Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dzis w pracy 9-17 a tu taaaka pogoda :icon_mrgreen: I tylko telefony kumpli w stylu: "Ej, ale pogoda, latamy"...

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch dni dojeżdżam moim moto na plac manewrowy (ok 45 km w jedną stronę). Na placu staję się kierownikiem Yamahy YBR125 lub Hondy CB250, następnie tą pierwszą około 1,5 h śmigam po mieście. Jak dobrze pójdzie to będę jeździł do pierwszych śniegów bo zostało mi jeszcze 14 h do wyjeżdżenia. Ku mojemu zdziwieniu wczoraj i dziś byłem jedynym na placu facetem spośród kursantów - same panienki na moto! :)

Ja uskuteczniam dwie pary kaleson i dwie bluzy + kurtka z membraną i powiem szczerze że dziś mi było nawet trochę za gorąco... A może to te panny na dwóch kółkach ..... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja jeszcze bym śmigał ale niestety mam do wymiany linke gazu ale nawet jak bym chcial to niemoge zalatwic takiej linki w żadnym sklepie :icon_mrgreen:

Moze wy wiecie gdzie mozna kupić linke gazu do suzuki rg 80 :)

a jeśli nie kupić to pozostaje mi dorobić

jeszcze mam takie male pytanko dla znawcow od linki gazu ciągną sie dwie linki jedna idzie do gaźnika a druga gdzieś w silnik od czego jest druga?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ok 100km po okolicy, dzisiaj (niedziela) mam nadzieje na cos podobnego, ale to dopiero po obiadku :icon_mrgreen:

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj smigalem po Wawie. Gdyby nie moto to puszka lub autobusem utknalbym na jakies 2 h w korku na Pulawskiej w jadac z Piaseczna do centrum Wawy.

Pogoda jest lux na smiganie.

He, he, widzę, że śmigaliśmy tą samą trasą. :) Samochodem czy autobusem nie ma sensu pchać się w takie miejsca.

 

Zaraz też wychodzę, ale Piaseczno omijam dziś szerokim łukiem. :icon_mrgreen:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...