Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

hmm sprawdziłem własnie z kluczykiem i .. wkładam kluczyk przekręcam i zaświecają sie wszystkie kontrolki łącznie z tą która sygnalizuje iż są zbyt wysokie obroty i nic poza tym ... na obrotmierzu jest symbol oznaczający kluczyk i zaraz obok niego kontrolka ; czy to ta od HISS-a ? jezeli tak to nie świeci nawet jezeli kluczyj znajduje sie w stacyjce w pozycji "0" bądź w pozycji "1" (tzn albo przekręcony albo nie ) ;)

 

dlaczego ów kontrolka sie nie zaświeca ? :(

 

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm sprawdziłem własnie z kluczykiem i .. wkładam kluczyk przekręcam i zaświecają sie wszystkie kontrolki łącznie z tą która sygnalizuje iż są zbyt wysokie obroty i nic poza tym ... na obrotmierzu jest symbol oznaczający kluczyk i zaraz obok niego kontrolka ; czy to ta od HISS-a ? jezeli tak to nie świeci nawet jezeli kluczyj znajduje sie w stacyjce w pozycji "0" bądź w pozycji "1" (tzn albo przekręcony albo nie ) ;)

 

dlaczego ów kontrolka sie nie zaświeca ? :(

 

pozdro.

tak to ta kontrolka, czemu nie działa??

przepaliła się??

jakiś styk nie trzyma??

oblukaj

 

pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bardziej doświadczonych. :cool: Zastanawiam się: kapeć tylny Michelin Pilot Sport czy Pilot Road. Sugerując się nazwą to dla mnie raczej Road (taki styl jazdy) ale wolę zapytać kogoś obeznanego z tematem.

Ps 1 dlaczego na allegro P Road jest droższa

Ps 2 czy ktoś kupował oponki od tego gościa z Zabrza http://www.moto.allegro.pl/item554844646_p...super_cena.html

 

Edytowane przez Sopelblue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do bardziej doświadczonych. :cool: Zastanawiam się: kapeć tylny Michelin Pilot Sport czy Pilot Road. Sugerując się nazwą to dla mnie raczej Road (taki styl jazdy) ale wolę zapytać kogoś obeznanego z tematem.

Ps 1 dlaczego na allegro P Road jest droższa

Ps 2 czy ktoś kupował oponki od tego gościa z Zabrza http://www.moto.allegro.pl/item554844646_p...super_cena.html

 

mimo iż tego sie nie robi ja jednak popełnie ten błąd i odpowiem pytaniem na pytanie:

a dowiadywałeś się z jakiego rocznika są dane kapcie??

 

ja mimo wszystko poleciłbym CI Sporty - lepiej trzymają w winklach - szybciej zużywają się od Roadów

 

pozdrowiony

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mimo wszystko poleciłbym CI Sporty - lepiej trzymają w winklach - szybciej zużywają się od Roadów

Niestety dużo szybciej. Na turystycznych gumach moża liczyć na 3-4 razy większe przebiegi w porównaniu do sportowych. Pewnie też dlatego są droższe. Wszystko zależy od stylu jazdy. Turystyczne kapcie też zapewniają dobrą przyczepność i jeśli ktoś nie jeździ ekstremalnie w winklach to powinny spokojnie wystarczyć.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo iż tego sie nie robi ja jednak popełnie ten błąd i odpowiem pytaniem na pytanie:

a dowiadywałeś się z jakiego rocznika są dane kapcie??

 

 

Tak. Dzwoniłem i gość mówił, że te opony są z 08 lub nawet 09 chodzi o to że za tą cenę na bieżąco mu idą i nie są starsze niż z 2008 r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Dzwoniłem i gość mówił, że te opony są z 08 lub nawet 09 chodzi o to że za tą cenę na bieżąco mu idą i nie są starsze niż z 2008 r

Na bieżąco powiadasz. A komplet pilot sportów w tym rozmiarze za 900zl to dobra cena?

 

 

Ee, już widzę że nie :).

Edytowane przez Lime82

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem w CBR 600 F roady i sporty

 

Dla mnie roady sie nie sprawdzily zbyt duzo uslizgow powodowala ta guma

 

Sporty - sporo lepsze, jak trafisz w dobrej cenie to bierz

 

Dodam tylko ze smigalem troszke ostrzej i najlepiej sie czulem na bardzo miekkich mieszankach :bigrazz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o oponki do cbr'ki w wersji F to ja polecam Conti Road Attack. Jeździłem na nich w zeszłym sezonie, zrobiłem jakieś 6-7 tys i zużycie delikatne. Do tego dobrze trzymają, uślizgów prawie w ogóle nie zaliczyłem. Wybrałem je dlatego, że szukałem dobrego kompromisu między turystycznymi a czymś nadającym się do większych "szaleństw". Widziałem je też u paru osób latających na torze - chwalili sobie ich zakup.

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie :)

Piszę do was z małą prośbą. Wg mnie to najbardziej stosowny temat. Chcę się przesiąść z Fazera na F4i. W czym tkwi problem. Ano w tym, że lubię se wyskoczyć w dalszą trasę z mą lubą na plecach. Czy da się to wytrzymać? Chce brać wersję z łączoną kanapą. Wygląda na sporą i wygodną więc mam nadzieję że mi dziewczyna nie będzie narzekała. Jakbyście się mogli ustosunkować do tego :)

 

 

I jeszcze jedno. Gdzie można znaleźć wszystkie malowania jakie występowały? Bo np znlazłem CBR ma napisane na plastikach F4i sport ale wersja jest z dużą kanapą:/

 

No i na co patrzeć kupując. Co się lubi sypać? Co pęka. Gdzie cieknie? :D

 

Pozdrawiam i dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz kolego malowania orginalne wszystkich modeli cbr 600 także możesz sobie luknąc mniej więcej :)

Swoją drogą własnie mój kolega pare dni temu też zakupił f4i sport,ale wykonał tylko jazdę próbną wiec za wiele powiedzieć jeszcze nie moze, wszystko wyjdzie w praniu :)

a poniżej owy link :

HONDA CBR 600

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...