Skocz do zawartości

Podnośnik/stojak motocyklowy


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie właśnie parę dni temu sprawiłem taki, o którym przeczytałem parę postów wyżej - jestem zadowolony. W porównaniu do tych które już miałem, jest dużo solidniejszy i stabilniejszy, a różnica w cenie niewielka.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o w mordę... A ja myślałem że handluję syfem i nawet przez głowę mi nie przeszło żeby tu na forum to sprzedawać :) w takim razie jak tylko przyjdzie dostawa to dam znać... za kpl krzyknę 120.

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że teraz przód będę miał upside-down. Nie miałem jeszcze okazji przypasować, ale pojawiło się w mojej głowie pytanie:

 

Można używać tych podnośników z linka (np. Combo 5) do upside-down? Jeśli tak, to jak? Rozumiem, że ciężar motocykla nie powinien opierać się na mocowaniach zacisków?

 

Widziałem takie podnośniki z bolcami wchodzącymi w dziury na końcu lag. Lepiej dorobić coś takiego?

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Wiesz co, te podnośniki z bolcami (o których piszesz) są chyba ciut lepsze, bo łatwiej je "wpasować" w otwory w lagach. Ja mam dokładnie TAKIE i w sumie są sporo, zero problemów - też mam zawieszenie UPS, to nie ma żadnego znaczenia. Możesz bez problemu demontować zaciski, bo stopki podnośnika podpierają dolną część lagi, a nie sam zacisk. Demontaż koła też bezproblemowy. Poza tym wytrzymują nawet mój sposób zjeżdżania polegający na tym, że wyjmuję przedni, potem siadam na motocyklu i bujam się do przodu tak, że tylne koło zeskakuje samo z tylnego podnośnika :)

 

Dodatkowym plusem jest to, że są składane. Niby drobiazg, ale czasem ułatwia to pakowanie w trasę.

 

Dokładnie tak to wygląda

podnosniki2.jpg

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy z Shermanem identyczne stojaki i co do przodu, to uważam że to jest najlepszy typ adapterów pod lagi. Jak mamy radialnie mocowane zaciski to jest to wszystko mega stabilne, żadne bujanie, wstrząsy itp. nie zrzucą zawieszenia np. gdy mamy zdjęte koło.

Ja bym nie kupił stojaków z tymi bolcami chyba żebym nie miał wyboru.

Inna historia to stojak pod główkę ramy i to jest chyba najlepszy stojak - można zdjąć cały przód, na pewno też wygodniej sobie wyregulować półkę na lagach. Tyle, że trochę mało praktyczny (spore to i ciężkie, nieforemne) i najdroższy.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...