Skocz do zawartości

A wszyscy mi mówili: "nie! dla Aprilii Caponord"


Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się! - Pochwalę się!

Od niedzieli Aprilia ETV 1000 Caponord, granatowy metalic, jest w moim posiadaniu!

 

http://forum.motocyklistow.pl/album_person...hp?user_id=5987

 

...pomimo że 99% osób mi odradzało tę "włoszczyznę" ;)

 

Ale nic to - moto jest pikne, piknie brzmi i piknie jeździ :twisted:

 

 

TYLKO GDZIE TA WIOSNA???!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też pierwszy raz na oczy.

 

Takie maszyny wszyscy odradzają ale potem każdy ogląda jak święty obrazek ;)

 

Kumpel kupił Yamahe GTS 1000 (pewnie mało kto wie co to jest) i myślę, że też bym mu odradził ale jak zobaczyłem maszynę.....śliczna, pięknie utrzymana i za niewielkie pieniądze właśnie dlatego, że wynalazek.

 

Mam nadzieję, że Twoja Aprilka będzie się spisywać jak jego Yamaszka.

 

Gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje ;) ja tam do wloszczyzny nic nie mam :) duuuzo osob ja krytykuje a duza czesc pewnie nie miala z wlochami nawet stycznosci :) ( nie wszyscy ) wiadomo ze czesci trudniej dostepne ale dla chcacego nic trudnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom swietny sprzet czasem na takiej samej przyjeżdzal koles na lotnisko w pile. Naprawde super sprzecik. A to ze wloskie jest do dupy to wiesz ... zazwyczaj mowia to osoby ktore nie mialy stycznosci z takimi markami. Ja smigalem na Cagivie co prawda malutkiej bo 50 ccm, ale nie narzekałem poza tym widze ze u wlochow wazne jest dbanie o szczegoły co mi sie bardzo podoba. Zycze bezawaryjnego uzytkowania sprzeta i gumowych drzew !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Jeśli jest równie dopracowany co mniejsze Pegaso (tyle lat produkcji powinno zaowocować pozytywnymi doświadczeniami) to będzie bardzo dobrze. Ciekawe kto np. użyczył litrowego silnika, a może to własna myśl techniczna Aprili ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Od niedzieli Aprilia ETV 1000 Caponord, granatowy metalic, jest w moim posiadaniu!

 

 

zastanawiam sie, ile capo jezdzi w polsce. sadzac po tym, co pisza ludzie, jest ledwie kilka sztuk i malo kto w ogole widzial jakas na oczy (by o jezdzie nie wspomniec).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...