Skocz do zawartości

dawanie na koło


Rekomendowane odpowiedzi

Co to znaczy pompa czyli zamykanie??

Jade na jedynce ok 40km/h, odejmuje lekko gaz i potem dośc energicznie ale nie gwałtownie dodaje gazu!!!a ta pompa???

 

ps. kurde sligier tsv to twoje 1 moto a ty juz na kole umiesz jezdzic ja sie troche boje mam nowy moto jak dam za duzo gazu to wyjedzie to zpodemnie i bedzie wtedy hu... bo żona powie ze pajacuje i prosze motor sprzedać!!!:crossy::lalag: ale spróbuje jutro na pustej drodze mam taka asfalcik rowny i jazda

 

Pompka czyli jedziesz, odkręcasz gaz tak żeby moto było na sensownych obrotach, zamykasz na sekunde gaz i odkręcasz spowrotem :crossy: I w zależności od tego ile odkręcisz tyle ci sie koło uniesie :banghead: Jak przegniesz to wylądujesz na plecach :D

 

Poza tym - postawić na tylnym kole to ja swoją DT potrafie, ale żeby tak ujechać ileś metrów i to jeszcze nie samym ciągiem silnika ale z utrzymaniem pionu - to jest sztuka :crossy: i dlatego wolne gumy budzą respekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bandite od niedawna i troche mi jej szkoda stawiac na kolo ale jak tylko mam jakis ladny kawalek prostej to nie moge sie powstrzymac i najczesciej z samego gazu wstawiam... na jednym jeszcze drugi bieg ...i odkladam bo nie mam takiej wprawy zeby leciec dalej ... Uwielbiam to....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też szlak trafia jak widze teksty typu "jak widze kawałek aswaltu to nie moge się opanować" - to jest żałosne, niemam nic przeciwko takiej jeździe ale nie byle aswalt a zwłaszcza

miasto. Jakby to odemnie zależało to prwo jazdy zabrane. Ale jeszcze troche i nauczą wszystkich jeździć z kulturą i w miare przepisowo.

a kto nas nauczy??? dobrze ze niepracujesz w drogówce bo byś musiał zabrac prawko 70% motocyklistów ;)

a moze wy jusz starzy poprostu jestescie i dlatego tak pieprzycie :D

juz niemoge słuchac takiego gadania.

jak masz zamiar wszystkich moralizowac to poprostu sie nieodzywaj ok??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie ale po co zaraz kłotnie każdy robi to na co ma ochotęi koniec kropka!! WIADOMO ŻE DO MOTYCYKLA TRZEBA MIEC ROZUM a kto go nie ma konczy na cmentarzu!!! pzdr

 

ps.ktoś chętny zeby mi dac kilka lekcji jazyd na kole???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Streetracer23 - my jesteśmy może i starzy , ale nie jesteśmy z tego powodu gorsi. Mamy doświadczenie które pozwala ocenic sytuację bardziej obiektywnie od Ciebie. A starzy jestesmy , bo wielu chłopaków z naszego rocznika nie dozyło tego. Robisz z siebie " młodego , gniewnego " , ale my juz jestesmy "starzy i wqrvieni " Burzysz się jak ktos powie Ci prawdę prosto w oczy. Argumentów w miarę logicznych nie masz , jedyne co masz , to chęć bycia zauważonym przez innych. Cel osiagnąłeś - zostałes zauważony , tylko że nie z tego powodu którego oczekiwałeś. Postrzegam Cię jako młodego chłopaka który sie dorwał do sprzęta i pomimo mizernych umiejętnosci stara sie zabłysnąć. Każdą ewolucję mozna wyćwiczyć - nawet słonia nauczysz tańczyć - ale do wszystkiego jest czas i miejsce . Dopóki tego nie zrozumiesz , to będziesz niepoważnie postrzegany.

 

Jesli jeździsz tak samo jak piszesz to nie powienieneś nawet odpalac motocykla. Twój sposób wysławiania ( pisania) kwalifikuje Cię do powtarzania szkoły podstawowej. I tak jak napisał Ryży Koń - nie pyskuj - bo nie masz powodu , a na dodatek widać , ze brak Ci opanowania. A umiejętnosć zachowania zimnej krwi jest niezbędna , aby dobrze jezdzić i robić to przez wiele lat.

Co do stawiania na koło - zanim zaczniecie próbować , to sprawdźcie jakie są graniczne wartości przechyłu i gdzie jest środek ciężkosci w poziomie i w pionie. Krótkie teoretyczne działania ułatwią potem wykonanie ewolucji.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy z każdego tematu musicie zrobić bagno ?? K**wa, wali mnie kto jak jeździ na swoim motocyklu aby tylko nie robił krzywdy innym ludziom (powodując wypadek itp). Jak jest miejsce i ochota to niech se ludzie śmigają na tylnym kole, przednim, obojętne. Jesto to też element opanowania motocykla, wiele osób tego nie robi, bo nie umie, a w głębi duszy chciało by ... To tak jak z tymi ukrytymi gejami - tępi taki "parady równości" a pewnie sam ....

 

Możecie chyba wyrażać swoje myśli w sposób kulturalny co ?

 

Pawel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moderator mnie wyprzedzil :)

prawda jest taka jezeli ktos chce sie zabic i jejzdzic jak idiota to jego sprawa i jego prawo!!

Jezeli natomiast swoim zachowaniem powoduje cien szansy na spowodowanie chodzby uszczerbku na zdrowiu drugiej osoby to kazdy (mlody czy stary) ma prawo go zjechac i sprowadzic do podlogi!!

ja uwazam tak:

jazdna na kole czy na nogach obok motocykla: OCZYWISCIE, bo to pieknie wyglada i wogule podziw :( !! - ale tylko pod warunkiem ze nikt nie ucierpi. koniec. kropka (.). finito. END. [se la fa].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Co to znaczy pompa czyli zamykanie??

Jade na jedynce ok 40km/h, odejmuje lekko gaz i potem dośc energicznie ale nie gwałtownie dodaje gazu!!!a ta pompa???

 

ps. kurde sligier tsv to twoje 1 moto a ty juz na kole umiesz jezdzic ja sie troche boje mam nowy moto jak dam za duzo gazu to wyjedzie to zpodemnie i bedzie wtedy hu... bo żona powie ze pajacuje i prosze motor sprzedać!!!:) :D ale spróbuje jutro na pustej drodze mam taka asfalcik rowny i jazda

Tak dokładnie to miałem na myśli z tą pompką :(. UMIEM to zdecydowanie za dużo powiedziane, cały czas to robię tylko na 1'ce więc odległości nie są imponujące tak na oko z 20-30 metrów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto nas nauczy??? dobrze ze niepracujesz w drogówce bo byś musiał zabrac prawko 70% motocyklistów :(

a moze wy jusz starzy poprostu jestescie i dlatego tak pieprzycie :)

juz niemoge słuchac takiego gadania.

jak masz zamiar wszystkich moralizowac to poprostu sie nieodzywaj ok??

 

Nie bedzisz mi mówił czym mam sie odzywać czy nie, a jak nie mozesz tego czytać czy słuchać

to zmień forum.

A gdybym był w droguwce to owszem prwka by sie sypały ale w większości u kierowców puszek.

A uczyć się mozesz na torze lub nieczynnych lotniskach.

 

ps. i się tak nie pień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w drogówce i prawka rzeczywiście sie sypały. Tylko nie wiem dlaczego prawie wszyscy których kontrolowałem byli tacy uprzejmi.

 

Albo trafiałem tylko na grzecznych , albo na naszym 4um jest wielu TFARDZIELI którzy się niczego nie boją.

I wychodzi na to , że Policja jest be , a co poniektórzy sa cacy. Albo to są jakieś czary......

 

PS.Tylko ja w czary nie wierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

streetracer 23 - najpierw naucz się pisać w języku zrozumiałym dla cywilizowanych ludzi , a potem zastanów się dlaczego tak wielu ludzi idących chodnikiem mówi o nas " dawcy" ????

Jeśli nie umiesz jeżdzić normalnie , to może używaj hulajnogi , albo wrotek , he he he .

 

Poza tym jazda na jednym kole jest niebezpieczna i zabraniają tego przepisy - ale Ty brzydal jestes , fuj !

 

PS. Nie przejmuj się , nie tylko Ty jesteś nienormalny - masz wielu kumpli w tej dziedzinie.

 

no i ch*j z tym ze przepisy zabraniają!!?po to sa zeby je łamać a jak uważasz to za niebezpieczne to Ty kup sobie hulajnogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ch*j z tym ze przepisy zabraniają!!?po to sa zeby je łamać a jak uważasz to za niebezpieczne to Ty kup sobie hulajnogę :)

Bardzo inteligentna, wiele wnosząca do tematu i zarazem kulturalna wypowiedź.

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...