Skocz do zawartości

Pędkości przelotowe waszych sprzętów


GT 80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

według prawa to się robi w ten sposób ze niby wymieniasz silnik na 50 cm3 i idziesz na przegląd...poniewaz silnik jest teraz uwazany za czesc wymienną!w praktyce dajesz w łape :icon_mrgreen: ja sam kupilem juz z papierami na 50 cm3.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda CB50J ekonomiczna jest taka jak maksymalna czyli 55-60km/h. Maksymalna konstrukcyjna sprawdzona z górki to 70kilka, ale silnik wyje bo ma z 10-11 krpm... Motor zablorowany na gaźniku (tak z 11mm ma :icon_mrgreen:) i wałkach rozrządu więc o zużycie się nie boję. Pali koło 2,5 litra.

 

Romet 50-T-1 po przeróbkach nie męczy się do 47-48km/h i tyle można utrzymywać. Maksymalna 53-54km/h i silnik wyje (obrotomierza jeszcze nie złożyłem, wiec nie wiem ile wtedy się kręci). Spalania nie sprawdzałem, ale GT80 się wkurzał, że za małe bo jak miał Ogara 200 to lał 3 razy tyle co ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm. ciekawe, czy ktoś mi uwierzy, ale ja chartem najwiecej jechałem 95, z tym, że góra była prawie pionowa, a silnik, to myślałem, że zaraz sie rozpadnie. :flesje: nie wierzycie, to spytajcie kumpla, bo on był na pace, a jeszcze jeden z przodu na ETZ 150.... :icon_mrgreen: :wink:

 

PS. Koncze robic kolanko do wydechu, przerobiłem od simaka, bo oryginalnego raczej nigdzie nie dostane, jeszcze tylko to troche pospawać trzeba i znowu moge śmigać. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w yamaha rd350 to cos okolo 110-120 :icon_mrgreen:

Ktoś sobie chyba dział pomylił :flesje:

 

 

Co do tematu:

Simson S51 '82 (skrzynia 3 i 4 biegowa) ok. 55 km/h

 

 

Hmm. ciekawe, czy ktoś mi uwierzy, ale ja chartem najwiecej jechałem 95 (...)

Nie uwierzymy :wink:

Edytowane przez Cycu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simson S51 '82 (skrzynia 3 i 4 biegowa) ok. 55 km/h

Nie uwierzymy :icon_mrgreen:

 

Ty chyba cos sie pomyliłes... słuchaj dobry simek bez problemu ciągnie 70 na prostej, no chyba, że masz poprostu "szrota", a gdybys zobaczył góre, to byś uwierzył, że tyle pojechał. hehe :wink::D:D:D:D:D

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...