Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie działa link: wrzucam ze spacją:

http:// c.wrzuta.pl/wi12831/451914e4001b079849808904/P1020141?type=i&key=dvyCIaHgZT&ft=f

 

i cytuję:

" Motocykl ten napędzany jest benzyną bezołowiową o liczbie oktanowej 91 lub wyższej. Zastosowanie benzyny ołowiowej spowoduje przedwczesne zużycie katalizatora spalin."

 

i miodzio

 

pozdrowiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie ryzykował (wole wydać więcej i mieć coś pewnego)

niewiele drożej (a może taniej) ma człowiek na allegro (jest z miejscowości Szczytna - tyle pamiętam) np dunlopy sportmaxy (770 kpl z wysyłką - kupowałem w październiku)

 

pozdrowiony

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmiar 180/55/R17 - styl jazdy, hmmmm przychylam się do turystyczny, na pewno nie tor.

są różne wzory bieżnika i nie wiem jaki wybrać.

http://ekatalog.intercars.com.pl/ ceny oscylują blisko 500 za NOWA!!! 2008r

bierz to (nadaje się okazyjnie na tor i wytrzymuje długie przebiegi - sprawdzone!): http://www.allegro.pl/item538383529_nowa_o...r17_wys0zl.html

 

to co podałeś to kupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item536171137_pilot_...0_55_zr_17.html

Ja mam taką, jeszcze fabryczna siedzi :), nawet dobrze się trzyma, przy niskich temperaturach +10 nawet dużo się nie uślizguje. Wiele osób poleca Micheliny z serii 2CT.

500zł za Shinko to nie jest mało, lepiej coś sprawdzonego kupić nawet jeśli trzeba ze 100zł dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen:

medyk88 słuchaj ja takie opony non stop widzę na legro. Słowo "nowe" widocznie ma spore znaczenie hehehe.

Sprawdzałem tego Michelin 'a no to typ pisze że jest opona z 2008r ale tygodnia już nie napisał. W opisie też jest nowa :biggrin: ceni ją 461 zł. No ale ten mankament że nie obejrzę jej na żywo. A tą Shinko to bym utargował na 400 z małym haczykiem no i 0 zł za przesyłkę (oglądałem ją). Hmmmm co tu wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen:

medyk88 słuchaj ja takie opony non stop widzę na legro. Słowo "nowe" widocznie ma spore znaczenie hehehe.

Sprawdzałem tego Michelin 'a no to typ pisze że jest opona z 2008r ale tygodnia już nie napisał. W opisie też jest nowa :biggrin: ceni ją 461 zł. No ale ten mankament że nie obejrzę jej na żywo. A tą Shinko to bym utargował na 400 z małym haczykiem no i 0 zł za przesyłkę (oglądałem ją). Hmmmm co tu wybrać.

 

 

Witam.

 

Nie znam Shinko z doświadczenia tylko z opisów.

Wśród znajomych nie jest to popularna opona na szosę. Podobno na wypady na tor niektórzy ją zakładają (nie wiem jednak jaki typ).

 

Według mnie wybierając wśród uniwersalnych opon z wyższej półki, za rozsądną cenę, w grę wchodzą Z6 i Pilot Road 2CT. Sam najpewniej te drugie wybiorę.

 

http://www.allegro.pl/item536722338_pilot_...super_cena.html

 

Co do tygodnia to niech napisze.

Z tym sklepem w Zabrzu nie miałem problemu jak dotychczas.

Będę chcial sprawdzić to na miejscu.

 

ja bym nie ryzykował (wole wydać więcej i mieć coś pewnego)

niewiele drożej (a może taniej) ma człowiek na allegro (jest z miejscowości Szczytna - tyle pamiętam) np dunlopy sportmaxy (770 kpl z wysyłką - kupowałem w październiku)

 

pozdrowiony

 

 

Jak Ci się sprawują na szosie te sportmaxy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolałbym trzyletnią Z6, PP, PS czy PR2CT niż nowiuśką Shinko!

Wiem z doświadczenia kolegi, że to kupa jak już wyżej pisałem. Potrzebował szybko opony do bladego i podjechał do najbliższego sklepu (Intercars)... po powrocie z wypadu, guma została spalona z powodu niekontrolowanych driftów :icon_twisted:

 

Co do Sportmax-ów to jeździ się na nich OK, ale szybciej ubywają w porównaniu do Z6, PP2CT i PS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Nie znam Shinko z doświadczenia tylko z opisów.

Wśród znajomych nie jest to popularna opona na szosę. Podobno na wypady na tor niektórzy ją zakładają (nie wiem jednak jaki typ).

 

Według mnie wybierając wśród uniwersalnych opon z wyższej półki, za rozsądną cenę, w grę wchodzą Z6 i Pilot Road 2CT. Sam najpewniej te drugie wybiorę.

 

http://www.allegro.pl/item536722338_pilot_...super_cena.html

 

Co do tygodnia to niech napisze.

Z tym sklepem w Zabrzu nie miałem problemu jak dotychczas.

Będę chcial sprawdzić to na miejscu.

Jak Ci się sprawują na szosie te sportmaxy.

 

Pozdrawiam

 

 

sportmaxy dają rade, na zimowanie odstawiałem moto przy minus 4 stopniach - przeżyłem :biggrin:

a tak latając w okolicy 10 st nie miałem żadnych problemów, troche mało km na niej zrobiłem ale narazie nie narzekałem

 

 

 

pozdrowiony

 

 

:icon_mrgreen:

medyk88 słuchaj ja takie opony non stop widzę na legro. Słowo "nowe" widocznie ma spore znaczenie hehehe.

Sprawdzałem tego Michelin 'a no to typ pisze że jest opona z 2008r ale tygodnia już nie napisał. W opisie też jest nowa :biggrin: ceni ją 461 zł. No ale ten mankament że nie obejrzę jej na żywo. A tą Shinko to bym utargował na 400 z małym haczykiem no i 0 zł za przesyłkę (oglądałem ją). Hmmmm co tu wybrać.

 

swoje kupiłem w październiku były z 28 i 30 tygodnia 2008

 

pozdrowiony

 

 

 

 

 

ps. sorki że jako posiadacz R6 pisze w hondzie, ale miałem do sierpnia F4 i dobrze ją wspominam :lalag:

Edytowane przez medyk88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...