Skocz do zawartości

HONDA VALKYRIE


hary kapuchan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

oj jo joj faktycznie tu martwa cisza.... to może ja zapytam , przepalacie swoje Valkyrie w zimnych garażach ja tego nie robię a wy jakie macie odczucia i doświadczenia co do tego zabiegu?

 

odczucia można mieć tylko jedne: zalecam lekturę wątku o zimowym przepalaniu w mechanice. w skrócie: najlepsza droga do załatwienia akumulatora czy świec w krótkiej perspektywie, a silnika jako całości w długiej

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Hoho ale cisza, wszyscy w trasie :crossy: . Wcale się nie dziwię, sam jeżdżę kiedy tylko mogę.

W zasadzie to piszę w innej sprawie, przy przechyle na zakrętach mam uczucie "sunięcia" tyłu. W zeszłym roku myślałem że to wina zużytych opon, ale od tego sezonu mam nowe (Metzelery). Próbowałem regulować amortyzatory i nie pomogło (poprawa nieznaczna), mechanik też niczego się nie doszukał.

Ma ktoś to samo czy to tylko moje złudzenie?

Edytowane przez Wizun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam to samo myślałem że to tylne amory miałem tulejki wybite wymieniłem lekka poprawa ale to jeszcze nie to jeszcze denerwuje mnie dziwne cykanie jakby dzwięk łańcuszka bo nie wygląda mnie na zawory słyszalne na wolnych obrotach pod obciążeniem nie słychać tylko trybiki grają hehe jak to w valcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

z innej beczki..., temat wielokrotnie przerabiany na fm ale teraz dotyczy tylko użytkowników Valkyrie, otóż jak do tej pory jeździłem na oleju Motul 10w 40 5100 ale teraz zmieniłem na VALVOLINE DURABLEND 4T 10W40 i mam wrażenie że silnik pracuje inaczej ... jak by gorzej choć ...? trudno do końca to określić, a już skrzynia biegów jak by bardziej trzaskała choć niej huczy ale... , trudniej jest trafić na luz . Mieliście może podobne objawy po zmianie oleju w tym konkretnym przypadku przejście z Motula na inny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...