Skocz do zawartości

Podnośnik/stojak motocyklowy


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Daj sobie spokój z tym podnośnikiem jak zobaczysz moje cudo za 200 stówki to innego nie będziesz chciał.Zapraszam na prezentacje.

 

OK Rafizacisze,

Dzięki. Trochę się pogubiłem na tym forum, bo jak mnie wycieli to nie wiedziałem gdzie przenieśli.

Oczywicie przyjadę zobaczyć to cudeńko, motocyklem - mam Twój e-mail i chyba telefon więc się jakoś umówimy, jak będzie trochę cieplej.

Wisiu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Rafizacisze,

Dzięki. Trochę się pogubiłem na tym forum, bo jak mnie wycieli to nie wiedziałem gdzie przenieśli.

Oczywicie przyjadę zobaczyć to cudeńko, motocyklem - mam Twój e-mail i chyba telefon więc się jakoś umówimy, jak będzie trochę cieplej.

Wisiu

Serdecznie zapraszam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam! Chciałbym zapytać jaki stojak będzie nadawał się do Kawasaki VN 800? Chciałbym ułatwić sobie smarowanie łańcucha oraz zabiegi kosmetyczne.

Co sądzicie o takiej propozycji:

 

http://www.allegro.pl/item996818788_stojak..._racer_tyl.html

 

 

Mam jednak wątpliwości, gdyż chyba nie da rady w Vn-ie wkręcić rolek od strony wydechów:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/834676504cdacb21.html

 

Dzięki za pomoc! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

panowie poszukuje zdjec lub rysunkow technicznych samopazlu co sie zwie podnosnik motocyklowy, posiadam zelastwo i migomat, ale brak mi wypbrazni, chetnie skorzystam z gotowych projektow zlotych raczek,mam vtr kolo 17, dwa kominy z tylu, waga 200kg.dzieki za linki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja jestem w trakcie zamawiania podnośnika CAR JACK FV GV3 681 kg. Gościu na allegro pięknie go zareklamował dodając fotki podniesionego VTX-a ,cena 299 zeta

To chyba ten. Wygląda solidnie - ale o ile pamiętam, mój jest ATV/motorcycle a nie CAR. Ale zdjęcie z podniesionym VTX-em (na łące) też było.

Mam sprawdzić ? Czy już zamówiłeś?

Edytowane przez paa62

JEEEEEEEEEEEEEEEEECHAĆ !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No dziś nareszcie doszedł zamowiony podnośnik.Rozpakowałem,złożyłem i do garażu i tu małe rozczarowanie. Pod normalnie stojący motor nie wchodzi,trzeba trochę pokombinować lub skorzystać z pomocy kolegi.Ale to niewielki problem.Moto w powietrzu ,podnośnik zabezpieczony mechanicznie przeciw opadnięciu siłownika.Polecam podnosnik CAR JACK FV GV3 681 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziś nareszcie doszedł zamowiony podnośnik.Rozpakowałem,złożyłem i do garażu i tu małe rozczarowanie. Pod normalnie stojący motor nie wchodzi,trzeba trochę pokombinować lub skorzystać z pomocy kolegi.Ale to niewielki problem.Moto w powietrzu ,podnośnik zabezpieczony mechanicznie przeciw opadnięciu siłownika.Polecam podnosnik CAR JACK FV GV3 681 kg

Andrev - po desce , po desce ( wiedż motorem na deskę tylnym kołem ) - wejdźie - ja też go polecam mam go 2 rok i jest OK - kupiony w Makro za 220 pln - można trafić czasem na taką promocję - często ją powielają.

Rozwiązanie głodu i bezrobocia ....?

 

Niech głodni zjedzą bezrobotnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to pod sportowe moto się nie nadaje? bo owiewka idzie i rury od wydechu, czy można jakoś podnieść takim podnośnikiem?

Nie wiem jak sie ma podniesienie sportowca ale moj VTX grzecznie juz sobie wisi w lufcie

Edytowane przez andrev66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o stojaki, to ja ze swojej strony serdecznie ODRADZAM tego typu wynalazki:

 

http://moto.allegro.pl/podnosnik-motocyklo...1326353069.html

 

Wszystko jest fajnie dopoki nie zacznie sie go uzywac. W moim gumki na podstawkach odkleily sie przy PIERWSZYM uzyciu. Z kolei w zeszlym tygodniu dokrecalem obie podstawki z naprawde niewielka sila (tak, zeby byly stabilne po prostu) i sruba mocujaca sie ukrecila (podstawki sa do niej przynitowane). Krotko mowiac straszne gowno.

 

I tak pewnie wiekszosc woli sie przekonac na wlasnej skorze i pomysli tak, jak ja przed zakupem: "przeciez stojak to stojak, bedzie trzymal", ale jesli ktos chce zrobic udany zakup i nie kupowac za miesiac czegos porzadnego, to niech nie bierze tego typu stojakow. Po prostu ta cena wynika z mega hu-jo-wej- jakosci.

 

Kupiłem taki http://allegro.pl/podnosnik-stojak-motocyk...1296855585.html i jest super jak za tą cenę , można sobie dobrać końcówki czy mają być na tył czy na przód :bigrazz:

 

Daje sobie reke uciac, ze z tym jest tak samo.

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...