Skocz do zawartości

Jeździłaś(eś) Dziś??? Czyli kto jeszcze daje radę a kto już odpuszcza


maruha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby komus jeszcze bylo zimno to polecam traske Piaseczno - Warszawa w ten weekend (klada nowa nawierzchnie na Pulawskiej). W takich warunkach wiater nie wieje, silnik motocykla i sasiadow ogrzewa... A ja sobie akurat podpinke dzis przypialem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah, ja tez jeszcze nie odpuszczam! wczoraj wrocilem z Francji-(taka niby wymiana studencka odebrala mi ponad 2 tygodnie sezonu)...noi juz dzisiaj zrobilem sobie trase 250 km-bylo super i po drodze tez wielu motonitow spotkalem-wiec nie jest zle. Trzeba rzecz jasna pamietac o tym zeby sie cieplej ubrac itp (LISCIE i BLOTO z ciagniokow tudziez wozow jest jednak wiekszym zagrozeniem...i duzo BURAKOW na trasie-jednego prawie przejechalem). Mam nadzieje, ze pogoda nas jeszcze troche porozpieszcza.

pozdro twardziele!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieodpuszczasz... nieodpuszczasz :-)

 

dzis to prawdziwie nas rozpiescilo sloneczko - szczegolnie, a moze na pewno w Poznaniu.. bylo po prostu R E W E L A C Y J N I E !!!

 

Nie za chlodno, nie za cieplo lecz w sam raz.

 

Jednoczesnie podziekowania dla Rafala22 za pare chwil milej pogawedki, i za pyszna goraca herbatke.

 

pozdro

 

g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pokrecic km dla relaksu w sloneczna sobote :icon_mrgreen: .

 

Tak sie zastanawiam czy jak zwykle zakoncze sezon na pare dni przed 1 listopada czy jednak w tym roku pogoda pozwoli na wiecej?

 

Jak na 21 pazdziernika to warunki sa bardzo zadowalajace...

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super.ja dzis z lublina do okuninki sie przejechalem jakies 220km w sumie.chociaz moj licznik pokazal tylko 180km, co nie jest prawda bo dzieje mi sie tak po zmianie przedniej opony na niestandardowa o wyzszym profilu..proboje wymyslic jakis przelicznik o ile mi klamie predkosciomierz ale jestem za leniwy zeby rozgryzc ta zaleznosc. a co do okuninki to jezioro biale juz spi..smieci i butelki jeszcze leza gdzieniegdzie(nie wiem jak to sie pisze?!)..ehh wiaze fajne wspomnienia z tym miejscem i jakos tak smutno mi bylo wracac do lublina.pozdrawiam.szkoda ze nie jest teraz czerwiec :icon_mrgreen:

Edytowane przez Psh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...