Skocz do zawartości

skladanie sie w winklach z "kolanem"


Osek22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem, że prędzej czy później Ernest doda coś wartościowego od siebie. To już standard.

Dzień bez trollowania dniem straconym

no co Ty :) zbijam się tylko z gości którzy po kilku wizytach na torze wiedzą już wszystko o wszystkim... Mało tego, wiedzą lepiej co inni czerpią lub czego nie czerpią z jazdy. Ustalcie jakieś profi zasady na przyszły sezon-np. jeśli ktoś kręci słabe czasy ale mimo wszystko jest uśmiechnięty (a przecież jak jesteś Profi to musisz mieć Profi czasy-bo to nie amatorka tylko wyścigi wręcz na zawodowym poziomie) to wywalamy jegomościa z "paczki Profi" oraz zabraniamy udzielania się w tematach WYŚCIGOWYCH. :biggrin:

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to my się z kolei zbijamy z gości, których ze sportem (amatorskim, słowo klucz, rzecz jasna) motocyklowym łączy tylko ekran telewizora przed domową kanapą, ale podkład teoretyczny jest przeogromny, a jakże (co widać w ilości takich właśnie jak Twoja, merytorycznych wypowiedzi). Osoby te tor widziały na obrazku, a na temat opon torowych wypowiadają się w kontekście swoich doświadczeń w wykorzystywaniu ich na ulicy, jako używki. Nie wiem co to za paczka, sam sobie ją nazwij, widzę że dobry jesteś w takich klasyfikacjach ;) .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeśmy się pozbijali na wzajem... Ale szacun za dodanie słowa klucza AMATORSKIM :) od tego krótka droga do zrozumienia o co w tym wszystkim naprawdę chodzi. Pzdr. Idę dalej na kanapę.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropos, kupiłem synowi pocket bike, w przyszłym roku zabiorę go na jakiś karting, tylko żeby go nie rozjechali. :)

 

Super sprawa, jak ja swojego syna (10 lat) posadziłem na pocket bike'a w tym roku, to nie chciał zsiąść ;) Super sprawa, nawet dobrze to idzie, jak się rozpędzi. Tylko nie wiem czemu ludzie mieli na ulicy straszną bekę, jak jechałem. A wcale nie zamulałem, szedłem "grubym ściegiem" po chodniku w okolicy Rembertowa! :icon_mrgreen: AAaa, no i młody już się nauczył palić gumę na piasku na tym pockecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co od niego chcesz ? Powiedzial cos nei teges ?

 

Co najwyzej w realu to 11-13 latki siedza alb na torze na 125 - kach albo na fejsie, jedno jest pewne nie troluja na forum :icon_mrgreen:

 

P.S. a te ktore popylaja na pocket bike'ach niestety jeszcze pisac nie umieja :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Ale co od niego chcesz ? Powiedzial cos nei teges ?

 

Co najwyzej w realu to 11-13 latki siedza alb na torze na 125 - kach albo na fejsie, jedno jest pewne nie troluja na forum :icon_mrgreen:

 

P.S. a te ktore popylaja na pocket bike'ach niestety jeszcze pisac nie umieja :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

 

 

 

Skoro w temacie mowa o pokonywaniu zakrętów to wrzucę swoje 3 grosze :)

Nie śmiał bym się tak z 125 bo moja mała CBR"ka utarła nosa już nie jednemu mistrzowi prostej :)

Cały czas przypomina mi się sytuacja gdy przyjechałem na lokalną miejscówkę do pokonywania zakrętów i od dwóch chłopaków na Fazerku i CBR f3 usłyszałem tekst: Młody weź to padło i sie nie ośmieszaj i potem parę innych epitetów adresowanych w moją stronę.

Szkoda ze nie miałem wtedy kamery bo za ich miny gdy w zakręcie byli objeżdżani przez "dzieciaka na piździku" pewnie dostał bym jakąś nagrodę:)

A gdy zjechaliśmy na "parking" chłopaki nawet nie spojrzeli mi w oczy :)

 

Także małym motocyklem też można fajnie pojechać.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w temacie mowa o pokonywaniu zakrętów to wrzucę swoje 3 grosze :)

Nie śmiał bym się tak z 125 bo moja mała CBR"ka utarła nosa już nie jednemu mistrzowi prostej :)

Cały czas przypomina mi się sytuacja gdy przyjechałem na lokalną miejscówkę do pokonywania zakrętów i od dwóch chłopaków na Fazerku i CBR f3 usłyszałem tekst: Młody weź to padło i sie nie ośmieszaj i potem parę innych epitetów adresowanych w moją stronę.

Szkoda ze nie miałem wtedy kamery bo za ich miny gdy w zakręcie byli objeżdżani przez "dzieciaka na piździku" pewnie dostał bym jakąś nagrodę :)

A gdy zjechaliśmy na "parking" chłopaki nawet nie spojrzeli mi w oczy :)

 

Także małym motocyklem też można fajnie pojechać.

 

Fincher- ja Cię wtedy widziałem[chyba]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro w temacie mowa o pokonywaniu zakrętów to wrzucę swoje 3 grosze :)

Nie śmiał bym się tak z 125 bo moja mała CBR"ka utarła nosa już nie jednemu mistrzowi prostej :)

Cały czas przypomina mi się sytuacja gdy przyjechałem na lokalną miejscówkę do pokonywania zakrętów i od dwóch chłopaków na Fazerku i CBR f3 usłyszałem tekst: Młody weź to padło i sie nie ośmieszaj i potem parę innych epitetów adresowanych w moją stronę.

Szkoda ze nie miałem wtedy kamery bo za ich miny gdy w zakręcie byli objeżdżani przez "dzieciaka na piździku" pewnie dostał bym jakąś nagrodę :)

A gdy zjechaliśmy na "parking" chłopaki nawet nie spojrzeli mi w oczy :)

 

Także małym motocyklem też można fajnie pojechać.

 

Tak więc witamy w grupie Profi :D !

 

A może to właśnie KS wtedy jeździł i jemu bęcki spuściłeś? Sądząc po filmikach, które wrzuca, jest to możliwe ;) .

Edytowane przez Sikor

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie śmiał bym się tak z 125 bo moja mała CBR"ka utarła nosa już nie jednemu mistrzowi prostej :)

Masz rację! Ja sam już miałem w Poznaniu taką akcję, że aż się zlałem zimnym potem! A to było tak, że wbijając się w Dużą Patelnię nagle zobaczyłem przed sobą 125 cm3 i ledwo zdążyłem podjąć decyzję, czy wyprzedać po lewej, czy po prawej stronie. Normalnie śmierć w oczach, bo dopiero po chwili sobie uświadomiłem, jak żałosne by były konsekwencje wbicia się w tył takiego gościa... Także lepiej uważać :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZinoR

Czarny kombinezon seca biały kask Airocha i CBR w malowaniu Repsol. A miejscówka to oczywiście Żłobnica:)

Przy następnej okazji warto było by pogadać bo napewno mógłbym się czegoś od Ciebie nauczyć.

 

Nie mówię że 125 jest lepsza na takich torach jak Poznań bo tam to poprostu brakuje prędkości.

Ale na takim Radomiu (który planuje w przyszłym roku odwiedzić) napewno nie jeden posiadacz większego motocykla mógłby się zdziwić. (po zapoznaniu się z torem oczywiście).

A pozatym od czegoś trzeba zacząć :) i myślę że jak na początek mojej przygody z "szybszymi winklami" nie jestem już na samym dnie.

 

Ps. to na Poznań wpuszczają 125"tki??

Edytowane przez fincher

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, jeżeli mi przy czasie 1.45 wychodzi średnia prędkość jazdy 141 km/h, to ile ta 125 cm3 musiałaby jechać? No i chyba musi zwolnić przynajmniej 2 razy (przy Sławiniaku i na Małej Patelni).

Edytowane przez Sherman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 125 które bez większego tuningu potrafią osiagnąć ponad 180km/h

Np Cagiva Mito 125.

Aprilia rs osiaga spokojnie 160km/h

 

Po tuningu takim motocyklem można bez większego problemu pokonać barierę 200km/h więc teoretycznie czas poniżej 1:50 jest możliwy. Ale na dobrze przygotowanym motocyklu i nie dokona tego pierwszy lepszy jeździec,

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...