Skocz do zawartości

dawanie na koło


Rekomendowane odpowiedzi

Zgryżliwość dotyczy TYLKO czubków którzy świruja w centrum miasta. Samo trenowanie róznych dziwnych figur na moto wspaniale poprawia umiejętnosci . I tylko o to chodziło.

 

A o szkołe przetrwania ?? - porównianie gdzie naprawdę trzeba umieć być twardym i tyle.

 

Jak zwykle uogólniacie - krytykuję nieodpowiedzialnosć i głupotę , a nie umiejętnosć.

Wiem co moze oznaczac zrobienie stójki w niewłaściwym miejscu i czasie.

Na własnym tyłku to odczułem i to bardzo boleśnie.A wydawało sie że bedzie tak fajnie.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie jazda na gumie nie interesuje - szkoda mi motocykla zeby sie uczyc (zawsze moze pojsc cos nie tak a szlif kosztuje), poza tym slyszalem o smarowaniu podczas jazdy na gumie (choc pewnie jak od czasu do czasu sie postawi to nic zlego sie nie dzieje).

zdecydowanie wole jazde turystyczna - nie kulac sie po miescie i robic swoisty lans tylko zebrac kase, zalac i jechac gdzies dalej - wciaz nabywac doswiadczenia na drodze, w roznych czesto dziwnych a nawet ekstramalnych sytuacjach - to pomoga w przyszlosci, cwiczyc branie zakretow (polecam Bieszczady :D ) oraz poznac doglebnie swoj motocykl i jego tendencje.

rozumiem ze innych kreci co innego - jak np. jazda na gumie - nie neguje tego ale pod warunkiem ze osoba stuntujaca stwarza zagrozenie tylko dla siebie a nie innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GSXR 750 ma to do siebie że nie idzie na koło bo ma torową konstrukcje i ciężko go postawić.

Co? gixer? nie wiem jak modele starsze ale od 96 przeciez aż sam sie rwie....podobno gixery sa jednymi z najlepszych moto do stuntu te z lat 96-99 królowały!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mojej XJce nie odkręcam jeszcze przesadnie, bo po pierwsze ledwo zacząłem ją ujeżdżać, a poza tym ma stary olej :D

Ale jak sądzicie - ma szanse pójść na koło? Ciężkie bydle strasznie, ale moc też słuszna..

A drugie pytanie to takie, że słyszałem, że stawianie na koło szkodzi kardanowi. To byłoby logiczne, ale upewniam się, czy sądzicie tak samo?

Czy były kiedykolwiek jakieś sporty z napędem na wał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Sierżant ja generalnie widze ze ty lubisz strasznie sie ludzi czepiac ;) obojetnie coby ktoś nienapisał to ty i tak to negujesz i na siłe wciskasz swoją racje. przeczytałem kilka twoich wypowiedzi i niewiem czy ty poprostu taki jestes czy starasz sie na tym forum wyładować jakąś swoją frustracje :D moze masz jakies problemy?? generalnie to zawsze starsz sie być najmądrzejszy ze wszystkich i wszysstko ci niepasuje :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie pasuje tylko głupota i brak odpowiedzialnosci , a to że jest w tylu miejscach to nie moja wina. Frustracji nie mam , a poglądy podobne do moich ma większość ludzi. Tylko że im się nie chce już walić grochem o ścianę - a ja to robię.

Czy uwazasz że robienie różnych ewolucji w centrum mista na ulicach jest mądre i odpowiedzialne ???

 

Liczę na odpowiedż.

Pozdro.

 

PS. Jesli uważasz ze " wszystko mi nie pasuje " to chyba czytałeś nie moje posty. Albo czytałes je bez zrozumienia.

Edytowane przez Stary Sierżant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zamiast sie tu sprzeczac lepiej to piszmy jakies ciekawostki a nikogo nie broniac to forum jest od tego ze mozemy wypowiedziec swoje zdanie.jeden jest za drugi nie ale swiat sie nie zawali kazdy niech lata jak chce mowi na nas dawcy nerek nawet jak 70km/h lecimy a jak stajemy to kazdy zmienia zdnie i podziwi motor swiat jest chory a my zyjemy w nim..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam wasze wypowiedzi i stwierdzam że "młodzi" nie mają nic przeciwko a "Starsi" są bardziej negatywnie nastawieni do tego typu jazdy, ale wedługo mnie to jak jeździmy zależy tylko od nas i naszego rozumu. Ja mam od niedawna Yamahe DT i jak narazie boje sie jej stawiać na gume bo waży 108 kg i przyznam że sie jej jeszcze "boje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest z wami??? ja jak mam kawałek aswaltu to niemoge sie opamietac i stawiam na koło :P niewiem to jest silniejsze odemnie :lalag: niepotrafie przejechac przez miasto normalnie :crossy: . a jak jest z wami tez tak macie??? czy tylko ja jestem jakis nienormalny??

Ja tak nie mam. No, ale może ja już jestem stetryczały. :crossy: ;) :banghead:

 

w Polsce bida trzeba oszczedzac przednią opone, ile sie tylko da :crossy:

Zawsze mnie zastanawiało, jak to jest, że ludziom nie żal opon do palenia, skoro tacy "biedni" ponoć jesteśmy (pomijam kapcie nadające się na śmietnik dopalane przed wymianą). :D

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie nigdy tak bardzo jazda na jednym kole nie kręciła. Lubie popatrzeć jak inni jeżdżą, ale ja chyba bym tak nie mógł (to jest chyba strach przed glebą).

 

Koleś chyba 1 raz chciał jechać na 1 kole i nie wyszło do końca: http://video.google.com/videoplay?docid=79...otorcycle+crash

 

Zobaczymy jak to ze mną będzie jak dosiąde motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto z Was kupował sporta z myśla, że nie będzie jeździł na jednym kole?

No, np. ja :D Moja Kawa na kole jeszcze nie stanęła i raczej nie postanie, choć bardzo lubię sobie popatrzeć i nic przeciwko nie mam.

 

A niektórzy to powinni chyba wstąpić do jakichś Moherowych Szwadronów, czy coś w tym stylu, bo bo smucą i nudzą z tym pustym moralizatorstwem i polityczną poprawnością tak, że ręce opadywują i czytać się nie chce...

Edytowane przez Fat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Sierżant ja generalnie widze ze ty lubisz strasznie sie ludzi czepiac ;) obojetnie coby ktoś nienapisał to ty i tak to negujesz i na siłe wciskasz swoją racje. przeczytałem kilka twoich wypowiedzi i niewiem czy ty poprostu taki jestes czy starasz sie na tym forum wyładować jakąś swoją frustracje :D moze masz jakies problemy?? generalnie to zawsze starsz sie być najmądrzejszy ze wszystkich i wszysstko ci niepasuje :crossy:

 

Stary Sierżant nie czepia się tylko prubuje co niektórym wyperswadować pewne rzeczy, ale nie wszyscy

to rozumieją ponieważ musi im upłynąć jeszcze trche lat żeby to "czepianie" jak piszesz zrozumieć

jeśli zdążą tego doczekać. Mnie też szlak trafia jak widze teksty typu "jak widze kawałek aswaltu to nie moge się opanować" - to jest żałosne, niemam nic przeciwko takiej jeździe ale nie byle aswalt a zwłaszcza

miasto. Jakby to odemnie zależało to prwo jazdy zabrane. Ale jeszcze troche i nauczą wszystkich jeździć z kulturą i w miare przepisowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tra jedynka do ok. 40km/h, pompka czyli zamykasz i zaraz potem zdecydowanie (nie gwałtownie) odkręcasz manetkę i przód zapi**a w górę :D.

 

 

 

Co to znaczy pompa czyli zamykanie??

Jade na jedynce ok 40km/h, odejmuje lekko gaz i potem dośc energicznie ale nie gwałtownie dodaje gazu!!!a ta pompa???

 

ps. kurde sligier tsv to twoje 1 moto a ty juz na kole umiesz jezdzic ja sie troche boje mam nowy moto jak dam za duzo gazu to wyjedzie to zpodemnie i bedzie wtedy hu... bo żona powie ze pajacuje i prosze motor sprzedać!!!;):crossy: ale spróbuje jutro na pustej drodze mam taka asfalcik rowny i jazda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...