Skocz do zawartości

Kawasaki ZZR 600 (ZZR600)


Gość Hunter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam ZZR 600 z 93 po liftingu i nie mogę narzekać. Jedyne co o skrzynia. No akurat ja mam taki przypadek, że 2 i 4 mi padła. Ale poza tym jest idealnie. W trasy nadaje się perfekcyjnie, przyśpieszyć też nim nieźle idzie, a do tego pakowny, że hej...

No i oczywiście gust... ale wg mnie jest piękny...! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Czołem !

Czy to mozliwe ze w Kawasaki ZZR 600 z 1994r jest seryjnie zamontowany ABS? bo cos mi się wydaje, że zostałem tym dobrodziejstwem techniki obdarowany, nigdzie jednak nie mogę wyszukać info na ten temat. Może ktoś z Was mnie skutecznie oświeci?

Pozdrawiam Zygzak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... wydaję się ... że ABS :wink:

A może raczej krzywa, bijąca tarcza :flesje: powiedzmy że podobne wrażenie pulsacyjnego hamowania.

 

w tym wlasnie, że tarcza ok i mało tego w 2 innych zzr jest podobny dzwiek przy mocnym hamowaniu tylnym, i zablokowanie koła np. na ziemi jest nie mozliwe. Dzwiek ten przypomina tarcie kijem po starej tarce do prania

Moze jakims cudem?? pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w tym wlasnie, że tarcza ok i mało tego w 2 innych zzr jest podobny dzwiek przy mocnym hamowaniu tylnym, i zablokowanie koła np. na ziemi jest nie mozliwe. Dzwiek ten przypomina tarcie kijem po starej tarce do prania

Moze jakims cudem?? pozdrawiam :flesje:

 

A czy widzisz przy piaście tarczy, na jej obwodzie takie ząbki w równych odstępach i przy tym czujnik ??

 

Jezeli nie to raczej ni mosz ABS-u ino krzywo tarcza albo zapieczone cylinderki w zacisku.

 

 

 

Z resztą nie widziałem ZZR 600 z ABS-em, ale może były takie wersje?? :wink:

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy widzisz przy piaście tarczy, na jej obwodzie takie ząbki w równych odstępach i przy tym czujnik ??

 

Jezeli nie to raczej ni mosz ABS-u ino krzywo tarcza albo zapieczone cylinderki w zacisku.

 

 

 

Z resztą nie widziałem ZZR 600 z ABS-em, ale może były takie wersje?? :)

 

 

Sprawdzę to i dam znac ale wraz z waszymi odp, szanse znacznie sie zmniejszają:D pzdrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jezdzilem zygzakiem przez ponad 2 sezony i troche sie orietowalem w tych sprawach.

Z tego co mi wiadomo to ten model nie posiada ABS.

:biggrin:

Teraz jezdze ZZR 1100 i ten tez nie posiada tego bajeru. a jest o pare lat mlodszy tzn 95.

Tak na marginesie to jest do sprzedania :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czołem !

Czy to mozliwe ze w Kawasaki ZZR 600 z 1994r jest seryjnie zamontowany ABS? bo cos mi się wydaje, że zostałem tym dobrodziejstwem techniki obdarowany, nigdzie jednak nie mogę wyszukać info na ten temat. Może ktoś z Was mnie skutecznie oświeci?

Pozdrawiam Zygzak

Siemanko! Poszukuje informacji na temat kawasaki zzr 600. tzn. jak się sprawuje, jak chodzi silnik??? Z góry dzięki!!!!

fighter

[email protected] :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe, Zygzak z ABS'em...dobre sobie, zwłaszcza w '94 roku :bigrazz:

Ten dźwięk to standard w motocyklu jak ostro hamujesz tyłem (nie tylko w zygzaku), zwłaszcza bez wciśnięcia sprzęgła. To łańcuch tak stuka, nie żaden ABS.

Edytowane przez Groszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...