Skocz do zawartości

Kubica w F1!


Dominik Szymański
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a kto mi wytlumaczy dlaczego Schumacher nagle znalazl sie na 8 pozycji ??!!??!! przeciez nie dojechal, zjechal do boxow i co ? Ci co dojechali spokojnie do mety sa na gorszych miejscach! o co to loto bo nie czaje?

Edytowane przez erniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto mi wytlumaczy dlaczego Schumacher nagle znalazl sie na 8 pozycji ??!!??!! przeciez nie dojechal, zjechal do boxow i co ? Ci co dojechali spokojnie do mety sa na gorszych miejscach! o co to loto bo nie czaje?

zrobil wiecej kolek zanim wypadl, niz oni do konca wyscigu. proste :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie!

 

Powołujesz się na oficjalną informację prasową BMW... Informacje prasowe w takich sytuacjach mają to do siebie, że zazwyczaj niewiele mają wspólnego z prawdą (np. niedawna informacja prasowa o rozbracie Juana Pablo Montoyi i zespołu McLaren Mercedes) - uwierz mi na słowo...

 

Przeanalizuj wyniki JV w tym i poprzednich sezonach w tym jego żenujące wypadki w GP Kanady i Niemiec oraz zderzenie z zespołowym kolegom w ostatnią niedzielę, dodaj oczekiwania przed sezonem i obecną pozycję w klasyfikacji generalnej oraz wydarzenia z poprzedniego roku a w wolnej chwili rzuć okiem na wyniki Roberta w tym roku i komentarze ludzi z branży na jego temat...

 

Świat F1 ma to do siebie, że wszyscy p*erdolą trzy po trzy i nikt nie powie prosto w z mostu... "Wywaliliśmy JV bo dał ciała w dotychczasowych wyścigach." Jeśli w informacji prasowej szef teamu, dr. Mario stwierdził "Nie podjeliśmy decyzji, kto wystartuje w kolejnych wyścigach i w przyszłym roku." to znaczy do dokładnie: "TAKA DECYZJA ZOSTAŁA JUŻ DAWNO PODJĘTA" - wszystko w rękach Roberta...

 

Wielka szkoda, że obowiązki w MMP zmuszają mnie do wyjazdu na wyścigi do Poznania. W innym wypadku już byłbym na Hungaroringu i jeśli ktoś ma wolny weekend to polecam! :-).

 

no skoro tak mówisz to mam wielką nadzieję, że za 3 tygodnie Kubica znowu wyjedzie na wyścig :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...