Skocz do zawartości

Kubica w F1!


Dominik Szymański
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie żal mi sie chłopaka robi jak widze jak go media zrzerają :) Mam nadzieje że małysza z niego nie zrobią.

Się nie bój :icon_rolleyes: Kubica to nie Małysz kiedy zaczął odnosić większe sukcesy i nie wiedział co powiedzieć do kamery ;) Chłopak mimo młodego wieku ma w głowie odpowiednio poukładane i takie media to mogą mu skoczyć ;)

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo to nasz Robercik nie urwał sie z jabłoni, od dłuzszego czasu juz ma kontakt ze światową czołówką i nie boi się ich. Mam nadzieje że nie zeżre go trema w samym wyścigu.

Po drugie primo trzeba kibicowac chłopaczynie, nawet miejsce w pierwsze 8 bedzie według mnie ogromnym sykcesem jak na 1-szy wyścig w GP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że polskie media nie do końca podają przyczyny występu Polaka... wszyscy myślą, że "wygryzł" Villeneuve'a a tak naprawdę (cyt. z f1.today.com):

"After his accident at the German Grand Prix last weekend Canadian driver Jacques Villeneuve will not be racing."

 

...i dalej...

 

"BMW Motorsport Director Mario Theissen said: “Jacques has informed us that he is not ready to race after his Hockenheim accident."

 

IMO tylko trochę umniejsza to sukces jakim jest sam występ Kubicy, któremu życzę jak najlepiej i postaram się oglądać jego debiut na TV 4. Byłoby fajnie gdyby zapunktował

 

Jesteś w błędzie!

 

Powołujesz się na oficjalną informację prasową BMW... Informacje prasowe w takich sytuacjach mają to do siebie, że zazwyczaj niewiele mają wspólnego z prawdą (np. niedawna informacja prasowa o rozbracie Juana Pablo Montoyi i zespołu McLaren Mercedes) - uwierz mi na słowo...

 

Przeanalizuj wyniki JV w tym i poprzednich sezonach w tym jego żenujące wypadki w GP Kanady i Niemiec oraz zderzenie z zespołowym kolegom w ostatnią niedzielę, dodaj oczekiwania przed sezonem i obecną pozycję w klasyfikacji generalnej oraz wydarzenia z poprzedniego roku a w wolnej chwili rzuć okiem na wyniki Roberta w tym roku i komentarze ludzi z branży na jego temat...

 

Świat F1 ma to do siebie, że wszyscy p*erdolą trzy po trzy i nikt nie powie prosto w z mostu... "Wywaliliśmy JV bo dał ciała w dotychczasowych wyścigach." Jeśli w informacji prasowej szef teamu, dr. Mario stwierdził "Nie podjeliśmy decyzji, kto wystartuje w kolejnych wyścigach i w przyszłym roku." to znaczy do dokładnie: "TAKA DECYZJA ZOSTAŁA JUŻ DAWNO PODJĘTA" - wszystko w rękach Roberta...

 

Wielka szkoda, że obowiązki w MMP zmuszają mnie do wyjazdu na wyścigi do Poznania. W innym wypadku już byłbym na Hungaroringu i jeśli ktoś ma wolny weekend to polecam! :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Dokładnie, myślę że oni się w sumie ucieszyli, że JV rozwalił ten wóz i dał im niezły pretekst do wymyślenia historyjki o kontuzji. Bo przecież po wypadku Jacques spokojnie sobie paradował, na stronie swojej pisał o zapowiadającym się wyścigu na Węgrzech itd. A tu nagle kontuzja.

Bardzo pozytywne jest to, że BMW nie szukało zawodnika z zewnątrz na zastępstwo, tylko oddało tę rolę Kubicy. To dowód wielkiego zaufania, gdyż statystycznie zdarza się to rzadko. Częściej szukają wolnych zawodników ze znamymi nazwiskami.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe OT:

chcialem spr jak sytuacja z biletami i znalazlem cos takiego:

http://f1store.formula1.com/catalog/produc...?products_id=30

zawsze chcialem miec karbonowa podkladke pod mysz za 250 funtow :(

 

Może załozymy temat w "przy piwie" "Najdurniejszy sposób na wydanie 250funtów" :evil: Każdy będzie wpisywał swoje propozycje.

 

 

EDIT

http://sport.onet.pl/0,1248769,1366518,wiadomosc.html

Edytowane przez Diego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zakończył się trening na którym Kubica był 3. Pierwsze i drugie miejsce zajęły Ferrari. Patrząc jakie czasy Robert wykręcał jest nadzieja, że bardzo dobrze pokaże się jutro w wyścigu. Poza tym jest jednego mniej bo Button spalił silnik :) Dziś o 14 kwalifikacje. Trzeba obejrzeć koniecznie :icon_razz:

Edytowane przez Boniek

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Robert będzie poza pierwszą dziesiątką, Wydaje się tak łatwo popatrzeć na treningi i kwalifikacje, ale sytuacje jest całkiem inna jeżeli chodzi o wyścig, jest pełno zawodników tzw mistrzów jednego okrążenia, ale niestety wyścig nie jest jednym okrążeniem, tam trzeba jechać cały czas równo i na najwyższym poziomie, ktoś powie Robert to potrafi, ja powiem potrafił, ale mineło sporo czasu od kiedy się ścigał, teraz był testowym kierowcą tylko i zobaczymy ile z jego formy zostało.Uważam, że jeżeli ukończy wyścig na 10 miejscu(wkońcu debiut)to będzie duży sukces i będę dumny z rodaka, zresztą co ja pisze niech dojedzie, bo już jestem dumny ,że mamy naszego w F1

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...