Skocz do zawartości

skladanie sie w winklach z "kolanem"


Osek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki na 2T latali nieco ponad 2:00 na ostatniej rundzie WMMP tego roku http://www.chronopn....pl/12_M_H_3.HTM (niektórzy startowali na 4T).

 

A akurat Wojtek Jakubowski to dobrze ogarnięty rajder, o czym świadczą wyniki w innych klasach.

 

 

Edit:

 

Ok, Honda RS 125 to zupełnie inna para kaloszy. Wszystko jasne :) .

 

 

Sherman, gdzie Ty z takim czasem wyskakujesz? Nie łać tak szafować takim marnym czasem? No bo to forum chyba odrzuca ten pułap jako niemęski, czyż nie?

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiał bym się tak z 125 bo moja mała CBR"ka utarła nosa już nie jednemu mistrzowi prostej

Także małym motocyklem też można fajnie pojechać.

 

Zle mnie zrozumiales. mozna wlasnie przed tym co opisales co najwyzej pocylic czola i wyrazic szacunek, sam wiem co majac technike mozna zrobic tylko 30 KM Arpilka. Dwa lata temu moja Mloda ( 34 KM ) objechala by patafiana na 1200 tylko niestety na wyjsciu z zakretow nie starczalo jej mocy.

 

A może to właśnie KS wtedy jeździł i jemu bęcki spuściłeś? Sądząc po filmikach, które wrzuca, jest to możliwe ;) .

 

Ks byl swoja pierwsza zolto-czarna " K " w Pl w roku anno 2005, wiec raczej niemozliwe, a pozatym, wdupiema czy ktos go objedzie czy nie.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo Ernest, zasadniczo to masz rację. Tzn, oczywiście nie w sprawie Hondy, tfu :) .

 

Spoko, Kaes, taki dżołk. Ostatnio się tak wesoło zrobiło, że trzeba sobie pożartować :) .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Ponieważ Sherman wyznacza trendy jako najszybciej rozwijający się zawodnik to muszę publicznie złożyć deklaracje następującej treści:

Jeżeli zejdę na mojej SV-ce poniżej 1.50 w poznaniu to kupuje nowy motór (w sensie że stary, ale "prawdziwy". 600)

Jeżeli nie zejdę poniżej 1.55 to sprzedaję motor i usuwam konto z FM.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie jestem wystarczająco zamożny by Ci ją dać. ;)

Za to jeżeli Ty zrobisz na radomiu czas poniżej 42 s. swoją Hondą, to dam Ci się powozić SV-ką hehehe

Edytowane przez koroviov

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok trzymam za słowo :)

Ale jeżeli nie uda mi się tego dokonać do października to na CBR"ce później będzie to nie możliwe bo nadejdzie upragniony czas zmiany moto :)

I wtedy zacznie się prawdziwa nauka jazdy :)

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłaby ciekawa praca magisterska. "Wpływ znajomości języka angielskiego na umiejętność jazdy wyścigowej motocyklem". Jest duże prawdopodobieństwo, że ci bez znajomości języka są zdecydowanie wolniejsi.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...