Skocz do zawartości

"Śladami Nowego" czyli Borki 2006 - fotki i wspominki


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heja ludki :buttrock:

 

Meldujemy siem z Niunią - jak zwykle było do du*py, brak organizacji, zimno w nocy, ognisko za wysokie i wszyscy pod wpływem środków znieczulających... :) :bigrazz: ...i ostatnie 10 km padało....

 

Dzięki wszystkim za super zabawę, a Gerardowi w szczególności za kameralne spotkanko przy grillu i "herbatce"... niektórzy mieli problemy żeby się po niej z ławki podnieść :crossy: :icon_eek:

 

acha...i ucałowania dla wszystkich od Niuni....

 

 

a tu są nasze foty.....bez cenzury i nieobrabiane...więc proszę się nie czepiać za bardzo.... :flesje:

 

 

http://rapidshare.de/files/35112911/Borki_...Niunia.rar.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super,że wszyscy dotarli do domostw CALI i Zdrowi :icon_eek: Imprezka fajniutka bo fajniutcy ludzie na niej byli - no i Wszechmogący załatwił nam SUPER HIPER POGODE :) Dziekuje wszystkim za fajną zabawe i dziekuje mojej Virażce za toże prawie nie grzechotała przy odpalaniu :crossy: Ci co byli w OPOCZNIE wiedzą gdzie mieszkamy razem z moją KOCHANĄ Żoneczką (to ten bloczek pod który podjechaliśmy) - więc jak by ktoś przejeżdzał kiedyś przez moje piękne miasteczko to zawsze znajdzie u Nas ciepłą strawę i nocleg ZAPRASZAMY!!! :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było git :)

Dojechaliśmy do Wawy z ABG - choć niewiele brakowało, żeby bez niego, bo zamiast jechać cruisingowo jak biały człowiek 180 to zaczął szaleć i prawie zepsuł tył jakiegoś Tico czy co to tam było...

No i kaca mieliśmy takiego, że 3 przystanki po drodze sie zdarzyły...

Ale to tylko swiadczy, że impra super :crossy:

To był mój forumowy pierwszy raz i naprawdę :bigrazz: dla wszystkich, było zdecydowanie lepiej niż mogłem się spodziewać.

Dobra, idę na piwo bo mi się łapy zaczynają trząść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w domku. Jechałem "na skróty". Przez Piotrkó Trybunalski i Radomsko.... hehehe. Od Radomska w ciągłym deszzu, ale niczego nie żałuję.

Byłem też na obiadku w zajeździe Górski w Polichnie (a jakże... po drodze). Przed Piotrkowem ze Statoila ruszyła ekipa 4 motocykli. Dogoniłem i przez Piotrków do Polichna jechaliśmy razem. Czy to nie Ty Osito z bandą??

 

Pozdrówka

 

P.s. Impreza była oczywiście superowa (jak zwykle). Dzięki Wam, a w szczególności Nowemu.

Edytowane przez drogowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pragnę zameldować, że szczęśliwie dotarłem do domu.

stałem 2h w korku pod wawą, bo drogowcy postanowili zostawić tylko jeden pas ruchu.

Ja skróciłem sobie drogę powrotną przez Magdalenkę, Piaseczno i Konstancin - miejscami było gęsto, no ale w końcu od czego jest motocykl. :icon_eek: :)

 

Fajnie było z Wami poimprezować. :crossy:

 

Jakos tak sie pogubilismy przy wyjezdzie z osrodka i w koncu sama pocinalam do Wawki. Zajebiscie mi sie jechalo tak samej! :bigrazz:

Też wracałem w pojedynkę - tak jest chyba najfajniej (przynajmniej dla mnie).

 

Po drodze zatrzymałem się pomóc pozbierać fragmenty motocykla z jezdni gościowi, który wysypał się na bliźniaczym Bandicie.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dojechałem , byłem Wa-wie 15, ale od razu na rodzinną imprezę, dopiero teraz jestem w domciu i mogę coś wyklikać. To mój 1 zlot, super zabawa, Tomek aż się boi wejść na stronkę, żeby nie zobaczyć co wyrabiał, zwłaszcza jak Nowy mu powiedział że latał nago po stołach :) . Dzięki Nowy na imprezkę i widzimy się na następnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja tez wracałem w pojedynke ;p Tak sie zastanawialem jak jechalem, bo na katowickiej chyba motorowery mają zakaz ruchu, to w razie policji lepiej doginac 100 km/h i wtopic sie w tlum, czy jechac 50 poboczem jak na motorower przystało :) ? Na szczescie mnie ani razu nie zatrzymali uff :icon_eek: A ten Rybol to gdzie jest ? Bo spodobało mi sie " Wielkie ucieczki : motorowerem przez Polskę " :bigrazz: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...