Skocz do zawartości

dawanie na koło


Rekomendowane odpowiedzi

Takie tematu powinny byc od razu skasowane, bez dyskusji, temat niepowazny podobnie jak sam zainteresowany, wiec po co nerwy szkoda czasu na odpisywanie. Jak ktos czegos nie umie zrozumiec to juz jego sprawa a jak juz zadaje takie pytanie to znaczy ze nie ma swiadomosci refleksyjnej. Tyle.

Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach wyjaśnienia co do GSXR 750 olejaka.

GSXR 750 ma to do siebie że nie idzie na koło bo ma torową konstrukcje i ciężko go postawić.

 

Olejak idzie na koło z gazu (pompa powyżej 7tyś i startuje jak samolocik)

 

a włąśnie muj gsxr niewiem czemu ale z gazu niepotrafie go postawić, tylko ze sprzegła, a jak z gazu to przy jakich obrotach robić pompke??? kilka razy prubowałem ale jak odkrece manetke to zanim zrobie pompke to mi sie obrotomierz zamyka

 

tak jak wyżej + szarpnięcie motorkiem (mi wychodzi, a ze sprzęgła nie umiem :D )

 

Uczucie jadąc na kole jest super ale trza mieć coś w bani.

 

Ludziki nie kłućcie sie (młodzi muszą się wyszaleć i już - nikt chyba tego nie zmieni)

 

...POZDRO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh juz z gazu tez stawiałem. niechciał wczesniej isc na gume bo waze 107kg i wystarczyło ze lekko sie do tylu na siodełku przesunołem i bajka idzie do pionu.szkoda ze zajechałem pompe oleju bo teraz długo pewnie niepojezdze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze zajechałem pompe oleju bo teraz długo pewnie niepojezdze :buttrock:

 

Warto pamietac ze motocykle przewaznie budowane sa do jazdy na 2 kolach, a ludzie na powaznie zajmujacy sie stuntem przerabiaja swoje maszyny, czasem dosc dokladnie :D

Czyli wszyscy mlodzi zapierdalacze, koniecznie chcacy wyroznic sie z szarego tlumu motocyklistow przez

"dawanie na kolo" w kazdej mozliwej i niemozliwej sytuacji powinni pamietac o mozliwych zwiekszonych kosztach tej zabawy:).

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo

 

Warto pamietac ze motocykle przewaznie budowane sa do jazdy na 2 kolach, a ludzie na powaznie zajmujacy sie stuntem przerabiaja swoje maszyny, czasem dosc dokladnie smile.gif

Czyli wszyscy mlodzi zapierdalacze, koniecznie chcacy wyroznic sie z szarego tlumu motocyklistow przez

"dawanie na kolo" w kazdej mozliwej i niemozliwej sytuacji powinni pamietac o mozliwych zwiekszonych kosztach tej zabawy:).

 

Mam wielką chęć dowiedzieć się jak to zrobić (chodzi o przeróbke, gdzieś czytałem już o przebudowie na suchą miske), bo doświadczyłem już zajechania mojego poprzedniego sprzętu. W moim poprzedniku padły nie pompa a panewki :D .

 

...POZDRO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy sie tym specjalnie nie interesowalem, a przerobka teoretycznie wygladajaca na prosta, wcale taka prosta nie jest. W GSXR, tak jak w wiekszosci japonczykow skrzynia korbowa silnika jest zbiornikiem oleju, tymczasem ten zbiornik trzeba by wyrzucic na zewnatrz ( chlodzenie ) i przewodami doprowadzic olej do pomp oleju i potem do pelnoprzeplywowego filtra. Pytanie czy oryginalne pompy sa w stanie wytworzyc odpowiednie cisnienie, czy tam tez trzeba cos kombinowac.

Osobiscie wolalbym kupic TDM czy TRX i to stawiac na kolo :D

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...