Skocz do zawartości

Podnośnik/stojak motocyklowy


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zatrzymałem trochę później, gdzieś w XVIIIw. na erze kolei żelaznej. Czyli pod moto podstawiam klocki cięte z podkładów kolejowych. :biggrin: Nie jest lekko wrzucić Electrę na ten klocki ale da się, trzeba dobrze złapać tylko. Sposób jest prosty - stawiam moto na bocznej kosie, z prawej strony pod belkę ramy kładę klocek, idę na lewą stronę i rzucam ostentacyjnie drugi klocek na glebę, podnoszę moto i nogą wsuwam klocek po belkę i już moto wisi nad glebą kilka cm. :biggrin:

 

 

Witam - tez kozystam z drewna, ale i z metalu. A zakupilem taki najprostszy reczny podnosnik - dzialajäcy na zasadzie dzwigni ( prostokätny dzwigniä z boku). Szybko mozna podniesc przednie albo tylne kolo - dobrze sie wtedy czysci. Ale zeby caly moto byl w powietrzu podnosze tylne kolo, wtedy trzeba docisnäc tyl motocykla aby przöd sie uniusl i pod rame z przodu podlozyc klocek. Dla motocykli z podwujnä ramä rurowä - czyli chopper/cruiser.

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że masz DragStara. Wyjmowanie tylnego to koła to ból w tyłku, czyż nie? Robiłem to kiedyś i tak klnąłem że głowa boli. :biggrin: Moto na hydraulicznym stojaku stało i jak się wściekłem to tak szarpałem że prawie spadło na bok. Je**ny Kardan. :icon_evil:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba przesadzasz,wyjmowałem i w Drag Starze i w Vtx-ie tylne koło i nie było problemu.Za to jest dużo mniej roboty z ustawianiem niż w napędach pasowych.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

 

Witam,

Trochę z innej beczki.

Temat podnośników był już ostro wałkowany - przeważały chyba te z MAKRO.

Myślę o zakupie czegoś takiego i znalazłem ... - link poniżej.

 

http://www.uni-max.com.pl/podnosnik-motocyklowy-nozycowy/d/

 

Jeżeli ktoś już testował proszę o opinię.

Pozdrawiam,

Wisiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Trochę z innej beczki.

Temat podnośników był już ostro wałkowany - przeważały chyba te z MAKRO.

Myślę o zakupie czegoś takiego i znalazłem ... - link poniżej.

 

http://www.uni-max.com.pl/podnosnik-motocyklowy-nozycowy/d/

 

Jeżeli ktoś już testował proszę o opinię.

Pozdrawiam,

Wisiu

Powodzenia życzę pokorblujesz kilka razy i odechce ci się tego wynalazku poszukaj na allegro ja kupiłem fajny niemiecki za 200 stówki jak masz czas to podjedz to zobaczysz. z Ząbek na Łodygową nie daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia życzę pokorblujesz kilka razy i odechce ci się tego wynalazku poszukaj na allegro ja kupiłem fajny niemiecki za 200 stówki jak masz czas to podjedz to zobaczysz. z Ząbek na Łodygową nie daleko.

 

 

A może :

http://www.allegro.pl/item937126236_podnos...otocyklowy.html

??

JEEEEEEEEEEEEEEEEECHAĆ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pierwszy podnośnik to wielka kupa , ten następny za 390 zyla - fajny - ale w Macro taki sam kosztuje 230 pln - warto poczekać aż dowiozą do Macro te podnośniki - one czasami się pojawiają. Zobaczę w Łodzi czy są to dam wam znać.

 

Pozdrawiam

 

Rozwiązanie głodu i bezrobocia ....?

 

Niech głodni zjedzą bezrobotnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim podnośniku z Makro moje moto już trzecią zimę przezimowało.W sezonie podnośnik używam do wymiany oleju i opon nie tylko w swoim motocyklu ale i w moto kolegów.Naprawdę polecam ,a do kosmetyki np kół wprost wymarzony.

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WISIU!

 

Nie widać w nim kółek które pozwolą na ewentualne obrócenie motocykla lub nawet podstawienie pod ścianę w miejsce gdzie nie wprowadzisz motocykla.

Na giełdach motocyklowych jest szansa kupienia podnośników w dobrych cenach. Posiadam niemiecki podnośnik z wyglądu przypominający ten o nazwie MTX 1B za 90 euro. Jest solidny z siłownikiem hydraulicznym. Na Twoim miejscu bym szukał czegoś innego

Edytowane przez Borden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Znowu powrót do tematu podnośników.

Czy może ktoś testował coś takiego:

http://www.uni-max.com.pl/podnosnik-motocyklowy-nozycowy/d/

Proszę o opinię.

Wisiu

Daj sobie spokój z tym podnośnikiem jak zobaczysz moje cudo za 200 stówki to innego nie będziesz chciał.Zapraszam na prezentacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...