Skocz do zawartości

Niedrogie motocykle !!! ??????


Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem dzisiaj jakieś egzotyczne motocykle i motorowery oferowane w naprawdę intrygujących cenach.

Np motocykl enduro 4 suw o pojemności 200 cm3 za 8 899 brutto (125-tka za 8 099 brutto) czyli tyle co 2-suwowe motorowery tej kategorii.

całą ofertę znajdziecie:

http://www.osa.pl/skutery/cennik.html

Ciekawe kto to produkuje itd. itp. Na zdjęciach wyglądają raczej średnio ale ceny są znacznie niższe niż u konkurencji.

Najtańszym 4-suwowym enduro na rynku był do tej pory Junak RX za 12 500 .

A to 4 400 drożej niż OSA tej samej pojemności (nazwa motocykla dziwnie znajoma ...ale może to tylko zbieg okoliczności).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat jestem miłośnikiem os i z tego co wiem to nie mają prawa używać tej nazwy, bo nazwa niezostała sprzedana, oficjalnie klub będzie w tej sprawie interweniował

 

Czyżby powtórka z Junaka i Sokoła :?:

Ludzie dajmy w końcu coś zrobić jakiejś "inicjatywie" to w końcu nie my ponosimy koszty. Nie wiem być może Osa tez była dla kogoś "kultowa" (podobnio najszybszy skuter w swoim czasie :) ) Ale nie dajmy się zwariować, bo zaraz będzie problem Komara, Żbika, Rysia itd.

Pozdro

Dyzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ceną ale co z jakością i serwisem? Gdzie to można serwisować, naprawiać? Co to są za silniki - znane np. yamahy? czy "wyrób własny"?

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ceną ale co z jakością i serwisem? Gdzie to można serwisować, naprawiać? Co to są za silniki - znane np. yamahy? czy "wyrób własny"?

 

Dokładnie - pewnie z moto jest nawet gorzej niż z np Husabergiem chyba -- motocykle OSA to naprawdę totalna egzotyka :)

 

POZDRAWIAM :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tyle: kumpel na pasek naprędowy do Aprilli (nie mówiąc już o tych dziwadłach za 8.000zł...) czekał ponad pół wakacji... nie mam ochoty zmarnować sobie kilku tygodni czekając na jakąś część... wolę zapłacić trochę więcej i kupić Yamahę czy Suzuki, albo kupić coś używanego za tą cenę. przynajmniej nie będe miał kłopotów z serwisem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...