Skocz do zawartości

Pędkości przelotowe waszych sprzętów


GT 80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kumpel miał jawke, ona jeździła ledwo 50, a zatarła sie mu chyba 3 razy. :icon_razz: jak jechałem z nim gdzies dalej niż 3 km, to zawsze brałem linke do holowania.... hehe. w ciągu roku chyba z 5 razy wracałem z nim na sznurku..... ale całe szczęście juz ja sprzedał za 250 złotych. no i bardzo sie z tego cieszy, bo kupił ja za 60, tylko jak by do tego dodać koszty napraw, to by pewnie było na połowe simsonka. hehe

Jak sie tak dba, to sie tak jeździ... Kiedyś była to Jawa 50-przelotowa 55-60km/h, max pow. 70 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simson SR2E / 50 [cm3] / 2 biegi / 1962 r produkcji

przelotowo to około 35 / 40 [km/h], a maks z dobrym wiatrem to 55 [km/h] :flesje:

 

A drugi sprzęt... Przelotowa prędkość dowolna (dopasowana tlyko warunkami na drodze i okolicy...) ;)

 

Jak sie tak dba, to sie tak jeździ... Kiedyś była to Jawa 50-przelotowa 55-60km/h, max pow. 70 ...

 

Mój kumpel (mechanik) miał Jawke 50 [cm3], SKUTER i po jego ulepszeniach jechała nawet 80 [km/h]... :crossy: Ale tak jak ZEUS pisze, trza dbać o sprzęta...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel (mechanik) miał Jawke 50 [cm3], SKUTER i po jego ulepszeniach jechała nawet 80 [km/h]... ;) Ale tak jak ZEUS pisze, trza dbać o sprzęta...!

Witam

No pewnie jak człowiek zna się na konstrokcji silników spalinowych....potrafi je poskładać i wie co trzeba ulepszyć by zwiększyć moc i prędkość....

i oczywiście dba o niego jak o niemowlaka....

ma sprzęcik nienaruszony i piękny

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

tak i 160-200km\h

to jest twoja prędkość przelotowa ;) to współczuje jeśli ty jężdzisz z takimi prędkościami np;po mięście to tylko czekać jak usłyszymy o tobie w telewizji lub innych mediach

Pozdrawiam MUMa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

tak i 160-200km\h

to jest twoja prędkość przelotowa ;) to współczuje jeśli ty jężdzisz z takimi prędkościami np;po mięście to tylko czekać jak usłyszymy o tobie w telewizji lub innych mediach

Pozdrawiam MUMa

eeee, jeżdżę… ale nie po mieście. Wg mnie, prędkość przelotowa, to prędkość z jaką przejeżdża się z miejsca A do miejsca B, ale raczej poza miastem. W mieście jeżdżę normalnie, ale… to nie miejsce na tą rozmowę. Raz jeszcze, przepraszam za wtrącenie się do Waszej rozmowy :flesje:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ?? śmesza mnie wypowiedzi niektóryc h ludzi, brzmiace: mój simson pali max 2,5 litra.oni chyba tak naprawde nie jchali tym motorem 100 km. Ludzie zyją w zakłamaniu mówiąc takei zeczy. Mój simson po generalym emoncie silnika (przed przeróbkami) rał 4 litry w trasie,mże 3,5 przy bardzo wolnej jeździe,ale nie 2,5l!!!! sprawdźie , a potem piszce!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...