Skocz do zawartości

HONDA VALKYRIE


hary kapuchan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... proste koła zębate w skrzyni biegów sprawiają wrażenie wycia ... ale taki urok ..., jest na to sposób który polecam ,.. jazda w zatyczkach do uszu, wtedy słyszy się tylko te pozytywne miłe dla ucha dźwięki, a co do wydechów "Cobry" one nie są puste ! ... mają specjalne wkłady , które można oczywiście w prosty sposób usunąć i wtedy alarmy w samochodach się włączają ... ale nie polecam tego łoskotu , na dłuższą metę nie do zniesienia...



a co do przeprosin to nie ma po co ... jest tu jeden czujny "moderator" z psem w avatarze który szybko weryfikuje posty i przenosi tam gdzie niby ich miejsce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś musi buczeć w tym moto :) . :) :biggrin: jakby skrzynia nie buczała podczas przyspieszania to nie wiedziałbyś ze na spalinowym silniku jedziesz :) , Cobry są fajne , ale jak jedziesz przed "zawodnikiem " co ma takie wydechy , bo jak jedziesz za nim to po 2 godzinach masz dość a po 6 to byś kogoś zabil :banghead:

 

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajcow tak już jest z tą skrzynią. Słychać ją i tyle. Na norweskiej stronie miłośników Valkirii jest całe zestawienie wydechów i przeróbek. Ja mam delikatne przeróbki. Są cichsze od Cobry, a głośniejsze od oryginału. Podobno najfajniej brzmiącym wydechem był Hard Krome, ale wyszedł z produkcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajcow tak już jest z tą skrzynią. Słychać ją i tyle. Na norweskiej stronie miłośników Valkirii jest całe zestawienie wydechów i przeróbek. Ja mam delikatne przeróbki. Są cichsze od Cobry, a głośniejsze od oryginału. Podobno najfajniej brzmiącym wydechem był Hard Krome, ale wyszedł z produkcji.

...raczej nie był taki zaje...fajny skoro już nie produkują... :dry: te są super.. nie za głośne nie za ciche... no może nieco przykrótkie w oryginale, ja swoje przydłużyłem i jest git (pisałem o tym wcześniej)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam , przyznać sie mi tu zaraz którego z Was (kolor motocykla taki jak posiada joinery ) mijałem wczoraj w godzinach przedpołudniowych w Bieszczadach

w okolicach Dukli , dla ułatwienia dodam że miał pięknie brzmiące wydechy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej chwili tez sobie pomyślałem że to Ty , ale niestety około 16 to ja byłem już w okolicach Brzeska ...

Może następnym razem kiedy będe w Twoich okolicach uda nam sie spotkać :)

pozdrawiam .

Edytowane przez zajcow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam Wszystkich

od niedawna jestem posiadaczem walca ze stanow

i to chyba pierwszy błąd jaki zrobiłem :) Nie mzemy z kumplem dojsc do ładu z nią najpierw przy odpaleniu szlo paliwo tłumikami

potem po krotkiej jezdzie przestala palic wogole przy nacisnieciu na starter tylko swiatla przygasaly i nic więcej kolega jąwział na krotko to zaczeła krecic i odzywac sie ale tylko jak rozrusznik chodzil tak jakby iskre gubila gdzies i dalej to paliwo wali z tlumikow a no i ma jeszcze takie urzadzonko obok akumulatora DYNA raz to swieci raz mruga raz gasnie nie wiem o co kaman :)

moze ktos z Was mial cos podobnego ? prosze o pomoc bo mieszkam w belgii i servis pusci mnie tu z torbami pod most :)

pozdrawiam kometa belgia

 

a jest to motocykl GL 1500 C Z 98 ROKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...