Skocz do zawartości

HONDA VALKYRIE


hary kapuchan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie. Na szkoleniu jechałem jako plecaczek, a instruktor zmieniał wszystkie biegi w górę i w dół, bez problemu. Można to zrobić bez żadnych zgrzytów, lecz nie zamierzam próbować.

 

Co się tyczy pierwszego biegu, to namierzyłem 74,5 km/h, tz. nie ja tylko licznik rowerowy z funkcją prędkości max :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dół bez sprzęgła ciężko ale w górę wchodzą lepiej jak ze sprzęgłem. Jak mi się już w mieście nie chciało to zmieniałem bez. W zasadzie to lekko naciskając dźwignię gdy obroty się zgrają to skrzynia sama zabiera bieg. Można naprawdę szybko przyspieszać. Nie tylko na 1-nce ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

...prosta sprawa rozsypała ci się podwójna tarcza przekładek sprzęgła, tak bym to nazwał,koszt ok 57 dolarów, to masz link na ebay https://www.ebay.com/sch/sis.html?_itemId=282158347603&_nkw=Honda+22322+MZ0+000+PLATE+B+CLUTCH&_trksid=p2047675.m4096.l9146



....tak to wygląda...

http://www.valkyrieforum.com/bbs/index.php?topic=81328.0

Edytowane przez joinery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Rocker a możesz powiedzieć jakie sprzęty objeździłeś "pomiędzy" Valkyriami (i co było z nimi nie teges)?

Sam śmigam na Valcu 8 lat i czasem pojawia się myśl żeby zmienić na coś innego ale chciałbym uniknąć rozczarowań typu: "zamienił stryjek siekierkę na kijek".

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedałem valca to przesiadłem się na Road Kinga. Niestety psychiczne tego nie wytrzymałem bo nie lubię motocykli w których coś wypadało by wymienić ale nie do końca wiadomo czy trzeba. Hd ma ten problem, że możesz nim bez problemu zrobić 100 tyś mil, a czasem przy 30 tyś niemal kapitalka. Z moim było wszystko teges ale jak tylko usłyszałem jakiś dźwięk inny niż zwykle od razu reagowałem niepokojem. Pogoniłem dziadostwo i w zasadzie nie było co kupić co spełniałoby moje oczekiwania. Mógł być jeszcze rocket 3 ale zbyt zwalisty jest w wersji tourer, na goldasa jestem za młody, a znalazłem super valca w tej samej wersji jaką miałem - deluxe, z przebiegiem 10 tyś mil i postanowiłem go sprowadzić. Okazało się że moto jest faktycznie perełka, wygląda jakby właśnie wyjęty z pudełka. No i moto jest mi znajome więc wiem że ogarnę i będę zadowolony. Hd to był mój wymysł. Cóż, droga lekcja

Moja rada? Nie sprzedawaj, nic lepszego już nie kupisz. Nosz kur... rozrząd we Valcu 200 zł z wymianą. Hd? Od 2 tys w górę jak coś jeszcze wyjdzie a wyjdzie

 

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Rocker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... jak czasem najdzie mnie ta myśl o zmianie to wtedy przeglądam ogłoszenia co można kupić i jak coś wpadnie mi w oko, jest fajne i ma odpowiednią moc to okazuje się że trzeba wywalić na to około 50 tyś.

Wtedy nadchodzi refleksja: wywalę sporą gotówkę i wcale nie ma pewności że sprzęt będzie mnie tak kręcił jak Valec, no i jak na razie przechodzi mi chęć na zmiany.

Ps. Jest sprzęt na który z miejsca bym się zamienił ale jego cena na razie blokuje temat. Najpierw muszę ogarnąć bardziej przyziemne i życiowe tematy zanim wydam 70-80 tyś na NRX 1800 Rune... ale może kiedyś....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...