Skocz do zawartości

Pędkości przelotowe waszych sprzętów


GT 80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój "szrot" to nawet 75 "potoczy się" :icon_mrgreen:, ale rozmawiamy o prędkościach przelotowych. Puki zdjęcia górki nie zobaczę to nie uwierzę :wink:. Na dalszą dyskusję zapraszam na PW, albo GG bo nie chcę :flesje: robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile ma mocy? nie wiem. :wink: powymieniałem wszystko i sie spokojnie buja te 70-75. przecież nie pojade na hamownie, żeby sprawdzic moc. :icon_mrgreen: ale ogólnie charty sa lekkie, mocy dość mają, wiec idzie. :flesje: zmieniłem teraz kolanko od wydechu, jutro przykręcam, jestem ciekawy, czy go to czasem nie zdławi lekko, bo to kolanko to od simaka po wielu przeróbkah, a simki maja minimalnie mniejsza średnice kolanka. heh. :/ no cóz, ale byłem zmuszony, bo nie mogłem nigdzie dostać oryginała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawka 50 Mustang przelotowa to około 50-55km/h spala wtedy jakies 2,5l.

Najdłużej jechałem kolo 35km z prędkością max i nic jej nie było (z działeczki do miasta),

potem miastem szła bez niczego już spokojnie oczywiście :) .

PoZdRaWiAm!

 

 

Mój kumpel miał jawke, ona jeździła ledwo 50, a zatarła sie mu chyba 3 razy. :D jak jechałem z nim gdzies dalej niż 3 km, to zawsze brałem linke do holowania.... hehe. w ciągu roku chyba z 5 razy wracałem z nim na sznurku..... ale całe szczęście juz ja sprzedał za 250 złotych. no i bardzo sie z tego cieszy, bo kupił ja za 60, tylko jak by do tego dodać koszty napraw, to by pewnie było na połowe simsonka. hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...