Skocz do zawartości

Niedrogie motocykle !!! ??????


Rekomendowane odpowiedzi

Działanie serwisów motocyklowych, nawet najbardziej uznanych firm, w kraju leżącym między Odrą a Bugiem, odbiega od jakichkolwiek cywilizowanych standardów. Z racji małego rynku wiele rzeczy jest tylko i wyłącznie na zamówienie. Co do nazw o ile nazwa Osa nie została sprzedana, to firma czyni nieładnie, jeśli chodzi o Junaka czy Sokoła nie mam żadnych wątpliwości, ktoś za określone pieniądze nabył określony towar i tyle, bussines is bussines i nie ma w nim miejsca na sentymenty, wszak o ile się nie mylę Rolls Royce ( nie wiem czy dobrze napisałem nazwę, nie jeżdżę samochodami tej firmy na codzień :oops: ) należy do koncernu Volkswagen i jeśli miałoby to uzasadnienie ekonomiczne i marketingowe jakiś tam flagowy Silver coś tam .... mógłby nazywać się POLO i już. Osobiście wolałbym aby młodzi ludzie w Polsce mykali na nowych pingpongach niż na firmowych ale powypadkowych żużlach złożonych amatorsko w stodole, a następnie poddanych makijażowi. Myślę że za kilka lat nikt rozsądny w naszym kraju nie kupi moto sprowadzonego z zagranicy w "idealnym stanie" którego cena dziwnie jest niższa od cen światowych, może dzięki temu wielu z nas dłużej będzie cieszyć się dobrym zdrowiem i życiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...