Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przyspiesza, nie wygląda, mało pali. Wszystko.

ETZ150 z prostymi kołami i na dobrych oponach jest poza zasiegiem CBR125 w mieście.  

Sprawdzałem.

 

Własnie wiem bo na moich oczach została objechana przez RS50 po tuningu ale cóż :) Może przyda sie na sezon.

 

RT 125 wszytkie RS50 odsadza jak chce ;)

 

ps. kup RT, szybsze, fajniejsze, mocniejsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

czesc chcialbym kupic sobie honde cbr 125 wiem ze to mala moc i dlatego zwracam sie do was z pytaniem czy da sie jakos zwiekszyc ta moc jakis tuning bo podobno 4t lepiej sie tuninguje niz 2t i podajcie jakies osiagi tego motorka

 

ps. mam okazje kupic z troszke rozwalona owiewka za mala kase

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe 4T łatwiej się tuninguje niż 2T :banghead: no nie wiem, ja myślałem że jest odwrotnie :icon_razz:

Da się ją porobić żeby jechała więcej ale to już spore koszta więc patrząc z tej perspektywy lepiej poszukaj i kup jakiegoś dwusówa :buttrock:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam

 

Na poczatek przyszlego sezonu mam zamiar zrobic sobie prawko a1 i zakupienie sobie Honde cbr 125 ( http://moto.honda.pl/zdjecia/9/9/9/108_CBR125RBlack.html )

 

Co myslicie o tym motorku ? Ma ktos taki ? Jak sie sprawoje ? Wart jest kupna ?

 

Dzieki za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząć trzeba od tego, żę to 4suw, czyli małe osiągi. Drugim minusem jest wielkość. Troche to małe;) Plusem jest znowu małe spalanie i kultura pracy. Nie musisz uzupełniać oleju w dozowniku. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie to, że zbiera się już dosyć od niskich obrotów, a nie jak 2t, że od wysokich dopiero jakoś się rozpędza;) Za tą cene jeśli chodzi o nowe motocykle to wg. mnie jest to najlepszy wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy miał taki, faktycznie straznie malutkie i lekkie, jak motorower, przy 90 kmh ma 8 tyś obr co średnio przekłada się na komfort jazdy

 

jako duży plus można zaliczyć malutkie spalanie ok 3 litrów oraz umiarkowane ceny praktycznie nie zużytych motocykli

 

ps

po przejażdżce na CBR jak wsiadłem na NTV to czułem się mniej więcej jak na jakimś conajmniej litrwym turystyku :) a mam 183 cm wzrostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja mam 178cm wzrostu i na niej wyglądam normalnie. Ogólnie bardzo fajne motorek jak dla początkujących.

Faktyczne jest troszke wąska. Trzynasto konny silniczek wydaje całkiem fajny dźwięk.

Jeśli chcesz więcej info na temat motorka służe pomocą (napisz na GG)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...