Skocz do zawartości

Madee też zaczęła sezon :D


madee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ej, abg ale na mojego gpz'ta poczekacie?

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, abg ale na mojego gpz'ta poczekacie?

 

 

Poczekacie???? - Poczekamy!!!!

 

Ale tak naprawdę to wszystko zależy od madee, bo to ona jeździ super hiper extra szybką maszyną. Nie wiadomo czy jeżdżąc na takim wypasie będzie się chciała zadawać z plebsem zwanym MY :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak na KENie ognia z madee damy to się asfalt zwijać będzie

 

... tym bardziej, ze bedzie nas tam wiecej :notworthy:

Tyle, ze ja dopiero od czerwca :wink:

 

Nie wiadomo czy jeżdżąc na takim wypasie będzie się chciała zadawać z plebsem

 

Bedzie, bedzie, juz obiecywala :D

 

Historia madee pokazuje, ze sa porzadni ludzie na tym swiecie. No i ch*%&?%we sprzegla :)

 

Madee, nie pekaj, jakby nie bylo pojezdzisz z 4umowiczami juz niedlugo, na bank predzej niz ja :icon_mrgreen:

Pozdrawiam sasiadke,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak naprawdę to wszystko zależy od madee, bo to ona jeździ super hiper extra szybką maszyną. Nie wiadomo czy jeżdżąc na takim wypasie będzie się chciała zadawać z plebsem zwanym MY :(

 

baaaa, pewnie, że jeździ :biggrin:

Tyle że za sterami tej super hiper extra maszyny :icon_mrgreen: jest *@&*# a nie motocyklista, więc dajcie mi się trochę wdrożyć w temat jazdy zanim zaczniemy zwijać asfalt na KENie i lansować się przed Multikinem, bo wstydu sobie narobię zamiast lansu :cool: :buttrock:

 

Madee, nie pekaj, jakby nie bylo pojezdzisz z 4umowiczami juz niedlugo, na bank predzej niz ja :evil:

 

oczywiście że tak, zwłaszcza, że w następny weekendzik śmigamy do Zamościa :buttrock:

Wracaj szybko z tej Genewy odstawimy lans pod Multikinem :)

 

 

Szczęście w nieszczęściu, że wymiana sprzęgła nie jest skomplikowaną naprawą i teraz pozostaje jedynie czekać na części. Będzie dobrze :icon_mrgreen:

 

właśnie, oby części dotarły na czas, wtedy będzie śmiganko w weekend jak pogoda pozwoli, a temparetura jest już całkiem w porządeczku... Nawet wieczorami już konkretnie wyższa niz przy okazji piątku, kiedy miałam awarię i zmarłam czekając na pomoc tak, że teraz z nosa mi kapie :icon_evil: Pomoc co nieco ospała była :bigrazz: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałam naprawiony i wypucowany sprzęcik od Pawła :smile: i oczywiście dokonałam powtórnej reinauguracji sezonu :evil:

Dodatkowe 100km doświadczenia na 2 kółkach nawinięte :D (teraz już wiem ile km przejechałam :P )

 

Pogoda marzenie, wróciłam z wycieczki z 15 minut temu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawle a komu naprawiałeś GS?

 

 

GS nalezy do kolegi o pseudo Nowy Kubi

 

 

 

Co do licznika... wydawało mi się, że jeżdziłam szybciej :)

 

Może jeździłam, a teraz mnie widok tych zasuwającyh cyferek na pomarańczowym tle 'lekko' hamuje :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GS nalezy do kolegi o pseudo Nowy Kubi

 

Witam, melduję się do tablicy i dziękuję :) :smile: :D

GS śmigał po ulicach do 23 w trio z B12 i dużym GSem - 1150 w kratkę :P

 

Ale ten silniczek chyba rzeczywiście trzeba doregulować, bo partnerzy mi uciekli na siekierkach, a ja z odkręconą manetką nie mogłem przekroczyc 140 (na moscie nie było żywej duszy i to tylko chwilowo było)

Ale nie pamietam czy nie była "6" zapięta....

 

Pozdrawiam

Kubi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...