Skocz do zawartości

Skrzynia Biegów do Dniepra


mareczek804
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Masz licznik postów, zwany "Przebieg". Jest w kolorze zielonym. Zlicza posty zewsząd oprócz humoru, przypiwia i powitalni. Im większy przebieg, a co za tym idzie lepsze ikonki pod avatarem, tym bardziej jesteś cool i inni Ci zazdroszczą :wink:.

Większość nie wie, że ilość czasem nie idzie w parze z jakością...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wild, postem powyżej dodałaś sobie właśnie jeden punkcik, a nieczego do tematu nie wniosłaś. Ja owszem - wytłumaczyłem Pietroniemu coś, czego sam kiedyś nie wiedziałem. Od prawie dwóch lat skorzy do zwracania uwagi forumowicze nie wytknęli mi ani razu nabijania postów. Więc jeśli chodzi o tego typu uwagi, to nie ten adres.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wieczny, czesto widze twoje spamowanie :)

 

a wiekszosc postow na forum nic nie wnosi- i wtajemniczeni wiedza czemu tak- tyle. ja koledze schematy juz przeslalam- wiec udzielac sie w temacie nie bede.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wild, postem powyżej dodałaś sobie właśnie jeden punkcik, a nieczego do tematu nie wniosłaś. Ja owszem - wytłumaczyłem Pietroniemu coś, czego sam kiedyś nie wiedziałem. Od prawie dwóch lat skorzy do zwracania uwagi forumowicze nie wytknęli mi ani razu nabijania postów. Więc jeśli chodzi o tego typu uwagi, to nie ten adres.

:)

 

to moze czas zaczac.....

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam!

Odgrzewam troche temat...

Czy ktoś zna jakieś sensowne (pewne, rzetelne i rozsądne cenowo) źródło zakupu części do ruskiej skrzyni od dniepra?

Potrzebuję półksiężyc startera do skrzyni ze wstecznym, zęby zostały fabrycznie nieutwardzone i je wyjadło :notworthy: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dyrastycznych przerobek nie zamienisz pradnicy na alternator. Latwiej zalozyc pradnice od malucha - mniej roboty i nie niszczysz bloku silnika.

słyszałem o patencie ze zakładasz alternator wzdłuz silnika bez przerubek ale na wałku od pradnicy czekan na fotki tego patentu to załacze

 

marek- jak mam ochote sie juz poddac mowie sobie slowa, te ktore mam w sygnatorce- a ida po polsku tak:

 

"wspielismy sie tak wysoko i nie pora umierac" - steppenwolf

 

dasz rade. jak chcesz, mam cala serwisowke do dnierpa. moge ci podeslac.

 

Goska

 

Gosiu a mnie podeslesz serwisówke? Very please!!!Bo czeka mnie remoncik silniczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynia jak widzę to stary model powszechnie uważany za urala.Tego typu skrzynie są wrażliwe na właściwe wydystansowanie i regulacje.A że stay model to pewnikiem dobrze już wypracowana.By wyciągnąć taką sztukę możliwe ,że nie będziesz musiał przesuwać do przodu silnika.Wiele elemętów jest zamiennych z "uralem".To model który właściwie złożony (na dobrych częściach)bedzie ci bardzo długo i kurlturalnie służył.Jeśli wolisz to łatwiej będzie ci posługiwać się i złożyć skrzynię od dniepra-ale tu musisz odłonczyć silnik.Jeśli boisz się tych czynności i w ogóle ci się nie chce to odpuść sobie stare motocykle-przykro mi ale jeśli tak to nie masz szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prince, nie dawaj rad Mareczkowi, bo ten zdematerializowal sie jakis czas temu, tzn nie odezwal sie po zakonczeniu tego watku, tylko raczej pomoz Skrzydlatemu z czesciami. Pytanie Skrzydlatego i Granata o serwisowke to jedyne rzeczywiste rzeczy w tym watku, reszta to dialogi na cztery nogi z Mareczkiem.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...