Skocz do zawartości

Kubica w F1!


Dominik Szymański
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam w trakcie kwalifikacji i samego wyścigu odpalić sobie strone www.formula1.com

Jest tam cały wyścig na żywo tzn. czasy okrążeń, międzyczasy, pozycje, różnice między zawodnikami i tego typu pierdoły. Porównując stronę www i słuchając co gadają panowie na TV4 miałem wrażenie, że są trochę zagubieni, mieli bardzo często niezły poślizg. Na stronie najpierw trzeba przejść darmową rejestrację, ale to nie problem.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Właśnie zakończył się poranny trening. Kubica cały czas praktycznie ciągnął się w ogonie stawki, a pod sam koniec wyjechał i wykręcił super 4 czas :) Oby tak samo dobrze poszło mu dziś w kwalifikacjach.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sam niewiem. Ale bardzo ciekawy jestem jak mu pójdzie zanosi się na dobre warunki pogodowe więc kubica bendzie mógł zaprezentować w 100% jaki poziom jazdy reprezentuje, a nie jak na węgrzech skakać do góry na liście przez tych co parkowali w trawie albo kręcili bączki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po wyścigu...

Kubica był 12 :lalag: cieszyć się czy nie :biggrin:

Chyba jednak trzeba się cieszyć drugi wyścig i dosyć wysoka pozycja.

:biggrin: :biggrin: :bigrazz:

A było obiecująco przez pewien czas był 5...

 

POWODZENIA GAZU GAZU Kubi....... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znawcą F1 nie jestem, ale jestem zadowolony z jazdy kubicy. czuje się, że chłopak panuje nad emocjami. pojechał lepiej niż jego doświadczony kolega z teamu, miał dobre momenty wyprzedzania. ok, popełnił może kilka błędów. myślę, że drugi pit-stop był w złym czasie, ale nie wiemy czy coś się z bolidem nie działo

 

brawo kubica!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt 12, ale ogladalem na RTL i oni podaja podczas wyscigu calkiem niezgodne ze stanem faktycznym dane, juz podczas wyscigu zauwazylem kilka bledow, ale ze nie jestem mega znawcem formuly to myslalem ze to ze mna cos nie tak, ale polaka sledzlem na bierzaco i jestem pewien ze zaraz po zakonczeniu bylo podane ze kubica skonczyl na 13.

Nastepnym razem bede sledzil uwazniej :biggrin:

 

a co do wyscigu to faktycznie bylo widac ze po 2-gim zjezdzie do boksu jakos slabiej jechal, no ale dobrze ze fura wogole dojechala, a nastepnym razem moze dobiora lepsze lacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też oglądałem cały wyścig, i rzeczywiście bardzo dużo stracił po drugim zjeździe do boxu. A szkoda, w pewnym momencie był nawet 5 przy tych wszystkich misz-maszach z pit-stopami.

Ale rzeczywiście biorąc pod uwagę, że to debiut i on dopiero poznaje te wszystkie tory, to idzie mu naprawdę super. Oby tak dalej, oby coraz wyżej w rankingach. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...