Skocz do zawartości

RADAR


Rekomendowane odpowiedzi

Czy to prawda,ze policja ma problemy ze zlapaniem motocykla na zwykly reczny radar tzw. suszare??? ;)

 

Dlaczego mieliby miec problem z namierzeniem? Przeciez motocykli jeszcze nie produkuja w technologii stealth tak jak samoloty nie wykrywalne dla radarow. No chyba ze ktos ma plytke CD poweszona na motocyklu to jest nie wykrywalny :eek: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym namierzaniem chyba nie jest tak łatwo do końca ?

Jak u siebie podjeżdżam motkiem pod radar stacjonarny ( ten co wyświetla; jedziesz z szybkością 180km a powinieneś 60km :D ) łapie mnie tak mniej więcej co trzeci raz, a jak z tyłu jedzie bryka to już kompletnie głupieje.

 

Za tym że moto trudno złapać na suszarkę przemawia też fuckt że większość bluemenów nawet nie próbuje podnosić ręki coby wykonać pomiar. Czyli oni najlepiej wiedzą że to baaaaaardzo trudny i złożony problem, wykonanie pomiaru szybkości motocykla radarem ;) .

Edytowane przez Zbycho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łapią, łapią :/

też niestety mam to na papierze ;)

 

a skąd problem z namierzaniem? bo powierzchnia odbicia fali generalnie mała, więc jak jest coś na drodze, patrz puszka obok albo za moto, to duże prawdopodobieństwo, że zmierzy silniejszą falę, czyli w naszym przypadku puszkę

mnie niestety złapali na puściuteńkiej drodze... a taki grzeczny byłem, zwolniłem przed przejściem :D

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się trafił błędny pomiar. Jechałem z drugim motocyklem tuż za mną. Zmierzyli i wyszło im 130 km/h a jechaliśmy tylko 80 km/h. Na szczęście dali się przekonać, że coś im się pomerdało i nie mam tego na papierze :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policja nie ma problemów ze złapaniem motocykla na suszarkę ( Ręczny Miernik Predkosci - RMP ) , tylko że , im się z reguły nie chce . Czasem dla zaspokojenia ciekawosci zmierzą jak szybko frunie motonita i finał.

Nie ma problemów technicznych z pomiarem;. Można złapać nawet rowerzystę. Nie bedę podawał szczegółów , bo zajmie to z 5 stron.

Kiedy używałem RMP to różne rzeczy sie działy z wynikiem , ale sprawna suszarka pokaze z dokładnoscia do 2 km/h.

 

 

Uwierzcie mi na słowo , bo robiłem to dobrych kilka lat. A kto nie chce wierzyć mnie , to moze uwierzy jak dostanie to " na papierze ".

Pozdro.

 

Ps.Płytkę CD trzeba trzymac w zębach , albo ściskać pośladkami - efekt murowany - mandatu nie bedzie ... Bo czubków ukarac nie wolno , he he he .

Edytowane przez Stary Sierżant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co słyszałem to policja robi tak że najpierw mierzą prędkość jakiemuś szybko jadącemu samochodowi, zatrzymują odczyt na wyświetlaczu, a później udają że mierzę prędkość motocykliście i mówią mu że to właśnie on z taką prędkością jechał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co słyszałem to policja robi tak że najpierw mierzą prędkość jakiemuś szybko jadącemu samochodowi, zatrzymują odczyt na wyświetlaczu, a później udają że mierzę prędkość motocykliście i mówią mu że to właśnie on z taką prędkością jechał

 

Oj widze, ze chyba nigdy nie padles ofiara suszarki... Czyzbys nie wiedzial, ze policjant oprocz predkosci prezentuje jeszcze czas jaki uplynal od momentu pomiaru?

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...