Skocz do zawartości

Husaberg-ktoś ma ,lub coś o tej marce wie?


Rekomendowane odpowiedzi

czesci do tej marki sa dostepne u generalnego przedstawiciela marki KTM i HUSABERG w Krakowie przy ul. Zakliki z Mydlnik. To sa zupełnie inne motocykle tyle ze maja podobny wyglad (błotnik) ale jest inna rama i w silniku tez sa spore roznice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Na forum ktmtalk.com jest osobny dział poświęcony Husabergom, ale tam też za dużo info nie ma. Za to piszą je ludzie którzy takie moto faktycznie mają, a nie powtarzają co pamiętają.

I raczej są to konkretne informacje a nie ogólne - decydujące dla kogoś o kupnie.

Jak masz blisko do zaufanego dealera/serwisu, to kupuj.

Pozdrawiam.

 

P.S. Dlaczego w konkretnych tematach nie wypowiadają się konkretni ludzie posiadający konkretną wiedze o tym o czym piszą. Na tym forum z moich obserwacji nikt nie ma Husaberga, więc Doktorze, nikt tutaj nie rozwieje Twoich wątpliwości co do tej marki/motocykla.

 

P.S.2 Ktoś powyżej zaryzykował stwierdzenie że sama tuleja może być tańsza od całego cylindra. A ja myślę(przypuszczam, mam takie samo prawo do tego jak ktoś powyżej) że owa tuleja jest sporo droższa, choćby dlatego że jest to typowe tylko dla Husaberga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
nawet TW w Krakowie nie ma konkretnych danych technicznych , głównie chodzi mi o te obroty przy maksymalnej mocy.

 

Masz szczęście, bo akurat nowego Husaberga FE550 shamowaliśmy w Rapidzie na hamowni. Oczywiście tylne koło 17. Wyszło coś koło 56 KM przy ok. 6500 obrotów. Jeżlei chodziłoby o dokładne dane, to musiałbym spytać Mariusza gdzie ma kartkę z wykresem. Motocykl był nowy, tuż po dotarciu. Model 2005.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha kwaso gratuluje a to wcale do konca tak nie jest:) Ja nie jestem uzytkownikiem ale chciałem kupic Husa i trzeba przyznac ze był to starszy rok bo chyba 95r i gosc chciał za niego 5 tys dzwonie do niego wszystko ok dogadalismy sie ze pojade do niego po to dzwonie dzien przed wyjazdem a on mowi ze urwał sie mechanizm od kopniaka (pewnie miał na mysli wałek w silniku) po dzwoniłem po serwisach i nigdzie tego nie było kazdy mowił ze czesci nie do dostania:( Ale wkoncu dogadałem sie z gosciem ze by mi cos takiego dorobił cały wałek dzwonie do niego a on mowi ze włąsnie sprzedał za 1000zł.A co do tej tuleji to wychodzi jeszcze drozej bo trzeba kupowac oryginał HUsaberga:/ i cena kosmiczna:/Majac kase na Husa z rocznika ok 2000 kupił bym napewno KTMa i cieszył sie z jazdy a nie z grzebania dzien i noc ciezkiego odpalania i koczowania na listonosza bo czesci przyniesie a w kieszeni pustka:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...