Skocz do zawartości

HONDA VALKYRIE


hary kapuchan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A masz tam wkłady w tych cobrach? Mam cobry, byłem na Valcu w Czarnogórze i we Włoszech i moje z wkładami nie są takie nieznośne. Miałem wcześniej Road Stara na Vance&Hines i musiałem jeździć w zatyczkach do uszu. Teraz takiego problemu nie mam. Nawet na stacji diagnostycznej nie chcieli mi zmierzyć głośności bo twierdzili że nie jest za głóśny.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA można założyć baflet chyba to się tak nazywa.Za dwa dni będę miał okazje posłuchać cobry na takim wynalazku. Mam pytanie czy ktoś z was ma założone kółko przyspieszające zapłon o 4 stopnie.To wtenczas jest fantastycznie tylko jakaś dzika przy ruszaniu.

 

W USA można założyć baflet chyba to się tak nazywa.Za dwa dni będę miał okazje posłuchać cobry na takim wynalazku. Mam pytanie czy ktoś z was ma założone kółko przyspieszające zapłon o 4 stopnie.To wtenczas jest fantastycznie tylko jakaś dzika przy ruszaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem triger (kółko) założony , mocy ci dużo nie przyrośnie , bo nima z czego , podnosi się tylko moment obrotowy w zakresie prędkości użytecznej , zwiększa się odczuwalnie dynamika motocykla a zarazem optymalizuje się spalanie paliwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siemka

mam pytanko do kolegów -

co mogłem spiepszyć przy wymianie uszczelnień na lagach i wymianie oleju :blink:

właśnie wczoraj wyjechałem po wymianie i cholera -dobijają , skok ze 3 cm. i przy byle dołku czy każdym podskoku - dobija :mad:

składałem tak jak trzeba, zalałem oliwy tyle ile trzeba, i ??? :mad:

co mogłem przeoczyć ? syn coś mówił o odpowietrzaniu ale też tylko o takim czymś słyszał



aaa

czy będzie ktoś kolegów w Częstochowie 18-19 go ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka

mam pytanko do kolegów -

co mogłem spiepszyć przy wymianie uszczelnień na lagach i wymianie oleju :blink:

właśnie wczoraj wyjechałem po wymianie i cholera -dobijają , skok ze 3 cm. i przy byle dołku czy każdym podskoku - dobija :mad:

składałem tak jak trzeba, zalałem oliwy tyle ile trzeba, i ??? :mad:

co mogłem przeoczyć ? syn coś mówił o odpowietrzaniu ale też tylko o takim czymś słyszał

 

aaa

czy będzie ktoś kolegów w Częstochowie 18-19 go ?

jeżeli górnych korków nie przykręciłeś do tłoczyska i nie zakontrowałeś nakrętką to może być tutaj przyczyna bo przy skręcaniu właśnie mogły sie rozłączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie jakie są wasze doświadcenia po założeniu do Valkyrie tłumików Cobry? Czy przy hamowaniu silnikiem "strzela wam w tłumiki"? Zastanawiam się nad synchronizacją gaźników w celu wyeliminowania tego zjawiska. Czy komuś w Was udało się zniwelować strzelanie inną matodą?

Edytowane przez 0kris0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To częsta przypadłość pustych wydechów. Najpierw sprawdź szczelność wydechów. Wszystkie połączenia i uszczelki. Jeżeli po wymianie wydechów nie było regulacji gaźników, to koniecznie to zrób. Zastanów się przy okazji nad zmianą filtru powietrza na K N. Z pustymi wydechami zyskasz trochę mocy. Trzeba zmienić dysze w gaźniku i takie tam. Dobry mechanik powie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...