegiem?

 

ja nie mam zadnych klopotow z drugim biegiem, jedynie co dzisiaj musialem wymienic to lozysko w tylnej piascie( 19.90 + 3.50 simmering+ 40 minut mojej pracy)

a co do kupna to warto zabrac kogos kto sie zna , bo trudno powiedziec na co zwracac uwage bo za wiele tego jest. :lol:

to moje zdanie.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio robilem zygzaka 600,gosc kupil go za 7 tys 92 rok przyjechal zeby go ustawic i sprawdzic czemu olej bierze,okazalo sie ze jeden korbowod ciezko reka ruszyc,wal na smietnik,gosc zalatwil drugi silnik za 1500 zl no na tym drugim jako tako chodzil calkiem przyzwoicie,ale moto byl [op jakichs dziwnych przerobkach tyl caly od czedo innego jakis pospawany szprayem pomalowane spawy nie oszlifowane takie,kurcze jacy ludzie sa naiwni ja nie wiem jak cos takiego mozna bylo kupic,uwazajcie co kupujecie bo tragedia jest,gosciowi ogolnie wyszlo 10 tyskuw za strasznego trupa,ale oglnie jakby byl zadbany to calkiem fajna maszyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
aki jest sezonowy koszt utrzymania tego zygzaka??????????????????????

 

nie wiem co masz na myśli pisząc to...!? Mam taki motorek i jeżeli nie ma usterek czy awarii to wydajesz tylko na bene... A na nowy sezon przygotowujesz się tak jak wszyscy. czyli standard.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam zygzaka.

Jak bedziesz o niego dbal moto bedzie latac jak ta lala.

 

Bardzo wygodny.Rewelacyjny do szybkiej turystyki.

Ale faktycznie dol moglby byc troche mocniejszy . Od 7 tys idze juz ladnie

 

Wizualnie juz 90' ladnie sie prezentuje w poronwaniu do innych sportow i trustykow z tych lat.

 

Ja polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wlasciwie od 1993 roku prawie nic w nim nie zmienili. To o czyms tez swiadczy, nie? Bezawaryjny (jesli tylko serwisujesz jak w ksiazce nakazano), wygodny, popularny (czesci dostanisz wszedzie i tanio). Jako pierwszy ten model wlasnie zastosowal dynamiczne doladowanie powietrzem (od '93 ladne 2 wloty pod swiatlami). Hondy, srondy i inne byly w tamtych czasach do tylu. Jednym slowem wart zainteresowania.

********************

Triumph Speed Triple :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrew jeśli mozesz to wytłumacz mi z czym dokładnie inne moto były do tyłu. nie to żebym się czepiał, poprostu sam myśle nad jakąś 600 a dokładnie cbr i zzr roczniki 93.

i przy okazji zapytam jakie jest wasze zdanie odnośnie cbr vs zzr? które moto polecacie do raczej dynamicznej jazdy ale bez zbytnich szaleństw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...