Skocz do zawartości

Pędkości przelotowe waszych sprzętów


GT 80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kuba_195 nie draznij psa jak sra :buttrock: Do mam 27 kilo.Zawsze lalem za 10zl to masz 2,7 litra.Jechalem do niej.spowrotem =54KM.Do kolegi i spowrotem=70KM i do bariego i spowrotem jakies 75 KM robilem somsonem za 10Zl :banghead: (Do laski nigdy nie schodzilem ponizej 70%gazu) Mialem gaznik od suzuki TS i rozjebane kanaly.Jak bym chcial i spokojnie jechal to z palecm w dupie bym sie zmiescil w 3 litrac.Oryginalny simson przys spokojnej jejzdzie moze sie zmiescic 1 2.5 litra na 100KM pzdr :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to spalanie jest możliwe. U mnie przelotowa na docieraniu to 55 km/h, ale to tylko 5 tyś obrotów. Jak zobaczę na co stać ten sprzęt to się przyznam ile latam :buttrock:. Może nawet zwiększę zębatkę z tyłu... 100 km/h max przy rozbujaniu by mi starczyło jak na motorower. A za rok może GS500 :crossy:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwe, ale przy naprawde spokojnej jeździe ok 50km/h, jak ja tyle jeździłem, to sam sie dziwiłem na ile mi paliwo starcza, jeździłem sobie i jeździłem aż do znudzenia, ale to tylko raz taki eksperyment zrobiłem, bo 50km/h to straszliwie nudno sie jeździ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim suzuki co prawda jezdze wolniutko czyli 65-70 mam jakies wtedy 4-5tys obr na 6 biegu. Mozna tez z powodzeniem cisnąć w przelocie 80-90 czy coś koło tego, ale musze sobie kupic jakies porządniejsze rekawiczki :buttrock: . I też raczej nie pali za wiele przy 65-70 :crossy: .

 

PzDr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoim suzuki co prawda jezdze wolniutko czyli 65-70 mam jakies wtedy 4-5tys obr na 6 biegu. Mozna tez z powodzeniem cisnąć w przelocie 80-90 czy coś koło tego, ale musze sobie kupic jakies porządniejsze rekawiczki :icon_razz: . I też raczej nie pali za wiele przy 65-70 :) .

 

PzDr.

Właśnie pytałem sie w poprzednim temacie ile pali suzuki rg 80 gamma....skoro ty masz taki model to napisz ile pali... :clap:

pozdrówka MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg danych fabrycznych Jawa 50 pali 2,5 litra na 100 kilometrów *(na trzecim biegu, przy 30 km/) Jawa wtedy jest na jałowych obrotach ... :buttrock: Ale 2,5 litra no 100 jest i to sie liczy, haaaa :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...